Odkiaľ požičať peniaze?

26. jan 2024

Zdravím. Kamarát má problém, je zúfalý a nevie kam sa obrátiť, tak skúšam hľadať nejaké riešenie.
Potrebuje požičať 10 000€. Problém je v tom, že je pracuje na dohodu a okrem toho je v registri nebankoviek (bol mladý a hlúpy😀), takže v bankách mu nepožičajú.
Teraz má stálu dlhodobú robotu a stály príjem.
Viete prosím nejako poradiť, nejaké riešenie, odkiaľ by si mohol požičať?
Ďakujem(e)😊

pribinak
26. jan 2024

No asi len ty a ini kamosi, ale rataj s tým, že svoje prachy budeš čakať dlho

mamina7070
26. jan 2024

len si neber pozicku kvoli nemu

autor
26. jan 2024

Pôžičku si určite brať nechcem, no a 10 000€ nemám ani ja ani kamoši 😀

anjelicek26
26. jan 2024

Tak hlupy je stale, ked ma zas volakde sekeru 10000 a "noz na krku" , niekedy je lepsie cloveka nechat spadnut na dno, aby pochopil suvislosti, ze peniaze na stromoch nerastu... osobny bankrot sa to vola a ticho suchat nohami...

macekovam
26. jan 2024

no.. treba splatit to co ma uz pozicane.. a potom ziadat..

melanta
26. jan 2024

A na aký účel potrebuje tých 10 000? Prečo má iba dohodu, prečo nemá normálny pracovný pomer?

vyrovnanaosoba
26. jan 2024

Ešte stále nedostal rozum, keď pracuje bez zmluvy a aj tak potrebuje peniaze požičiavať. Nebuď hlupák ani ty a nerieš to za neho. Jeho problém, nech sám hľadá riešenia.

13uzivatelka11
26. jan 2024

Hej aj ja poznám takych.. Co súrne potrebovali od kadekoho vypytoval a potom hodil do automatu.. Ty si radšej nájdi lepších kamarátov

tykat
26. jan 2024

Na co potrebuje 10tisic? Zakladna otazka.

macekovam
26. jan 2024

@melanta podla mna exekucie bude mat..

lubkavargova1
26. jan 2024

@melanta tiez si myslim, ze ma exekuciu, nieco ma normalne oficialne a nieco na ruku...je v takch srackach ze sa z toho nevyhrabe nikdy uz

alex49
26. jan 2024

Načo potrebuje súrne 10 tisíc?

melanta
26. jan 2024

@lubkavargova1 vždy sa dá vyhrabať. Len treba chcieť a neschovávať sa. Zažila som 2 ľudí u seba, ktorí mali viacerých exekútorov. Zavolali sme z firmy každému exekútorovi a dohodli sa s nimi na splácaní (zrážky zo mzdy) tak, aby im ostávalo viac peňazí ako len to minimum, čo exekútori nechávajú, aby ten človek vedel prežiť. A exekútori s tým nemali problém, keď som ako zamestnávateľ takto zavolala. Pretože lepšia takáto dohoda, akoby ten človek išiel robiť niekam za hotovosť a exekútor by nedostal nikdy nič. Takže vždy sú možnosti, len treba chcieť riešiť to a nie odsúvať to.

ahhola
26. jan 2024

Kamarat nech zbehne za pravnikom a ten nech sa pozrie na jeho dlhy, kolko ma splatit, ci nepreplaca, ci sa daju zlucit... Ziadne dalsia sekera, tipujem, ze mu dusa pistii po auticku?

mabenn
26. jan 2024

kamarat pravdepodobne mozno uz mlady nie je, ale hlupy ostal, ked sa nenaucil financne fungovat bez toho, aby potreboval poziciavat, pricom s tym uz problem mal

sasa1310
26. jan 2024

on pravdepodobne hlúpy ešte ostal.

esmey
26. jan 2024

Buď kamarát a požičaj mu 🙂

adam19911
Odpoveď bola odstránená
Zobraz