Pôžička z banky

miskacharly
24. nov 2014

V ktorej banke daju pôžičku okolo 1000e zamestnanym v rakúsku alebo nezamestnanym.alebo kde nepytaju ziadny doklad o prijme?

mawka
24. nov 2014

banka potrebuje mat istotu, ze mas prijem. bez prijmu ti nedaju pomaly uz ani nebankovky. aspon nieco z uradu prace musis mat alebo matersku, rodicak. a ked je niekto zamestnany v EU, v pohode daju. kopec kolegyn si bralo. len trosku viac papierovania a prekladov.

sissy27
24. nov 2014

@miskacharly tak to by musel byť niekto padnutý na hlavu, aby sa nezaujímal, z čoho budeš splácať pôžičku... resp. robia to banky, kde máš vedený účet a vidia tvoje príjmy a výdavky a na základe obratu na účte ti môžu schváliť pôžičku bez dokladovania príjmu... ale ako novému klientovi asi sotva...

mmarry
24. nov 2014

@miskacharly presne tak jedine banka, kde máš účet a príjem zasielaný pár mesiacov.

alicka850
24. nov 2014

Ja som si brala na auto 9000e,v banke v ktorej mam ucet,vobec som nemusela mat ziadne potvrdenie od zamestnavatela. Asi to posudzuju individualne,tteba sa ist spytat do banky.

dada1212
24. nov 2014

@alicka850 to je pekné že si nemusela, ale s veľkou pravdepodobnosťou vedeli kde pracuješ a cez sociálnu poisťovňu si overili, či pracuješ.

alicka850
24. nov 2014

@dada1212 chodila mi na ucet vyplata,tak asi podla toho to vedeli

aduuus
2. mar 2015

Ahojte, ak potrebujete vybaviť úver, hypotéku, poistku, stavebko, sporenie...čokoľvek, poprípade už niečo z toho máte a bodlo by Vám ušetriť na mesačných splátkach, ozvite sa KOŠICE a OKOLIE, nakoľko sídlime v Košiciach. Vieme vybaviť pre klientov výhodnejšie ponuky, ako keď si idete za okienko vybavovať samy, nakoľko my spolupracujeme priamo s riaditeľmi inštitúcií.