Nejde mi vytlačiť daňové priznanie

nikolca
15. mar 2018

prosim vas viete mi niekto poradiť vypisala som si DP na stranke finančnej spravy a neviem prečo ale nejde mi vytlačiť,vypisane by malo byt dobre neukazalo mi tam po oprave žiadnu chybu ale ked chcem vytlačiť najprv mi vyskočilo okienko s čiernym DP ktore bolo nevyplnene to som zrušila a teraz ked chcem vytlačiť tak mi tam stale ukazuje proces nemôže ziskat pristup k suboru pretože dany subor prave použiva iny proces,neviem fakt ako to mam vytlačit a už by som to rada odovzdala😒

kiks_1
15. mar 2018

@nikolca Ja som sa s ním trápila takto vlani, nakoniec mi ho preformátovali v copy centre.

adela215
15. mar 2018

@nikolca keď ho dáš stiahnuť a otvoris tak hore je také okno vyskakovacie a tam musíš dať že povoliť. Potom by ti to malo zobraziť a už to pôjde vytlačiť. Dúfam že som pomohla

nikolca
autor
15. mar 2018

@adela215 ahoj praveze to okienko mi tam nevyskakuje.ked kliknem dole na vytlacit tak sa mi zobrazi dalsie DP ale nevypisane

adela215
17. mar 2018

@nikolca no tak neviem kde by mohol byť problém. Teraz som to skúšala vyplniť a vytlačiť a ide mi to. Nemôžeš si to uložiť ako .xml súbor a znova načítať (načítať zo súboru). A skúsiť znova vytlačiť?
Alebo ak chceš a nevadí ti to, tak mi ho môžeš poslať a skúsim to ja otvoriť pošlem ti pdf 🙂