Mal niekto z vás poistku v poisťovni Rapid Life?

katkka08
21. júl 2017

Mal niekto z vás poistku v poisťovni Rapid life. Kde sa treba obrátiť keď skončila?

andy48
22. júl 2017

@katkka08 zbytočne by si sa na niekoho obracala...tie peniaze viac neuvidis..tak ako my

deti95060810
22. júl 2017

je to smutné, už s tým nič nespravíš, o peniaze si prišla.....Hlásiť sa nemáš kam, poisťovňu zavreli....

lenicka6697
22. júl 2017

Aktuakne spravy na TXT RTVS o Rapid Life

lenicka6697
22. júl 2017

Ja by som si neuzatvarala poistenie v poistovni, ktoru nepoznam a o ktorej nic neviem. Su tu ine, doverihodnejsie poistovne.

majulino
22. júl 2017

Áno, ja, aj keď nechcené, uzatvorila mi ju ich zamestnankyňa a dokonca ju aj platila... Dodnes je to na súde už 3-4 roky a oni sa k návrhu nevyjadrili...
Je tu už téma k Rapid live pohľadam uvidíš sama čo sú zač...

lenicka6697
22. júl 2017

Uz je to na sude? Ja som chcela poradut trestne oznamenie a vymahanie financnej skody

lenicka6697
22. júl 2017

Poradit 😀

katkka08
autor
22. júl 2017

No ja len vravím kde,boli do teraz, keď sa ľudia na tú poisťovňu sťažovali od roku 2008 a nechali ich ďalej kradnúť a národná banka nech sa netvaria že o ničom nevedeli ja som podala hromadnú žalobu a na internete som si našla odpoveď …Táto záležitosť súvisí s postupom Národnej banky Slovenská, ktorý však nesmieme komentovať pod sankciu na základe rozhodnutia Národnej banky Slovenská časť.je.Opak_6631/2008,ktoré nám bolo doručené 12.5.2008.A teda nie našou vinou sa verejnosť nemôže dozvedieť celú pravdu.Tak neviem čo riešia............

zuzanamih
21. sep 2017

Ahojte žienky .Je mi veľmi ľúto, že ste prišli o ťažko zarobené peniašky ☹ veci sa majú trochu inak, ako to niektorí ľudia prezentujú. V mediách zo strany poisťovne sú obvinenia nbsky. Všetko sa snažia zvaliť na národnú banku aby ich ľudia nenaháňali....

orieska325
21. sep 2017

Mozes cez spotrebitelske centrum alebo cez pravnika.

orieska325
21. sep 2017

Nikto ti nezaruci uspech ale je to aspon sanca ..cesta k svojim peniazom..

kucharecka
26. sep 2017

Aj ja som svojim deťom poctivo šetrila peniažky a teraz im mám ako vysvetliť, že iné deti si užívajú na Váš úkor?! Keďže ako sa dozvedám z médii pán Talán bol taký šikovný a nakradnuté peniaze prepísal na svojho syna. Veľmi šikovné, len čo je pravda!!!

oskvarka
26. sep 2017

@katkka08 pozri na stranke narodnej banky tam je kontakt .. najdes v casto kladenych otazkach alebo nieco take... svokra to akurat riesi lebo tiez to zakladala aj muzovi aj jeho bratovi

katkka08
autor
28. sep 2017

@oskvarka Na koho mám hľadať kontakt cez národ.ban.slov.?

oskvarka
28. sep 2017

@katkka08 nasla som ohladom toho pre svokru len toto https://www.nbs.sk/sk/faq/faq-skupina-otazok/_v...
http://www.rapidlife.sk/
inak predtym tam bol aj telefon na tu sopkovu ale svokra vravela ze nik nedviha ... ona tam ide pisat pisomne list lebo na maili moc nieje ale ona je neodbitna vybavila by aj hrobove niesto pred bytovkov tak som zvedava ze ako dopadne lebo ako ju poznam ona je schopna vycestovat aj do tych kosic a nie raz... ak by som vedela nieco novsie mozem ti dat echo .. ja sa o to moc nezaujimam lebo ja to nastastie nemam... vela zdaru prajem,...

oskvarka
28. sep 2017

@katkka08 https://www.nbs.sk/sk/informacie-pre-media/tlac...
treba sa si o to zaujimat ripat pisat a tak nech sa to pohne...

