Rozdelenie sporiacich účtov

9. nov 2021

Ahojte žienky ,viete mi prosím poradiť ?Mám účet s slsp kde mám úver a k nemu mám sporiaci účet .Chcela by som tých sporiacich účtov mať viac ako napríklad pre jednu dcéru ,pre druhú dcéru ,potom pre šetrenie a pre náhle opravy .Je to možné niako urobit?Momentálne nechcem volať s bankou lebo viete aký vedia byť .Nechcem však sporenie pre radosť kde sa nedá vybrať hocikedy .Proste chcem mať rozdelene financie. Ďakujem za rady

janai1
9. nov 2021

V appke si daj eshop a tam si vieš naklikať koľko chceš

autor
9. nov 2021

@janai1 kde konkrétne ja to tam nevidím ...len založenie účtu ...atď...

nelca84
9. nov 2021

musis sa prihlasit do Georga a pod kartou Nákup v e-shope más xy moznosti, medzi inými aj sporenie...

autor
9. nov 2021

@nelca84 áno som prihlásená ale mám sú investičné ,potom tam sú niake fondy a je tam sporenie pre radosť o to nemám vôbec záujem .Nič iné tam nevidím že by som si založila sporenie svojvoľne .

katkaseiner
9. nov 2021

ak myslis na sporiaci ucet k hypoteke, tak pokial viem takyto ma vyhodnejsie urocenie a mozes mat len jeden... obycajnych sporiacich poductov mozes mat samozrejme viac, ale tento lepsie uroceny (nic moc, len je to napr. vo VUB 2x 0.00000nic)

janka1011
9. nov 2021

Tiež máme sporenie pre radosť...prečo ho nechceš, aké sú tam nevýhody?

nelca84
9. nov 2021

pravdu mas, teraz to pozeram a uz to tam nie je, tak asi len na pobocke, alebo skus zavolat na infolinku, mozno vedia zriadit po telefone

nelca84
9. nov 2021

@janka1011 pri sporeni pre radost mozes vyberat peniaze iba v urcity den v mesiaci, preto je dobre mat aj sporenie na rezervu, s ktoreho mozes vyberat hocikedy

domccca68
9. nov 2021

Ja to mám rozdelené takto. Sporenie na rezervu ťahám keď potrebujem, vkladnú knižku odkladám a dávam predčasný vklad na hypo, deti majú stavebné sporenie dávajú ročnú prémiu nejaký ten úrok a podobne