Ťažba bitcoinov

popoluska35
26. sep 2022

Dobrý deň, chcem sa opýtať počuli ste už o ťažbe bitcoinov?? Máte s tým niekto skúsenosť?

jaroe
26. sep 2022

@popoluska35 no veď bitcoiny sa ťažia. Teda neviem, či ešte stále alebo sa už takmer minuli...

pandorra
26. sep 2022

a čo chceš o tom vedieť?

liljana
26. sep 2022

Pri dnesnej cene energii asi viac prerobis, ako zarobis. Pokial viem, bitcoinove farmy sa zakladaju v krajinach, kde je lacna el.energia.

popoluska35
autor
26. sep 2022

@pandorra bližšie informácie. Máte osobnú skúsenosť?

kuba_art
26. sep 2022

@popoluska35 ťažiť btc sa neoplatí u nás posledných 5 rokov lebo si musíš zrátať klasicky +/- a to čo do toho vrazíš sa ti nevráti a v súčasnosti btc ešte k tomu klesá čiže keď už by si chcela btc tak odporúčam kúpiť na coinbase ale neviem či ešte v súčasnosti majú vôbec krypto hodnotu zaoberal som sa tým počas celej strednej školy aj na vysokej ešte určitý čas a áno zarobil som na tom v tých dobách ale dnes by som nedostal ani polovicu toho ako keď som to predával ja čiže osobne radšej akcie a dlhopisy alebo keď tak skús tradovať ale všetko z toho je zložité a treba si o tom dosť naštudovať kde a kedy investovať a podobne, keď som bol študent mal som na to čas to študovať a učiť sa o tom a neľutujem to keďže vďaka tomu som si nasporil dosť pekné peniaze ale je to všetko o tom aby sa to človek naučil

michal711
26. sep 2022

@popoluska35 prespala si 10 rokov.

panb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pandorra
26. sep 2022

@popoluska35 áno ťažíme, ale ako ti pisali, veľmi sa to neoplatí.

simca666
1. aug 2023

@pandorra s prosim ta ako tazis? Cez graficke karty alebo mas kupeny nejaky miner? Ci len cez pocitac alebo ako? Vďaka za odpoveď

pandorra
3. aug 2023

@simca666 už netazime neoplatí sa to. Mali sme miner.

simca666
3. aug 2023

@pandorra mozes mi prosim povedat viac info preco sa to neoplati? Skrz elektriku? A prosim ta aky si mala miner? Co si tazila? Btc alebo inu krypto? Vdaka🙂

pandorra
3. aug 2023

@simca666 etherum sme tazili. Btc klesá, momentálne sa to neoplatilo.