Súrne zháňam prácu na doma

domushka20
8. nov 2018

ahojte baby chcem sa vás opýtať či neviete o nijakej práci na doma alebo aspoň s nijakou mali dobru skúsenosť kde by som si mola privyrobiť počas pn. dostali sme sa do trosku blbej fin. tiesni čakame babätko idú vianoce naša dcérka bude mat na dalši rok 1sv. prímanie a ešte aj krstiny nám bude treba z niečoho zaplatiť na to všetko si pomali šetrime ale dnes mi prišlo platiť z Unionu 720e nie mojou vinou no nedá sa s tým nič robiť a to je už moc 😞 chce sa mi plakať a nechcem aby bolo všetko na manželovi. Dakujem pekne za každú radu najlepšie by bolo niečo skladať ako sú pera alebo niečo v tom zmysle . ziadne predaje avonu a podobne lebo nemám komu to ponukať kedže tu lúdi nepoznám.

amonet
8. nov 2018

V unione si mozes pytat aj splatkovy kalendar

beky1813
8. nov 2018

Tazko inu pracu najdes, len vselijake pyramidy, kizmetika, nic seriozne, neovladas nic? Uctivnictvo, doucovanie?

catherinah
8. nov 2018

Neber to prosim v zlom, ale krst aj 1.sv.prijimanie sa daju absolvovat aj bez velkych hostin. Zvlášť ak ste v takejto situacii. Treba sa prikryvat takou perinou, na aku mate. Rodina to urcite pochopi

rora
8. nov 2018

skladanie pier je podvod, budu pytat vopred vstupny poplatok a nic aj tak neposlu, akurat nedavno som to citala na fb.... no bez vstupnej investicie doma ziadny handmade (napr. vence, ozdoby atd.) nepojde... ostatne ponuky akoze "prace" su vseko MLM kde takisto musis nejake produkdy kupit a predavat a mala provizia je tvoja, ale to je teda fakt len hra s centami.... lebo to dnes uz ma kde kto...v tvojej situacii by som si len dala inzerat na obcasne strazenie deti - zakial vladzes v tehu, predsalen jesenne obdobie a deti uz byvaju chore, mozno by to nejaka pracujuca mama z okolia uvitala (skus sa spytat v mestskej skupine kam patris), inak to zial ruzovo nevidim.... kvoli tehotenstvu, neprichadza do uvahy v ramci pn ani nejaka 1-2hod opatera/nakup/upratovanie pre dochodcov atd.... a taka pripomienka mimo, krst a prijimanie by som v zlej fin.situacii neriesila absolutne.

angie099
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lula313
8. nov 2018

Naozaj krst sa dá odložiť, naša má 7 mesiacov a ešte ho nemala(nie z Fín.dovodov, ale je uplakana a nezvladla by to). V unione si dohodni splátkový kalendár. Idu Vianoce, najlepšie by bolo, keby si niečo vyrábala-adventné vence a pod. Držím palce, zvládnete to!

domushka20
autor
8. nov 2018

@angie099 mne by to nevadilo šak som doma a neviete ako sa k tomu dostať??

domushka20
autor
8. nov 2018

@lula313 ďakujem krásne no viem ale naši sú dosť kresťanský založený samozrejme aj my

domushka20
autor
8. nov 2018

@rora toto že tam kde pýtajú poplatok ani nereaguje už a ani tam kde chce číslo účtu bojím sa

angie099
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monika233
8. nov 2018

@angie099 mohla by som aj ja poprosiť o informácie

dominika1610
8. nov 2018

@angie099 mohla by som aj ja poprosit info dakujem pekne

catherinah
8. nov 2018

@domushka20 hostina a darceky nemaju nic spoločné s podstatou tychto sviatosti.

angie099
8. nov 2018

@monika233 @dominika1610 @domushka20 číslo je platné pre okres bardejov (číslo mi ešte pošle) kedže on vozí obálky domov a aj pre hotové chodí a platené je to od toho čo sa do danej obálky dáva mala čo do obálky dávali šek a pero tak za 2000 ks dostala 17 eur, potom skladali tašky do obálok tak za 2000 ks 25 eur a teraz neviem čo dávala tak za 2000 ks 45 eur

hettinka
8. nov 2018

@domushka20 kamoska doma vyrába plienkové torty, mydlove kytice a takéto handmade veci. Veľa nezarobí, ale predsa niečo. Ja som prekladala, doucovala.

Ohľadne krstu a prijímania, kľudne to spoj do jednej oslavy, vlastne ak ste kresťansky založení, tak o zo lepšie. Ide predsa o sviatosť, nie o dary a oslavy.

Do unionu si zajdi, vysvetli im situáciu a prinajhoršom ti povedia, že to treba zaplatiť naraz. Ale oni peniaze chcú dostať a verím, že to umožnia aj na splátky. V každom prípade je najhorsie hrať mŕtveho chrobáka a neriešiť.

domushka20
autor
8. nov 2018

@hettinka ja sa ani nesnažím hrať mŕtveho chrobáka lebo už teraz má považujú za samoplatcu čo nechápem prečo ide Oto že som si dokoncovala strednú školu mala som 24 a bola som na úrade že sa pôjdem hlásiť tam mi povedali že pokiaľ som študentka tak sa hlásiť nemám kam a načo a tak brala som to ako ukončené školu som skončila min rok a prišlo mi že za rok 2016 mám zaplatiť unionu lebo som nikde nebola zaevidovana a ja som im poslala že som bola v škole do roku 2017 a oni mi odpísali že školu môžem stud. Len do 26 potom iba ak by som bola na vysokej to som ja nevedela lebo mi bolo povedané že pokiaľ budem v škole hlásiť sa nemusím :'( a ako to mam dokázať že mi to bolo takto povedané nijak musím to zaplatiť áno na splátky ako inak preto ak by som si len na tú prácu na doma našla hoc len po pár eur potešilo by ma to veľmi

domushka20
autor
8. nov 2018

@angie099
No ak by sa dalo veľmi rada by som sa nato dala

domushka20
autor
9. nov 2018

@beky1813 nie som vyučena kaderníčka ale len vyučena účesy robím ale to len tak znamim kamoskam

majaxy
20. mar 2019

Ponúkam otvorenie vlastného online obchodu, úplne bezplatne. Nemáš prostriedky pre svoje podnikanie, využi túto možnosť. Bližšie informácie IP

lilla11
31. mar 2019

@angie099 mozem poprosit viac info? Dakujem

matik3110
21. apr 2019

ja som na materskej a snažím sa zarobiť kde sa dá...vyrábam veci na svadby, všelijaké rekvizity do fotokútika, maľujem stromy na odtlačky prstov a pod., cez víkendy líčim a češem zákazničky - vytvorila so si stránku na fb...niekedy napíšem seminárnu prácu, upravim štylisticky aj po formálnej stránke nejakú prácu..rôzne handmade vecičky...už musíš vedieť, v čom si dobrá a čo ti ide...niekedy to zistíš, až ak sa na to dáš a prinúti ťa finančná situácia