Revolut banka

baskica
18. feb 2023

Ahojte chcela by som sa informovat ci ma niekto skusenost s revolut bankou ci tam moze siahnut exekutor? Ale realne ak niekto ma exekuciu a revolut banku. Potrebujem na 2-3 mesiace kym vyriesim exekuciu dostavat prijem na ucet vedeny na moje meno a nechcem aby mi to stiahol exekutor lebo mi neostane nic😔a dalsia vec ako dlho trvaju prevody z tatra banky alebo slsp na revolut? Su aj tu zavedene okamzite platby?dakujem pekne za pomoc

nelca0510
18. feb 2023

@baskica niečo ti exekútor musí nechať. Podľa mňa je toto špekulatívne a keď na to príde exekútor, tak to bude dosť zle.

baskica
autor
18. feb 2023

@nelca0510 dakujem za komentar ale toto nie je odpoved na moju otazku…s exekutorom mam uz dohodnute splatky od buduceho mesiaca ale dobtefy potrebujem ucet s ktorym viem disponovat a ano to ze mi necha 300-400 eur je sice pekne ale sama s dcerou z toho nevyzijem takze asi tak

vlado818
18. feb 2023

Dobra otazka. Ja by som to riskol. Prevd z TB je okamzity.

ramzes1980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sissy27
18. feb 2023

@baskica ak nebudu peniaze na ucte, dohodne sa exekutor rovno s tvojim zamestnavatelom, nemusis sa bat, ze by sa tomu dalo vyhnut…
Revolut pouzivam, ale len ako kartu, nie ako bankovy ucet.

luliu
18. feb 2023

@baskica on nepotrebuje sťahovať z banky, stiahne ti priamo z platu cez zamestnávateľa

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinp288
18. feb 2023

Mal som zamestnaného človeka, ktorému vznikla exekúcia. Exekútor poslal priamo mne oznámenie o výške sumy, ktorú som povinný strhávať z platu a posielať mu to. Samozrejmosťou bola aj poznámka, že ak by som to neurobil čaká postih aj mňa. Neviem či to je štandard, alebo nie. Ak je to aj u teba takto, že oznámenie o povinnosti zrážať zo mzdy dostal tvoj zamestnávateľ, tak ti pošle už len sumu ktorá ti ostane.

baskica
autor
18. feb 2023

Ja berem vsetky komentare a ano mate pravdu ale tu je situacia trosku ina nejde tak uplne o zamestnanie kde by mi to strhli cize pytam sa cisto na to ci exekutor siahne aj na revolut kedze na normalnom ucte mam blokovanu sumu a na revolut ucte nie

baskica
autor
18. feb 2023

@ramzes1980 mas priamo skusenost? Lebo mna to hlavne zaujima kvoli tomu ze na normalnom slovenskom ucte mam blokovanu sumu exekutorom a na revolut ucte mam nejakych par eur a tam blokovana nie je ziadna suma

nelca0510
18. feb 2023

@baskica tak si sa nemala dostat do exekúcie. Je to veľmi špekulatívne, dozvie sa od tom ani nevieš ako a už budeš za tých 300-400 eur rada a budeš mať riadne opletačky. Začne to priamo riešiť zrážkami zo mzdy a skončila si.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
baskica
autor
18. feb 2023

@mamula20 akoze nic v zlom ale pisala som niekde ze pcham hlavu do piesku pisala som ze mam dohodnute splatky lenze to trva isty cas kym sa ten ucet odblokuje… a nemala som sa dostat do exekucie? Som zvedava ako by si ty platila vsetko keby si matka samozivitelka a v priebehu pol roka ti zomre mama aj otec a ostane ti po nich este sestra ktora navstevuje skolu takze mudre reci ze nemala si sa dostat do exekucie si mozte nechat…riesim situaciu nikdy som predtym nemala omeskanie na nicom takze fakt nepotrebujem mudre reci tohto typu..na tomto uzastnom modrom koniku sa nieco spytat fakt klobuk dole pred vami👏👏👏

sissy27
18. feb 2023

@baskica ja sa ta nechcem dotknut, ale do exekucie sa clovek nedostane len tak z nicoho nic, vzdy je za tym dlhodoba ignoracia svojich zavazkov… na tvojom mieste hladam v prvom rade sposob, ako zvysit prijem aby som mala cim skor vsetko splatene, nie sposob, ako obist system…

ropko490
27. feb 2024

@baskica ahoj,nie nesiahne ti tam Exekútor nemá naro právomoc.

ropko490
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sissy27
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ropko490
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ropko490
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
baskica
autor
27. feb 2024

@ropko490 dakujem za odpoved ale chvalabohu exekuciu mam uz davno splatenu tak uz je to bezpredmetne