Pôžičky od Providentu alebo Kešovky. Máte niekto?

angyalok
26. sep 2009

Ahojte,je tu niekto kto ma pozicky od Provident alebo Kesovka?

tulakk110
20. nov 2016

@nikita002 nemôžu ti z rodičovského sťahovať
Ps: ked si beriem úver musim vedieť ci na to mám.
A aj keby ti banka nejakou nshodou dala úver,skús ju neplatit a uvidíš co je uzera ked ti pride papier od sudneho exekútora 🙂

tulakk110
20. nov 2016

@krasnalalia cetelem je dobrý tak akurát na splátkový predaj,dovolujem si tvrdiť ze bezkonkurenčne ale napr.karty su ina báseň zavolal som ze som dal výpoveď z práce ,chyba 🙂
Zablokovali mi ju a mohol som akurát splácať ale použiť uz nie.
No......uz dávno pracu mam ale po tejto skúsenosti uz nemam záujem o takú "spoluprácu"
"Uzernici"ako ich tu x ľudí nazýva sledujú históriu splácania nezávislé od zamestnania a kedy kolvek úver poskytnú (v rámci možností)
Pri predcasnom splatení odpočítajú alikvotnu ciastku z úroku (zľava)
Pri predlozeni adekvátneho dôvodu znizeneho príjmu je možnosť znížiť splátku na dohodnutý cas .
Vela z Vás tu len triafa reči hore dole lebo nieco niekde počuli.
Pravda je ta taká ze drvivá väčšina nespokojných zák je ta väčšina ktorá úver nesplaca lebo načo,alebo preto ze vsetko je dôležité len záväzky nie.
Len mizivé % sa vážne dostane do problému so splacanim a chcu to riešiť pretoze zodpovednosť je ich alfa ale tí tu rozširovať nepravdy nebudú pretoze naozaj vedia ako nebankové spol fungujú.
Su samozrejme aj nekvalitne nebankovky aj kvalitne a vybrať tu správnu nieje jednoduché.
Ale ísť kúpiť si kvalitné mleté mäso je tiez terno,mliečne vyrobky tiež.
Videl som na vlastné oči ako sa vybaluje vakuovo baleny tvaroh umyva sa a bali ako vážený,alebo ako sa z kefkou čistí syr.
Ideme menovať obchodné reťazce?
O čom sa tu stále polemizuje?
Nebankové spol su prísne kontrolované NBS ktoré robia aj mystery shoping .

kosaristan
20. nov 2016

@tulakk110 nemudruj..v zmluve nie je splátka rozlíšená na výšku, počet a termíny splátok istiny, úrokov a iných poplatkov...vid zákon 129/2010 - §9 ods. 2 - náležitosti zmluvy a taktiež chýba údaj termín konečnej splatnosti a to deň, mesiac a rok. Otomto existuje veľmi veľa rozsudkov.

tulakk110
21. nov 2016

@kosaristan tak mi to ukaz ked mudrujem ,kludne mi posli zmluvu kde v Providente nebola napisana 1 splatka az po poslednú,ukaz mi kde nieje napisane kedy zmluva nadobuda platnosť,kolko splatok a v akych intervaloch ma byt vykonana úhrada.
Ja niesom pravnik,ale citat viem

kosaristan
22. nov 2016

posledný krát opakujem : v zmluve musí byť splátka rozlíšená na výšku, počet a termíny splátok istiny, úrkov a íných poplatkov, tak ako si to vyžaduje zákon 129/2010 Z.z. o úveroch §9 Ods. 2 - náležitosti zmluvy a v zmluve musí byť uvedený termín konečnej splatnosti a to deň mesiac a rok.

tulakk110
24. nov 2016

@kosaristan znova opakujem ze to v zmluvách zahrnuté bolo
Ale očividne tendenčné prezentovanie subjektívneho,ničím konkrétnym nepodlozenym nazorom a emocionálne výkyvy su viac ako fakt.
Tymto končím tuto "konstruktivnu"debatu pretože nemá význam

kosaristan
24. nov 2016

@tulakk110 konečne budeš držať piču

tulakk110
25. nov 2016

@kosaristan tak ako veľký.....rozumies finančným produktom,ako rozumies predpisom ktoré su stanovené NBS,tak ako sa snazis urobiť velkeho frajera ako si zjedol všetku múdrosť sveta a pritom si len chudák ktorý sa nechal vytočiť pretože nemáš dostatočne vedomosti a znalosti v tomto segmente, tak si aj ukázal aký si úbohý sedlák pretože si sa znížil na komunikáciu ktorá prislúcha krcmam.
Na budúce radšej nic nepíš a nepchaj nos do niečoho comu vôbec nerozumies alebo si aspon piriadne prever info ktoré prezentujes ako keby si sam predkladal zákony o finančnom sprostredkovaní.
s pozdravom
tulakk110 😉