Výpočet dní PN-ky a jej vyplatenie.

sisinka01
5. sep 2019
Používateľ sisinka01 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sisinka01.

Ahojte, mohol by mi niekto prosim povedat s koľkými dnami mam ratat? Minuly rok 2018 som bola od sept do 1.veho januárového tyzdna, potom v maji 3 tyzdne a teraz som zas. Ked to ratam od januara tak mam odpracovaných 29 týždňov ale od maja nie. Teraz som od 28.8 zas pn a teraz neviem do kedy mozem ratat s ND. Riesime umele oplodnenie preto tolko pn a ked sa to teraz konecne podari, tak do kedy mozem ratat s peniazmi, príp. Kedy mozem poziadat o matersku. Dakujem pekne za odpoved som dost z toho zmatena..

lubik87
5. sep 2019

@sisinka01 aj by som.ti poradila.ale netuším na čo sa pýtaš .... PN nemá nič spoločné s nárokom.na md pokiaľ pp trvá a otehotnies v pp aj keď budeš PN nárok na md samozrejme máš 🙂 na md sa chodí 6/8 tyDnov pred termínom...držím.palce nech sa zadarí ✊✊✊👍

evittam
6. sep 2019

@lubik87 Pyta sa na kolko ma este narok na PN. Comu. Nerozumies? Nerieši MD. Na PN mas narok na 52tyzdnov a potom musis znovu odpracovať minimalne 26tyzdnov aby bola platená.
@sisinka01 Myslim,ze na 49tyzdnov.
@zalka 🤔😊😉

sisinka01
autor
6. sep 2019
Používateľ sisinka01 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sisinka01.

@evittam takže minuly rok sa neráta iba za tento rok sa mi odratavaju tyzdne co som uz minula, správne chápem hej? Ďakujem

e1i
6. sep 2019

Myslim ze to je tak ze odkedy si teraz tak vsetky pn za posledny rok sa rataju. Ak si napr september,tak tie medzi sept 2018 a sept 2019 ale som laik.tiez som si pocitala

Teda ak to chapem spravne,malo by to byt ako pise evittam