Podnikateľský účet

zuzandela
16. máj 2022

Dobry den prajem,

chcem sa opytat na moznosti v bankach a vase skusenosti ohladom podnikatelskeho uctu.

Dakujem.

michaelam2
16. máj 2022

@zuzandela zalezi co vsetko od uctu ocakavas a kolko transakcii bude prebiehat…zadarmo to ma fio, pripadne mbank…ja mam v tatre , platim 7€ ale som spokojna lebo tam mam vsetko co potrebujem

zuzandela
autor
16. máj 2022

@michaelam2 ide hlavne o to aby nebol problem s vypismi koli dokladaniu,caste uzivanie i. bankingu,zakladne cinnosti,nic podobne ako platba mobilom ci hodinkami a z toho vyhody..hlavne aby mala ta banka aj riadnu pobocku,v pripade potreby vybavenia osobne

michaelam2
16. máj 2022

@zuzandela no ja som mala najorv mbank a potom som presla do tatry…a to hlavne preto ze presne ako pises som potrebovala banku kde som sa mohla dovolat kedykolvek (aj vikend, sviatok, alebo noc) a kde som kedykolvek mohla aj do pobocky skocit…zda sa mi ze tatra dokonca dava prvy rok ucet zadarmo, skus pozriet…co sa tyka internet bankingu, tiez som ovela spokojnejsia s tatrou

lilyianka
16. máj 2022

@zuzandela ja mam podnikateľský tiež v Tatra banke, prvý rok máš účet zadarmo. Dala som si ho aj preto,že tam máme aj hypo a celkovo som s bankou,zamestnancami, IB spokojná. Výpisy mi chodia každý mesiac na email.

kompi111
17. máj 2022

asi fio je zadarmo pobocky su tiez mozem len odporucit