Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pôžička na dom

mobilbabie
1. júl 2014

Dobrý deň, mám taký menší problém, dostala som do daru 1/4 domu a dalšie 3/4 domu je iného majiteľa, avšak som ponúkla moznosť vyplatit mu tie 3/4 a čakam na jeho odpoveď,problém je v tom , že nemám to s čoho vyplatit jedine nejakým uverom len neviem či mi ho daju nakolko som v uver. registri, viete mi dakto prosím poradit ako dalej ? dakujem pekne za odpovede

ammellia
1. júl 2014

@mobilbabie co znamena, ze si v uverovom registri? Bola alebo si v omeskani so splatkami?

mobilbabie
autor
1. júl 2014

ano asi pred troma rokmi , sice este to splacam ale na cas lebo som to dala na mzdaren nech mi to stahuju

esterba
1. júl 2014

@mobilbabie preco si mu dala ponuku na odkupenie ked si v tom case nemala peniaze ani aspon prezisteny uver?

mobilbabie
autor
1. júl 2014

ten dom chcem na uver nech kdekolvek zozeniem peniaze

ammellia
1. júl 2014

@mobilbabie ak si 3 roky cista, nejaka banka ti uver urcite da. Teda ak splnis vsetky ostatne podmienky.

mobilbabie
autor
1. júl 2014

dakujem za radu , podla mna ked zalozim aspon tu 1/4 tak mi hadam niec daju.. nic nemam okrem jednej pozicky ktoru platim na cas akurat ze zo zaciatku to bolo biedne ale uz dlhsie je to ok na cas

ammellia
1. júl 2014

@mobilbabie no ty nemozes zalozit 1/4 domu. vzdy musis zalozit celu nehnutelnost, s cim musia suhlasit vsetci vlastnici.

mobilbabie
autor
1. júl 2014

jedine spisat s nim nejaku zmluvu s tym ze mi vsetko prepise a ja ho dodatocne vyplatim , takto by sa to dalo? ja neviem nemam skusenost

anatalia77
1. júl 2014

@mobilbabie toto asi nikto nespravi,3/4 je vela,tam treba fakt dat prachy.
Snad keby si odkupovala 1/4,...

ammellia
1. júl 2014

@mobilbabie bude sa to riesit norrmalne ako kupa akejkolvek inej nehnutelnosti. Zaloznu zmluvu bude musiet podpisat aj predavajuci, vyplatia sa mu peniaze a nasledne sa stanes 100% vlastnickou.

mobilbabie
autor
1. júl 2014

aha vdaka za radu , som zvedava co poriesim 🙂) este raz moc krat diiky

Tu začni písať odpoveď...

Odošli