Máte skúsenosti s pôžičkami z Cetelemu?

duska1122
7. aug 2009

ahoj zaujimalo by ma ci ste si niekto bral pozicku od cetelemu ako dlho trvalo kym vam dali vediet ci vam hu schvalili pise sa ze tri dni no cakam uz tyzdan a nic

zdenka1984
22. jan 2013

@duska1122 da sa aj tak zistit ,,,zavolajte do cetelemu a dajte svoje udaje a spitajte sa ci vas schvalili mi sme to tak robili ,,,,,dopo

cieskova22
25. mar 2013

Dobrý den ak mate problém s úverom rada by som vám povedala nakoľko sa veľa rokov v tom pohybujem.

comatsu
3. jún 2013

Mal som raz- prvu a dufam poslednu pozicku prave od nich.
Chcel som si kupit vezu a robili mi vseliake problemy (papierovacky)-lenze vtedy sa ta veza inde nepredavala,v hotovosti som na nu nemal a oni spolupracovali len s Cetelemom.
Nakoniec som ,,ziskal,, schvalenie,polovicu som zaplatil v predajni a polovicu platil pol,alebo tristvrte roka,nepamatam si uz.
Po vyplateni som si povedal ze si bud nasporim na vec ktoru budem chciet,alebo si ju jednoducho nekupim.
Samozrejme az pokial som sa neprestahoval mi Cetelem posielal rozne ,,vyhodne,, ponuky.
le netreba pozerat len na uroky,ale hlavne celkovu RPMN-a tam sa ludom pretoci panenky...
Takze osobne Cetelem nedoporucujem !

odkiy
27. jún 2013

mam skusenost.no nie dobru.vela krat som cez nich bral na splatky aj moja rodina nakolko nemaliu trvale zamestnanie cez mna to spacali a nikdy nebol probleme .vzdy sme vsetko zaplatili nacas.nedavno som bol v obchode a som chcel kupit dcere notebook nakolko mala dobre znamky na vysvedceni.nemal somu seba celu hotovost.chcel som to riesit cez cetelem,nakolko to bolo bez navysena a ako som spominal nikdy sme nemali problem splacat.tak som myslel ze nebude nic stat v ceste.samozrejme ze nam to na splatky nedali.a pritom som neni im ani inde nic dlzny ,ja pracujem 6 rokov vo firme,moja manzelka 25 rokov co je dnes skoro rarita a aj tak sme nepresli.moj pocit je ten ze tejte ..........firme cetelem skor vyhovuju alebo si skor vazia ludi co zesplacaju. potom ich mozu riesit cez exekutora.nechapem inak co potrebujem splnit aby som presiel .nakoniec som musel ist domov po kartu vybrat peniaze v bankomate a dcere kupit notebook za hotove.

biba04
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinko22
17. okt 2013
Používateľ martinko22 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od martinko22.
martinko22
25. nov 2013
Používateľ martinko22 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od martinko22.

Skús pozrieť na túto recenziu

silvizmesta
28. nov 2013

@miastojedna Ako to myslíš že zobrať úver ale nie hotovosť. Som z toho akási zmetená. Čítala som všelijaké názory, ale neviem sa rozhodnúť. Potrebujem 3000 a zatiaľ ešte pracujem. Idem na materskú ale to nemusí nikoho zaujímať 🙂
Cetelem má teraz aj nejakú akciu na zníženie úroku pred vianocami, tu je aj nejaká recenzia http://www.pozickomania.sk/recenzie/cetelem/
Potom som rozmýšľala aj na Homecreditom, tí majú v TV stále reklamu v poslednej dobe

dominika89
4. dec 2013

vždy keď som brala spotrebiče na splátky tak len cetelem...som s nimi čo sa týka toho spokojná ale pôžičku od nebankovky by som nebrala! moja zásada!

michellka13
19. máj 2014

Cetelem? Nikdy viac!!! Brala som na splátky chladničku s mraziakom. Predajca v predajni ma krvopotne presviedčal o tom, že je to bez preplatenia. Podotýkam, že som sa ho opatovne 5-krát pýtala, či nikde nie je skrytý žiadny poplatok, tvrdil že nie! Že zaplatím len sumu spotrebiča. Ja som ju splatila poctivo v priebehu dvoch mesiacov v plnej sume. A dnes, kto mi nevolá?!?!?! Spoločnosť Cetelem ohľadom vymáhania pohľadávky v sume 30,30 eur!!! A teraz radte ako ďalej?!?!?! Na koho sa obrátiť? Veď tí darmožráci nesplnili podmienky ktoré mi boli prisľúbené. Viete niekto poradiť????

ammellia
19. máj 2014

@michellka13 co bolo v zmluve? to je dolezite a nie reci predajcu.

aries24
19. máj 2014

budem sa opakovat,ale ako bolo vyssie povedane:CETELEM-NIKDY VIAC!!!!!!

