Mám po návrate z materskej prijať novú, náročnejšiu, pozíciu?

alofinka
13. sep 2019

Zdravim, riešim veľkú dilemu, štyri roky som pracovala vo verejnej správe ako asistentka riaditeľa u Hasičoch, bola to super práca, super kolektív, síce tabulkový plat ale nemenila by som, potom som šla na materskú , zastupovala ma moja sestra, teraz sa vraciam a je tam voľné miesto vedľa v kancelárii, mám možnosť tam ísť a sestra by ostala na mojom starom mieste, to moje nové miesto je už štátna správa, išla by som do uniformy, vyšší plat, po 25 rokoch do vysluhového dôchodku, lepšie odmeny, všelijaké výhody , hodnosť, len neviem či do íst lebo neviem či som stotožnená s náplnou práce,sú to aj ekonomické veci co som aj pred tým mala ale aj nové veci ktorým moc nerozumiemrobil to pred tým chlap, musela by som ísť do kurzu, dostať sa do kondicky aby som spravila fyzické testy a psychotesty, jednoducho v starej práci som už zabehnutá a teraz sa učiť niečo nové, ja sa neviem rozhodnúť, či sa mi do toho chce, ja neviem či som lenivá, či čo neviem sa jednoducho rozhodnúť, mám 33 rokov

lyci
13. sep 2019

@alofinka nechcelo by sa mi, ale sla by som urcite do toho. je to super prilezitost a uz sa nemusi opakovat

evittam
13. sep 2019

@alofinka Ja sa ucim cely zivot v mojom odbore. Ale rozhodnút sa musis sama.

limetka69
13. sep 2019

p niecom tako ja len snivam, nepremrhala by som zivotnu sancu, do dochodku mas daleko, takze vyber si sama co chces robit kym don pojdes. si mlada, nepoviem keby si mala 51, ale mas iba 33, a sancu mat lepsi zivot. 😊

alofinka
autor
13. sep 2019

Ďakujem idem do toho

rybkoava
14. sep 2019

Držím palce, ja kým som zobrala terajšiu prácu tiež som váhala či áno, či nie. V rovnakej firme som ostala po MD ale na inej pozícii, potom sa uvoľnilo miesto zo super pracovnou dobou aj keď školu som naň mala, prax chýbala. Keď už som sa preň rozhodla a začala sa u nás zaúčať do dozvedela som sa že musím ísť na na týždeň na školenie 200 km od nás. Bolo pre mňa nepredstaviteľné nevidiet týždeň moju bambulu. Dala som to a neľutujem, svoju prácu milujem aj keď začiatky boli ťažké.

happy31
16. sep 2019

Prihlaste sa obe so segrou. Ak tam je este cas a kt bude lepsia / schopnejsia pojde do novej.