Nástup do práce a exekútor

layla26
2. sep 2013

prosím vás nastupujem do práce viem že mám exekúcie (niekoľko)som si ich vedomá zaujíma mam len jedniné koľko mi cca nechájú s výplaty? zarábať budem cca 400-420€ v čistom aká suma mi ostane viem že je tam životné minimum na mna a dcéru,len neviem koľko.všetky exekúcie sú bežné pohľadávky neprednostné,reči typu ako som k nim došla sú bezpredmetné niekedy človek musí voliť menšie zlo i za cenu že bude platiť neskôr viac,pohľadávky sa mi budú splácať som si ich vedomá a samozrejme rešpektujem ich chcem sa len pripraviť na to koľko mi s výplaty ostane.dakujem pekne

anieli_1
2. sep 2013

@layla26 neviem ci ti to pomoze ale mojej mamine zostava cca 300 € zo 600€

sissy27
2. sep 2013

@layla26 http://finanza.sk/zivotne-minimum/ nejakých 280€ na teba a dieťa... ale exekútor ti musí ponechať len 60% životného minima a 25% na každú vyživovanú osobu, nie celé...

stevka1
2. sep 2013

layla26 zo 420€ ti ostane 334€ .... Z čistej mzdy je nezraziteľná časť 60% živ. minima = cca. 119 €, na každú vyživovanú osobu cca. 45€, zostatok mzdy sa rozdelí na 3 tretiny a pri neprednostnej pohľadávke sa zráža z jednej tretiny a pri prednostných dve tretiny ( ak má zamestnávateľ dobrého účtovníka 🙂

katka2365
2. sep 2013

@ layla26 Zalezi na tom ci do tvojeho zamestnania bol poslany exekucny prikaz na zrazky zo mzdy ale to si moze narokovat iba jeden exekutor ti ostatny musia cakat kym nevyplatis dlh tamtemu a tak ide druhy.vsetci exekutory stahovat naraz nemozu.keby si chcela nieco blizsie tak mi napis spravu sukromnu ja pracujem u exekutora a mohla by som ti zajtra zistit co a ako

layla26
autor
2. sep 2013

@katka2365 dakujem veľmi pekne 🙂to by bolo super pohladávky su neprednostné.banka,splatková spoločnnost.

laura155
25. sep 2019

dobri den som zamestana a zarabam 400e a mam 4 male deti kolko ma pravo exekutor mi stiahnut z 400e

laura155
25. sep 2019

@katka2365 potrebujem pomoc ohladom exekucie mozete mi pomoct

mareri
3. okt 2019

viem že už je neskoro a nevidím do toho, ale nebolo lepšie riešit to skor? s každym sa da nejako dohodnut na splatkach a pripad vyriešit

alexema
3. okt 2019

@laura155 nic , pretoze ziv minimum + 4deti to nie je ani tych 400€