Oddlženie Bonato

20. jan 2022

Máte niekto skúsenosti s touto firmou ?

ivkazba
20. jan 2022

Ak chceš riešiť dlhy formou osobného bankrotu, jediný oprávnený sú Centrum právnej pomoci. A k tomu nepotrebuješ žiadnych takýchto sprostredkovateľov. Ak chceš, napíš mi do správy, aké presne problémy máš a skúsim dať pohľad, ako to riešiť. Ale firmy tohto typu odporúčam v drvivej väčšine prípadov obísť. Veľa klientov si nedalo povedať a potom ťažko zaplakali. Síce sa dlhov poväčšine zbavili, ale rovnako sa tak zbavili aj majetku či nehnuteľnosti, hoci sa ich situácia dala riešiť aj inak.

alex35
20. jan 2022

@ivkazba mam záujem

ivkazba
20. jan 2022

@alex35 o čo máš záujem?

dasi123
21. jan 2022

Ahoj. Osobne nemam ale clen rodiny ma. Mala rozne pôžičky aj od nebankoviek. Obrovské splatky a dlhy. Vsetko vysudili. Upravili splátky, komunikovali s nou po kazdom telefonáte na vymáhanie dlhu. Vsetko riešili za ňu. Dali jej inštrukcie co povedat keď jej budu volat z quatra a ďalších, co s papiermi ked poslu. Maju svojich pravnikov. Ona uz so spoločnosťami nekomunikovala, vsetko riesili za nu. Platila na začiatku nejaké % podla počtu úverov a vyske dlhu. Dnes uz ma vsetko splatene, trvalo to 4 roky ale iba odporúčam.

autor
21. jan 2022

@ivkazba
@dasi123 ja mám zdravotnú poisťovňu asi 6000€ 😏

dasi123
22. jan 2022

Za skusku nic nedas. Povedia ti co sa da na konzultácii a ty sa rozhodnes ci do toho pojdes alebo nie. Za konzultáciu sa neplati.

7352068372
10. jan 2023

Pozor na ňu ja som prišla o 390 eur ktoré som im zaplatila vopred na účet a nič pre mňa nemohli urobiť lebo som podpísala zrážky zo mzdy. Renáta

milan20
8. aug 2023

zdravím Vás,
Chcem spravovat moje dlhy cez bonato.Pýtajú odo mna dopredu polatok 250 Eur.Využil už nietko takúto službu cez nich?Neviem či íst do toho alebo nie.

gabriella_cif
30. aug 2023

@milan20 Mozte vyuzit bezplatne dlhove poradne. Ak chcete vyhlasit osobny bankrot, chodte priamo na centrum pravnej pomoci, konzultacie mate rovnako zadarmo. Ak uz potrebujete vyuzit platene sluzby, chodte za odbornikmi - najlepsie priamo spravcovia konkurznej podstaty, niektori ponukaju aj poradenske sluzby. Bonato sa zial len prizivuju na zadlzenych ludoch, pricom vobec nemaju odbornikov a naberali "poradcov" z ulice.