Nebanková pôžička pre ženy na materskej

Chcem sa opýtať, či máte skúsenosti s nejakou bankovou alebo nebankovou pôžičkou, ktorá poskytuje úver ( pôžičku) aj ženám na materskej alebo rodičovskej dovolenke

emilia25
2. máj 2017

Ja ked si otvorim mk tak hned hore na mna vyskoci reklama kde je pisane ze poskytuju pozicku aj pre mamicky na md a rd.strasne ma to zakazdym riadne na sere lebo si fakt neviem predstavit hlavne ked su zeny samozivitelky ako to budu z rd md splacat.potom sa len zbytocne zadlzia az po usi.a ked potrebuju pozicku manzelia alebo co spolu ziju tak zbehnu do banky a nie takym uzernikom.a ze toto mk podporuje taketo hlupe reklamy nechapem.

lienka737
2. máj 2017

Raz som tu čítala jeden veľmi dobrý komentár:
"Neviem si predstaviť nič také, čo by sa nedalo riešiť inak ako pôžičkou z nebankovky".

Takže moja rada- skús iné možnosti, ktoré Ťa neprivedú na ulicu.

kristinkadominika1993
autor
2. máj 2017

@lienka737 jasné beriem to, a máš pravdu... Ja vsak pôžičku momentálne žiadnu nepotrebujem, fórum nieje pre moje vlastné potreby.. Len som sa chcela informovať či tu nejaká mamička nemá skúsenosti 🙂 ale ďakujem vám za odpovede

ludkka0407
2. máj 2017

Mne v slsp povedali,ze pozicku by som mohla dostat skor ja ako moj muz😀ale posudzovat nas budu spolu,kedze sme manzelia,tak neviem,ci som ti pomohla😊ja zatial beriem este matersku,nie rodicak