sonamato
4. okt 2017

Ahojte ľudkovia, my sme bohužiaľ, tiež mali s touto podvodnou poisťovňou osobné skúsenosti, preto túto tému dosť sledujem a konečne som včera zaregistrovala v médiach, že sa to začalo hýbať tým správnym smerom. Poisťovňa si už prešla auditom a čaká ju konkurz. Takže už mi ostáva len dúfať, že konečne uvidíme svoje peniažky a prestane to tliachanie o tom ako tie neviniatka z Rapid Life za nič nemôžu. Môžu!!! Ďakujeme pán Talán, isto ste nám zabezpečili Život bez obáv! https://www.noviny.sk/ekonomika/265027-v-kauze-...

oskvarka
4. okt 2017

@sonamato ďakujeme za info ♥

katkka08
autor
6. okt 2017

@oskvarka neviem či som neurobila ďalšiu chybu,poslala som žiadosť do spotrebiteľského centra na zastupovanie lebo som už nevedela kam sa mám obrátiť

orieska325
7. okt 2017

@katkka08 preco chybu ? Ja tam idem tiez poslat podklady lebo nasi tam mali peniazky...

oskvarka
7. okt 2017

@katkka08 no mojej svokre tiey nieco take odporucili v NDS tak vari ok

katkka08
autor
7. okt 2017

@orieska325 ja sa len bojím či to nebude tiež podfuk na ľudí registračný poplatok vzal 25 € ani sa mi neozval a čo som potom čítala na Facebooku že sídlo spoločnosti má v Medzilaborciach a že ťa budova v ktorej má sídlo je schatrala.,či to nebude tiež schranková firma.

orieska325
7. okt 2017

@katkka08 ved toto aj mna napadlo ale zas..povedzme si uprimne pri tych vsetkych stratenych peniazkoch je 25e kvapka v mori...a mozno je to fakt cesta jedna z moznosti ako sa dostat k svojim peniazom.Ja som s nim telefonovala a pytala sa na postup ako to funguje a co je potr.urobit..a ty si uz vsetko poslala? A teraz potrebujes asi vediet dalsi postup..tak mali by ludi informovat ale podla mna mozno cakaju kym sa im nakopua info od okradnutych ludi aby mohli konat..a on aj spominal ze vacsinou su to starsi ludia za kt.to musia riesit ich deti al.znami lebo oni tonu nerozumeju nevedia ist na net a napr.skenovat potr.udaje..ja tiez vaham ci do toho ist alebo..

katkka08
autor
8. okt 2017

@orieska325
@orieska325
@orieska325

Ale poslala som cez internet žiadosť a on mi spätné poslal splnomocnenie aby som ho dala potvrdiť na úrade plus všetky ostatné doklady aby som mu poslala mailom plus poplatok a to všetko do týždňa inak ma nebude zastupovať lenže od vtedy už ubehlo 3 týždne a oni mi neposlali ani informácie či majú všetko alebo aspoň že má evidujú

frapper
8. okt 2017

@katkka08 toto sme čítali aj my,tiež sme posielali za známych,lebo si to nevedeli cez internet.Poplatok za overenie za každého 12€.

katkka08
autor
8. okt 2017

@frapper dostali ste nejakú odpoveď?

kucharecka
9. okt 2017

Baby dávajte pozor na Rapid Life využíva masívnu platenú reklamu na facebooku, kde očierňuje všetky možné inštitúcie: správkyňu, NBS, ministerstvo...atď. len aby odvrátili pozornosť od vlastného tunela. Vydávajú kopec vyhlásení, PR článkov, platených tlačových správ, majú vlastný kanál na you tube! Dajte to prosím vedieť čo najviac ľuďom a šírte to kde sa dá, nech na tie ich špinavé klamstvá už viac nikto nenaletí!

svetkaadamko
9. okt 2017

@katkka08
@frapper Miroslav Antoňák ml. je ten pán? Ak áno, ja som tiež s ním komunikovala, keď bola tá kauza ohľadom e-mailov, kde pýtali peniaze od ľudí za nejaké stránky. Tiež mi vtedy poslal splnomocnenie, ale trochu som sa toho zľakla, bála som sa, že môžu byť zneužité moje údaje alebo to nejak zneužijú. Kauza potom utíchla. Viem, že toto je otázka väčších peňazí, ale aj tak, neviem či by som takto niekomu verila.

netkaanetka
9. okt 2017

@kucharecka Aj ja mám také info priamo zo spotrebiteľského centra.

kattarinka1
9. okt 2017

Ja som čítala, že nútená správkyňa nenašla v poisťovni takmer žiadny majetok a tak rozhodla o konkurze. To akože studňa lakomosti na Slovenskú nemá dno? To ako mohlo to všetko dospieť do takého štádia? že niekto si dovolí takto okato obrať klientov o peniaze a ešte sa odvolávať nato, že niekto mu pošpiní česť? A pritom sa bývalé vedenie Rapid Life, len tom smeje ako im tí dôverčiví Slováci naleteli.