Pôžička od nebankoviek

milad1234
4. sep 2018

Ahojte žienky, obraciam sa sem a idem si po rady... Momentálne sa nachádzam vo veľmi zlej finančnej situácii, a potebovala by som si požičať s nejakéj banky alebo nebankovky (viem že preplatim) ale žiaľ musím premýšľať aj takto už, ale momentálne dom bez príjmu aj, tak sa chcem opýtať či neviete o nejakej nebankovke ktorá nepotrebuje dokladovatelni prijem ďakujem vopred 🙂

beky1813
4. sep 2018

Banka ti urcite nepozicia, kedze nemas prijem. A nebankovky si vygoogli

petkaaa
4. sep 2018

A z čoho to budeš splácať keď si bez príjmu? Pozor na to, môžeš sa dostať do ešte väčších problémov a to nie sú žarty.

malinovka333
4. sep 2018

@milad1234 a z coho to chces platit ked nemas prijem?

laska201
4. sep 2018

Odporucam najst si pracu kde je moznost aj zalohy po odpracovani tyzdna do vtedy radsej od rodiny ako takto od nebavkovky.a banka isto neda ziadnu pozicku.

beky1813
4. sep 2018

Myslim, ze ona to dobre vie, od aprila hlada nebankovky.

maria584
4. sep 2018

@beky1813 no od apríla sa už mohla stokrát zamestnať, a nie špekulovať.
@milad1234 z čoho to chceš splácať, keď nemáš príjem? Takto padnes poriadne na hubu. A z takých "sračiek" sa budeš dlho dostávať.

3009
4. sep 2018

@milad1234 a čo tak si nájsť 2 roboty a začať makať? Máš dve ruky a dve nohy? Tak makaj. Alebo si napožičiavaj od nebankovky a potom jedine zmizni, lebo iné ti neostane. Ja neviem ako dnes ženy rozmýšľajú, namiesto makania, nejaké pôžičky.

gaaspi
23. jan 2020

Nie nepožičia nikto. Ja mám zamestnanie kde práve zálohy niesu, tak som odkázaný na nebankovky ale len drobné sumy na pár týždňov a fakt som sa nahľadal kým som našiel nebankovku ktorá bola ochotná mi požičiavať ale aj na drobné sumy potrebovali dokladovať príjem! Bez príjmu to nepôjde. Poistili sa proti tomu že si požičiavali špekulanti na bezdomovcov, nezamestnaných a potom tie peniaze namali ako vymôcť. Darmo toho nešťastníka zavrú keď veriteľ svoje peniaze už ajtak nikdy neuvidí. Ja už mám zápis v registroch SRBI a NRKI a preto mi už väčšina nebankoviek nič nedá a banky už dupľom nie pričom mám pravideľný príjem, nemám nikde žiadne nezaplatené účty. Proste ja som sa do registra dostal iba preto že že som si dal pozastaviť splácanie spotrebáku v banke ale všetko legálne dohodou (žiadne neplatenie a exekútor a pod.) a už som považovaný za človeka ktorému nesmú požičať. Uvažoval som zmeniť zamestnanie na také kde sú zálohy ale v terajšom zamestnaní som už kmeňový zamestnanec, a začínať zase niekde cez agentúru nemá zmysel...

Moja rada čo som mal: Tesco finančné služby. Stačí prísť do veľkého Tesca lde úraduje tá pani čo to robí. Ak máte Tesco kartu na čo zbierate body tú klubovú tak z tej vám urobia kreditnú ale až po mesiaci máte peniaze nie hneď.

Portsystem: To je cez internet tam naslenuete doklady a tri výplatné pásky a potom si už cez mobil viete žiadať pôžičky. Tam ro funguje peer to peer teda že ľudia čo majú peňazí nazvyš investujú a oni vám ako keby požičali. Tam neriešia nahliadnutie do resgistra tak len kvôli tomu to používam. Inák majú vysoké úroky.

Homecredit: Ten síce nemám ale je dosť známy tým že požičiava ale tuším nahliadnu do registra a vyžadujú príjem. Alebo sa zamestnať niekde aspoň na 3 mesiace a tie pásky ukázať lebo ďalej ich to už nezaujíma lde ste.

Ale žiaľ na počkanie nikto nedá a neodporúčam googliť lebo vám to nájde aj všelijaké čudesné stránky. Radšej ísť do overených.