Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Uplatnenie poistenia chirurgického zákroku po pôrode

arwen88
16. máj 2016

Ahojte,poprosim maminky so skusenostami s tymto poistenim o radu.
V ziv.poistke mam zahrnute poistenie chirurgickych zakrokov,do coho spada aj sitie po nastrihu. Potrebujem potvrdenie od lekara o siti. Poistovak mi tvrdi,ze vyska sumy,co mi vyplatia zavisi od poctu stehov. Zvonka by sa to este dalo zratat,ale sili mi aj krcok,to sa zratat neda.
A teda potrebovala by som vediet,ci si to tu nejaka maminka uplatnovala,ako postupovala a ci ti.potvrdenie mam ziadat v nemocke,kde som rodila alebo u svojho gynekologa.
Dakujem za odpovede 🙂

3009
16. máj 2016

@arwen88 zavolaj si do poisťovne a tam ti povedia, kto ti musí vystaviť to potvrdenie.

arwen88
autor
16. máj 2016

Volala som, poistovak povedal,ze to zisti a zavola mi..ale.trva.mu to a ja som netrpezliva...a chcela som pocut(resp.citat) aj skusenosti inych

elise
16. máj 2016

@arwen88 ja som uplatnovala dostala som 480 euro, mala som operaciu cisarsky. Treba tlacivo doniestvyplnit, v sprave prepustacej z porodnice nas velkost nastrihu napisany, ak nie v porodnici doplnia

elise
16. máj 2016

@arwen88 musis vsak mat uz poustku zalozenu a platenu minimalne rok. Mozes si aj denne odskodne uplatnit akto mas pripoistene.

arwen88
autor
16. máj 2016

@elise dakujem za info...pri cisarskom som ju nemala,co lutujem,nevedela som o tom..pekne bolestne si dostala 🙂 nie som.si ista,ci ju atim uz rok,snad hej,musim si to skontrolovat..este raz dakujem,velmi si mi pomohla 🙂

frapper
17. máj 2016

@arwen88 Čakacia doba závisí aj podľa toho v akej poisťovni máš.Napr.čakačka v Allianz pri chirurg.zákroku je 6mesiacov.

arwen88
autor
17. máj 2016

@frapper pri tehotenstve 280 dni...aspon tak maju na stranke teraz

elise
17. máj 2016

@arwen88 pri tehotenstve rok ako pises, ine je zlcnik alebo slepak😊

surriana
17. máj 2016

A aku mas poistovnu?Pises ze pri cisaraku si si to neuplatnila a vidim ze dcerka ma 2 ,7 roka.V mojej poistovni Allianz sa da poistka uplatnit 3 roky spätne.Takze ak by si mala taku moznost aj ty este ai ten cisarak mozes uplatnit.

arwen88
autor
17. máj 2016

@surriana to fakt?to som netusila,ze sa to da aj taku dobu spatne..veru vyskusam sa na to spytat,mam allianz,to by bolo super 🙂

elise
17. máj 2016

@arwen88 staci ked zavolas na infolinku allianz, aj telefonicky sa to da nahlasit

frapper
17. máj 2016

@arwen88 Ako som písala 6mesiacov,ale keď si poisťovala chir.zákrok-nemohla si byť tehotná.Ak si otehotnela po poistení,je to v poriadku a zákrok sa vykonal po 6mesiacoch od poistenia,tiež v poriadku,plnenie ti vyplatia.

surriana
17. máj 2016

@arwen88 presne tak.Nedávno som to riešila na dcérinej poistke len tak tak sme to stihli a všetko bolo ok.Behom tyždňa sme dostali peniaze.

arwen88
autor
17. máj 2016

Dakujem vam vsetkym za info 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli