Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pôžičková karta od Quatra

ressius
20. mar 2015

Chcem sa opytat na akom principe to funguje.

Chcel by som ju pouzit na vyplatenie viacerych poziciek od qutra a splacat iba tuto kartu v podoba napriklad 2 rokov dalo by sa to? Som si vedomy tych urokov.. Dakujem za odpovede

miskatomy
20. mar 2015

@ressius aku su mu si asi chces zobrat? mas zamestnanie? tie pozicky co mas splacas vcas?
ak ti ziadost posudia a odklpnu poslu ti kartu s peniazmi vyberies vyplatis ...mas tam nejakych 45 dni kde mozes vratit peniaze bez urokov...ak nie kazdy mesiac platis splatku ktoru nastavia oni...my mame napr 105 a z toho nam ide cca 40 na uroky a zvysok na splatku ...ked si to clovek zrata vrati im raz taku ciastku ale toho si si vedomi.

ressius
autor
20. mar 2015

Mam predschvalenych 1200eur vsetko splacam na cas

miskatomy
20. mar 2015

@ressius tak v tom pripade by ti aj mohli dat tych 1200 aleaj tak kazda ziadost sa posudzuje este raz takze to moze byt aj menej...splatku by si mohol mat okolo 60 e ale mozes splacat aj viac...a vzdy je lepsie dat nasobok tej sumy

mamulka211
22. mar 2015

Mala som ju uz ndvakrat.Mne velmi vyhovovala, samozrejme obrovske uroky, ale kedze mam prijem a potrebovala som si nou len vykryt momentalne vydaje a vedela som, ze trebars coskoro mozem tie peniaze vratit, tak som si vybrala z nej hotovost. Ak hotovost, ktoru si si vybral vratis do 45 dni, mas to bezurocne, ak prekrocis limit tych dni, pride ti sek, kde bude splatka, na ktoru si sa dohodol s Quatrom pri uzatvarani zmlivy. Napriklad mas pozicku 1200 eur, vyberies vsetko a mesacne budes splacat trebars po 40 eur, kym to, aj s urokomi nesplatis. Ak sa rozhodnes tuto sumu vratit skor, napriklad po dvoch mesiacoch, pol roku a podobne, zaplatis len urok za toto obdobie. Na karte vidis, aky stav uctu mas.KEd tam posles splatku, mas ju k dobru a mozes ju aj vybrat..napriklad budes splacat tych 1200 po 40 eur, vlozis tam po splatkach 500 eur, ale ak ich potrebujes, mozes si ich zas vybrat.

hnedoocko0909
22. mar 2015

@ressius je to klasicka kreditná karta, kroá je určená na niečo úplne iné. Na splatenie pôziciek si urcitezoberte radsej spotrebný uver s urokom okolo 10% a nie KK kde su uroky okolo 22% ...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli