Poistka Farbička a jej zrušenie

mimuska981
6. júl 2012

dobry den chcem sa spytat moj priatel zalozit dietatu,ktore sa narosilo jeho byvalej poistku z ktorej by mala dostat ked bude mat 18 rokou peniaze ale teraz ked mu zrusili otcovstvo tak ju chce zrusit.Da sa to aj bez suhlasu matky alebo je k tomu potrebny jej suhlas??dakujem

trish31
12. júl 2012

@mimuska981 zrusenie musi podpisat osoba,ktora je na zmluve

nana85
12. júl 2012

@mimuska981 ked ju nebude platit tak ju aj samotna poistovna zrusi 😀

molly28
13. júl 2012

...
@mimuska981 musíte ju zrušiť - ten kto ju zakladal...

molly28
13. júl 2012

@nana85 nesuhlasim...nezruši...po čase im pride doplatiť šetriacu časť...

nana85
14. júl 2012

@molly28 ale by si sa divila,manzel mal v allianz poistku a ked mu ju otec zabudol zaplatit,tak ju proste zrusili s tym ze peniaze ktore tam boli nedostal.samozrejme dostal nejaku upomienku predtym,ked nezareagoval zrusili

ludka77
14. júl 2012

@mimuska981 nech zavolá na infolinku alebo nech tam zbehne. To je najrozumnejšie. Spoliehať sa na to že ked nebude platiť tak ju zrušia mi príde dosť hlúpe.

nana85
14. júl 2012

to je len tip ze pokial by to nemohol zrusit on,ze je tam pisana matka a by to zrusit nemohol...

bosoriak
14. júl 2012

@mimuska981 Zivotne poistenie zanikne mesiac po doruceni vyzvy na zaplatenie dlzneho poistneho. Co moze byt po dvoch mesiacoch poistenia alebo po roku, nikde to nie je konkretne uvedene.
Poistenie moze zrusit poistnik, t. j. osoba, ktora zmluvu podpisovala. Kazda poistovna ma svoje podmienky - niektorej staci list, niektora vyzaduje overeny podpis... treba sa informovat v konkretnej poistovni.

molly28
14. júl 2012

@nana85 vlastne som sa pomýlila nie šetriacu ale tu urazovu... ://// lebo šetriaca je dobrovolná zložka čo su tvoje eur...ale najlepšie je vždy si zavolať a opýtať sa presne na konkretnej info že aký je ďalší postup

katka.86
Autor odpoveď zmazal
Zobraz