Rýchla pôžička

aduska_5
22. máj 2020

Ahojte, máte skúsenosť s rýchlou pôžičkou ? Potrebujem urgent vyplatiť jednu dlžobu do 26.5.2020.. no som PN kvôli Corone a peniaze s PN mi prišli za marec teraz 15 mája aj to vo výške 100€ :/ Mám hypotéku (odložené splátky) a chcem sa spýtať, či máte niekto skúsenosť s rýchlou pôžičkou max do 500€ či ju dajú aj bez dokladovania prijmu, atď.. Ďakujem

marca12
22. máj 2020

@aduska_5 boze len to nerob,to je zacarovany kolotoc. Daju ti pozicku,ale videla si tie uroky? Neda sa poziadat o splatky v tej dlzobe?

amelia000
22. máj 2020

@aduska_5 ved za marec a april ti mala prist PN spolu pokial socialna dostala nacas papiere. Inak skus pozriet precerpanie na ucte v banke, niekde tusim maju tak ze ak tu sumu vratis do 30 dni tak bez urokov alebo mozno minimum.

aduska_5
autor
22. máj 2020

@marca12 viem .. len asi nemam inu moznost :/ ja potrebujem dlzobu vyplatit cash :(

aduska_5
autor
22. máj 2020

@amelia000 nie prišlo mi iba za marec .. za april ešte nič :/ koncom aprila som bola u DR pre papuere na peniaze, hned som odovzdala zamestnavatelovi .. ale prišlo mi iba 100e ako doplatok za marec

amelia000
22. máj 2020

@aduska_5 na tvojom mieste este skor oslovim rodinu ci ti nema kto pozicat predtym nez zoberies nejaku rychlu pozicku. A to si nevolala do socialnej? :-O ci panecku 3,22 na den...odpadnem.

nika82
22. máj 2020

bez dokladovania prijmu ti nedaju ani v nebankovke

marca12
22. máj 2020

@aduska_5 uz si komunikovala s veritelom? Pisomne by som ziadala o odklad alebo o splatkovy kalendar. Priloz im papiere z PN a urcite sa nejako dohodnete. Z coho chces platit nebankovke???

lubka73
22. máj 2020

PN korona a si si bola pre papiere u Dr. ? a co ti je mas koronu ked si na korona PN uz od marca ? ved ale to sa nechodi k lekarke a neodovzdava zamestnavatelovi, pandemicku PN posiela lekar priamo SP

aduska_5
autor
22. máj 2020

@lubka73 som dia .. PN som od 3.3 lebo som ba na hospitalizácií a ešte stále do konca 7 mesiaca som na infúziách .. kvoli tomu ze je corona ma nechala na infuziach tak preto som PN.. nesúdim, keď neviem!!

amelia000
22. máj 2020

@aduska_5 tak to je potom obycajna pn a nie corona pn...asi to @lubka73 pomylilo.

lubka73
22. máj 2020

@aduska_5 ja nesudim, len si napisala ze si koli korone na PN , takze si na normalnej PN ,preto tam su ?

amelia000
22. máj 2020

@aduska_5 no proste jedno aka PN, urcite zavolaj do socialnej kde mas PN za april, potom poziadaj rodinu ci ti nemozu poziciat, pripadne pozri to precerpanie na ucte akoby ta vyslo a pri najhorsom, ale uplne najhorsom pozicka z netu, ale nakolko si PN tak neviem ci ti niekto pozicia, pripadne postupuj ako ti tu pisala @marca12

evalin88
22. máj 2020

Ja mam taky pocit ze hladas niekoho, kto by ti pozical tu.... hmm mylim sa ??🤔

aduska_5
autor
23. máj 2020

@evalin88 oh to v žiadnom prípade. Od rodiny si pýtať nechcem, preto hľadám možnosť rýchlej pôžičky .. nie ešte od niekoho cudzieho.

aduska_5
autor
23. máj 2020

Ďakujem všetkým .. nejedná sa o odklad splátok, ide o vysporiadanie sa s ex. Potrebujem mu doplatiť debet na bývalom spoločnom účte (pretože sa k ničomu nemá a to jediné nás ešte drží "spolu") aby mi už dal pokoj. Preto som hľadala riešenie v nebankovke.

lubka73
23. máj 2020

@aduska_5 nie som za taketo pozicky a nevyuzivam ich , ale skus pozriet tu ci nieco najdes vhodne pre teba a ci ti daju
http://epohotovost.sk

0silvia0
23. máj 2020

@aduska_5 ja by som pochodila s takouto pozickou v banke, v banke sa ti neda?

evinka3007
23. máj 2020

@aduska_5 povolene precerpanie na ucte nemas? Urcite by som do nebankovky nesla...radsej ozaj skusit priatelov, znamych, rodinu...

ivka676bu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubka73
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
570595205
27. aug 2021

Ako požiadam o pozicku modry konik

emilia15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krystyjan
21. jan 2022

Dobrý chcem sa spitat dáváte aj pozicku Ked som na opatrovatelskom dakujem

veronikaszabova
22. jan 2022

@krystyjan tu nedava nikto pozicku 🤦🤷 bez do banky