Recenzie na Tatra banku

popalopa
9. máj 2024

Zdravím , pokiaľ mate niekto nejakú skúsenosť s zajtra bankou či už zlu alebo dobrú dajte mi prosím vedieť
Alebo jej výhody a nevýhody
Ďakujem

ss1908
9. máj 2024

ja mam od studentskeho uctu tatrabanku ako hlavnu banku, vyhovuje mi hlavne ta aplikacia - ine banky sa na nu vobec ani nechytaju.

9. máj 2024

mam tatru 20+rokov, podla mna sa velmi zhorsila, najma v tom osobnom kontakte, proste uz som s vacsinou sluzieb odisla inam, ale stale ju pouzivam ako zakladny ucet "na vsetko", nevidim ani nejake benefity pre starych klientov ani nic... co napr. vo vubke som sa stretla s uplne inym pristupom. CO sa tyka appky, inovacii su ale top (viem porovnat s vub, primou, csob... )

niekto2hy
9. máj 2024

To uz radsej Raiffeisen banku. Co je take uzasne na apk,Tatrabanky?

brrunetkaa
10. máj 2024

Ja som mala dlhé roky účet bezplatne a bola som veľmi spokojná aj s ich aplikáciou ale akonáhle mi spoplatnili účet tuším okolo 8€, tak som odišla. Nemám rada podmienky typu: 4 inkasa, min 300€ každý mesiac musí prísť na účet, 5x zaplať bezkontaktne atd aby si mal účet zadarmo. Teraz som v ČSOB a dobre. Bezplatný účet som si založila cestou v buse a ešte som vlastne v banke ani nebola 😀 tak isto mám aj vo fio banke a aj to je fajn. Ja odmietam platiť za vedenie účtu toľké peniaze keď inde to ide aj bez poplatkov.

lorenita
10. máj 2024

@simca06022011 ja mam prave s Vubkou zle skusenosti, po x rokoch, nikdy ziadne vyhody ako dlhorocnemu zakaznikovi mi neboli ani len ponuknute, nie este poskytnute 😄

10. máj 2024

@lorenita no my využívame tam viac produktov u nich, najmä podnikateľských. Ale teda v inej banke nás už ( pred rokmi) zachraňovali, led bola VÚB neschopná, ale vymenili ľudí ( aspon tych ku nam pridelenych) a všetko ide ok a rýchlo. S tatrou sa už nedá nič:D bachorky o vip klientoch keď počujem tak mi je do smiechu :D

10. máj 2024

Mám tam účty už nekonečné dlho a v princípe som spokojná. Nie bezvýhradne, takže im občas "zahnem" s inou bankou, ale stále sa vraciam do Tatry, niekedy so skúsenosťou, že sa dá aj inde a niekedy, že táto banka nikdy viac (zatiaľ je v tejto kategórii Prima a ČSOB)

seag
10. máj 2024

Mám tatru asi 12 rokov a je pre mňa v pohode nikdy som nemala žiaden problém. Mám už aj VUB a to mi príde o trošku horšie ale dá sa a čo by som nechcela ani zadarmo je slovenská, uni, prima a podobne...radšej budem platiť 7 eur mesačne za vedenie účtu v tatre

17. máj 2024

Dnes približne od 11:30 nejde web ani aplikácia.

hiro
17. máj 2024

@maranco Divne, teraz som skusil a nie je problem, pekne mi ide - aplikacia. Web nepouzivam - ale cez moju nemecku VPN mi web fakt nejde tak neviem 🙂

17. máj 2024

@hiro, máš nemecku protekciu 🤣 Mne cez rakúsku VPN web bežne ide, dnes nie. Aplikácia tiež nie.

17. máj 2024

@hiro idú ti pozerať pohyby na účte? web stále nejde a na FB nedali správu o výpadku

hiro
17. máj 2024

@maranco Ha, uz som doma, nic nejde :D To vyzera na vacsi problem. Sam niekedy dogabem dolezity web ze je az nedostupny ale som tak sikovny ze do 10 minut sa mi podaria nahodit naspat. Jasne ze keby som si zmazal databazu tak to tak rychlo nenahodim... Este ze platby im idu, dnes som platil asi 7x a vsetko preslo.

18. máj 2024

Prešlo 24 hodín a stále nejde web stránka https://www.tatrabanka.sk/ na https://www.facebook.com/tatrabanka/ nedali žiaden oznam, čo sa deje, kedy sa to vyrieši, to je veľmi slabá komunikácia.

18. máj 2024

@maranco mne to išlo až keď som reštartovať mobil, dcére normálne už večer včera... každému inak.
Ale úplne uzasna spoľahlivosť...

18. máj 2024

Restartovala som mobil, stále nič nejde

22. máj 2024

Tatra banka sa v piatok stala terčom kybernetických útočníkov. Proaktívne o ňom neinformovala.