417781
19. máj 2014

@aries24 detto

kelinkaaa
27. máj 2014

NA SPLATKY BEZ PROBLEMOV BRAL SOM PRACKU SEDACKU TELEVIZOR NOTBUK TELEFON VSETKO BEZ NAVISENIA A VSETKO SOM PREDCASNE SPLATIL A ZIDAL SOM POZICKU NA AUTO A NESCHVALILI A SO ZAMESTNANY UZ 5ROKOU SLOBODNY VLASTNYM 2NEHNUTELNOSTI ZIADNE DLHY NEMAM TAK SOM ICH VISKUSAL CI MI DAJU 7000€ NESCHVALENE A BANKE MI PONUKLI 10000€ BEZ PROBLEMOV TAKTO SI CETELEM VAZI ZODPOVEDYCH KLIENTOV SOM SKLAMANY

pomaranc4u
18. jún 2014

myslim si ze su velmi korektni. A je jasne ze ak splacas pozicku poctivo, pridu aj vyhody. mne napriklad po pol roku ponukli navysenie pozicky a kedze sa to v tom case hodilo zobral som to. zaroven mi urok znizili o 6 percent ako klientovi, ktory splaca nacas a poctivo. Co cakate ak prestanete platit? mne sa to stalo tiez v inej institucii a uz nikdy viac nechcem takto dopadnut. Radsej vzdy naskrabat peniaze na tu splatku a potom si odtrhnem od huby. Stazuju sa iba ludia ktori sa dostanu do sra*iek vlastnymi chybami. Zaroven k vybaveniu pozicky poviem len tolko: jeden den som poziadal, do troch dni prislo vyjadrenie ze schvalena a na dalsi den som mal peniaze na ucte. Velmi jednoduche a lahke. A zaroven mily a ustretovy pristup vsetkych na ich infolinke. Naozaj radim iba tolko: budte dobrymi klientmi a vyplati sa vam to!!!!!

20042001
6. dec 2014

CETELEM - zelený usmievavý panáčik? Zdanie klame !!! Akonáhle sa dostanete do sklzu čo i len o dve splátky z akéhokoľvek dôvodu (v dnešnej dobe to nie je problém), panáčikovi narastú tesáky a dostáva konkrétne meno. Či už sa predstaví ako pani BIELIKOVÁ, alebo pani MALINOVÁ, stále sa s Vami bude baviť ako nevraživá a zatrpknutá stará dievka. Bude sa Vám vyhrážať zablokovaním účtov a nájazdami exekútorov a Vy budete mať pocit,že ste ten posledný cigáń a na opačnom konci telefónu je výpalník, ktorý je schopný všetkého...Takže pozor na to aby Vás CETELEM "nezruinovalo a nepriviedlo na mizinu"! Neplaťte plyn,elektrinu,inkaso. Neplatte hypotéku, deťom školné a hlavne NEŽERTE...! Stačí ak budete platiť Cetelem a máte po probléme,..!

lilka32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alias313
10. dec 2014

Ja som si stále brala veci na splátky-chladničku,mraziak,pc,foťák,atď..Vždy som vychytala akciu kde sa nič neprepláca a vždy som bola spokojná. Známa má od nich uver a tiež si pochvaluje. No ako darmo neviem v ktorej inštitúcii su taki zhovievavi, že ked nezaplatite načas nič si z toho nerobia. Nebudem si predsa brať úver, keď nemám na splácanie. A pokiaľ sa obávam, že môže daná situácia nastať poistím sa..Takže asi toľko k tomu.

tibo88
4. jan 2015

Minuly rok som kupoval auto cez homecredit samozrejme na lizing,povedal som si skusim ho splatiť cez spoločnosť cetelem kedže mi stale ponukali predschvalenu požičku s nizkym urokom volal som do centraly cetelemu všetko v poriadku papierovačky sem tam poslal som všetky dokumenty podpisane zmluvy a o tyždeň telefonát vašu požičku sme neschvalili a nemusime odovodniť prečo :D tak že serem na vás zoberem z banky a oni mi nato zoberte si vacsiu požičku tu vám možno podotykam možno schvalime :D CETELEM NIKDY!!

bryan2015
11. máj 2015

Ľudia určite máte na výber cez inu spoločnosť splatkovat Z mojej strany absolútne cetelem neodporúčam je to tá najhoršia spoločnosť všetko som vyplatil A aj tak bol stále problém papierovacky telefonáty čiže CETELEM NIKDY!

