Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Naozaj dostanem 20 eur od Mbank a ešte ušetrím?

veronikakutakova
8. feb 2015

Ahojte, našla som toto http://vyhodnabanka.sk/bezplatny-ucet-od-mbank-... len zdá sa mi to až príliš super...Ako 20 eur by sa mi naozaj hodilo a aj by som čosi ušetrila...máte s tým nejaké skúsenosti? môžem veriť? asi to skúsim otvoriť....dakujem pekne za názory

sissy27
8. feb 2015

@veronikakutakova áno, je to pravda, tu máš oficiálnu stránku banky, treba si prečítať podmienky
http://www.mbank.sk/individualni/ucty/mkonto/
na infolinke si prever, či ešte nebol dosiahnutý limit 5000 nových klientov...
inak banka skutočne funguje bez poplatkov za základné veci - založenie / vedenie / zrušenie účtu, nemusíš mať žiadny minimálny obrat alebo príjem v banke, IB tiež bez poplatkov, spoplatnené sú výbery z bankomatov (nemajú vlastné), resp. musíš splniť minimálny obrat, aby si mala nejaké výbery zdarma... peniaze sa nedajú vkladať v hotovosti, len prevodom cez účet...

radsej_knihu
9. feb 2015

Je to pravda, z vlastnej skusenosti mozem povedat, ze peniaze co slubili za otvorenie uctu aj boli riadne pripisane. Poplatky za vedenie uctu tiez nie su ziadne, karta k uctu je tiez zadarmo. No casom som potrebovala riesit nejake veci, a kedze nemaju kamenne pobocky, tak vsetko cez telefon, a to co hovor, to zufalstvo... Ziadost o prijatie spolumajitela na 3x, ziadost o otvorenie investicneho uctu na 2x. Veci sa riesia pomaly, zistime, podame reklamaciu, presetrime. Zakazdym sa ospravedlnili, boli ustretovi, len som mala pocit, ze v tom maju trosku bordel.

Ja som si ucet zakladala ako kuriozitu, ved ked je to zadarmo, preco nie, ale tak ak by to bol moj jediny a hlavny ucet, na ktory mi chodi prijem alebo na nom mam mat vascie obnosy penazi, tak som riadne nervozna. Stale mi z toho vychadzaju kamenne banky lepsie (mam aj SLSP a CSOB - tiez bez poplatkov, kedze splnam ich podmienky pre odpustenie poplatku).

radsej_knihu
9. feb 2015

Este aby som nezabudla, ak naozaj budes potrebovat riesit nejake problemy, mLinka je spoplatnena ako klasicky telefonicky hovor. Takze mozno nakoniec to, co usetris na poplatkoch zaplatis za telefon.

bosoriak
9. feb 2015

mBank je vynikajuca banka pre ludi, ktori nepracuju s hotovostou. Ja mam u nich ucet vyse 7 rokov a vynikajuce, perfektne podmienky hypoteky, vsetko vybavim cez internet, vsetko mam zadarmo. Ale ja nevyberam peniaze, platim vacsinu cez internet a kartou. Minule sme potrebovali vlozit peniaze na ucet a veru ide to len cez Slovensku postu a to bolo nanic. Ale trva to rovnako ako prevod z uctu na ucet, aspon to.

alenka008
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelinka626
12. mar 2015

prosím, funguje vám dnes Internetbanking?

jmpo
18. feb 2016

Zriaďte si v mBank účet zadarmo a získajte 20 EUR. V žiadosti do kolonky PROMO akcia napíšte kód 903041617 . Do konca februára, bližšie info na stránke mBank. Ak pomôžete, ďakujem.

nelinka626
18. feb 2016

@jmpo a to dostane aj ten kto si ten účet zriadi, či iba odporučiteľ?

jmpo
19. feb 2016

@nelinka626 dostane ten kto si ten ucet zriadi aj odporucatel. Ale novy klient nesmi byt (alebo bol) klient mBank.

slniecko154
18. mar 2016

Mbank ma opat akciu, za zalozenie uctu mozte ziskat 20 eur, ak ma odporucite 🙂 pre viac info piste IP 🙂

jmpo
24. mar 2016

Ak si teraz podáte žiadosť o zriadenie mKonta do konca marca, získate až 25 EUR. Identifikačný znak orporúčateľa: 903041617. Bližšie info je aj na stránke mbank.sk

sabi000
15. apr 2016

chcem sa opitat ci niekto dostal za odporucanie tych 25 eur a kolko cakal dakujem

janapk
30. máj 2016

Prosim vas tie co ste si zakladali ucet za ako dlho vam bola vyplatena odmena?

aduskatt
30. máj 2016

@janapk 6 týždňov

lindd11
25. sep 2017

akurát som sa chcela opýtať. - tí čo ste dávali odporúčanie známym na založenie účtu / oni dostanú 45€, vy 20€ /..koľko ste čakali za vyplatením ? Vďaka

Tu začni písať odpoveď...

Odošli