8989
2. jún 2015

pozor,pozor cetelem požički,nedržia slovo .kvôli nim som sa dostal ešte do vetšich problemov suto običajni bezcitny darmožraci😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣

melinda90
8. júl 2015
Používateľ melinda90 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od melinda90.

a vie mi niekto dat nejaky aktualny nazor na cetelem pozicku? Nasla som tuto: http://www.hyperfinancie.sk/pozicky/cetelem-pozicka/ ...ma niekto skusenosti??? 🙂 🙂 🙂

miloss001
24. feb 2016

Ahoj aj môj názor na cetelem, je nikdy viac. Našťastie mi zamietli nákup na splátky, nakoľko som na pn-ke. To by som prežil, no následne som požiadal o vymazanie mojich osobných údajov z ich databázy. Odpísali mi.
Dovoľujeme si Vás informovať, že Vaše osobné údaje budú zlikvidované bezodkladne po splnení účelu, na ktorý sú spracúvané. ????????????????????
Načo som im odpísal. Chcel by som sa spýtať čo znamená - po splnení účelu, na ktorý sú spracúvané? Hlavne ma zaujíma dátum kedy sa sa ten účel skončí.

Ďalej vás týmto žiadam o vystavenie potvrdenia:
a) či sú alebo nie sú osobné údaje o mne spracúvané a za akým účelom, vo všeobecne zrozumiteľnej forme informácie o spracúvaní osobných údajov v informačnom systéme.
A o zoznam mojich osobných údajov, ktoré sú predmetom spracúvania.
Na túto žiadosť som už nedostal odpoveď!
Je to naozaj zaujímavé ako sa správajú keď chce človek od nich niečo iné ako pôžičku!!!!!!

michalsk
3. mar 2016

Spoločnosť CETELEM je Nekoneční príbeh čo sa týka spláátok.Ked už máš pocit a presvedčenie že máš všetko splatené.BUM telefonát od pracovníčky CETELEMU, že treba splácať aj naďalej.Aj keď som si vedomí,že tie splátky z mojej strany ,nie mojou vinou boli niekedy nepravidelné,čo si vykompenzovali príslušnými poplatkami,ich výpočet je ako úžerníka niekde na Luníku 9 ! Už teraz je preplatenie za rok skoro 100 percent !!!Po viac ako 40 eurách zaplatených sa udajne naše záväzky voči úžerníkom končia! No predpokladám že nie ,znova si niečo vymyslia v tých úžerníckych hlavách!Ďakujem už nikdy více radši kulku do palice! 😠

michalsk
3. mar 2016

@bryan2015 to isté!

melinda90
11. mar 2016
Používateľ melinda90 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od melinda90.

uF to tolko negativnych reakcii na cetelem? Chcem sa spytat a splacali ste ho poriadne? pravidelne? ci ste vynechavali a preto vam narastali aj ine poplatky?

miloss001
11. mar 2016

Musím zas reagovať,na spoločnosť cetelem. Keď som od nich žiadal pôžičku,išli sa potrhať, aby mi ju poskytli. Potom som od nich žiadal o odstránenie mojich osobných údajov z ich databázy a odvtedy sa neozvali. Dnes asi po mesiaci som ich znova požiadal o odstránenie osobných údajov. Zároveň som podal podnet na Úrad na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky. Som zvedavý ako sa bude spoločnosť ďalej správať.

katarina2704
5. apr 2016

Ahojte, chcela by som sa opytat ohladom uveroveho registra. Ak by som si v buducnosti chcela zobrat uver napriklad v banke a popritom mala pozicku od cetelemu, je to treba pri mesacnych vydavkoch vycislit ako riadnu splatku alebo nie? Resp. vie banka zistit, ze mam pozicku od cetelemu? Dakujem

smoulinka375
24. máj 2016

Dobrý deň chcem vas iba poinformovat treba si nájsť finančného makléra ktorý Vám s radosťou a zadarmo pomôže a vybaví za vas všetky papierovačkami a k tomu Vám ponúkne kvalitne ponuky nie je to žiadny ojeb ako si veľa ľudí mysli, treba sa stretnúť a on Vám poradí a uz sami sa rozhodnete co a ako spravíte, stretnutie je nezavezne a nič vas nestojí, vypočujete si jeho rady a ponuky a uvidíte, ak by ste mali hocikto záujem vieme Vám pomôct napr. Zníženie úrokov, refinancovanie, hypotéky , požičky, poistenia, leasing a samozrejme starostlivosť o vas po cely čas trvania ponuky!! Pekný deň

mateson
24. máj 2016

@katarina2704 cetelem banka uvidí v úverovom registri. A od júna či júla neviem presne sa cetelem stáva bankou.