Vyžijem z 550 eur?

michaela567y
3. máj 2022

Dobrý den. Chcem si zobrať hypoteku kde splátka plus náklady na bývanie vychádzajú dokopy 460€. Z výplaty mi ostane okolo 550€. Dá sa z toho slušne vyžiť a ušetriť keď som sama v dnešnej dobe? Prosím len slušne odpovede. Dakujem

michaela567y
autor
4. máj 2022

@janai1 on asi myslel moju splátku za jednoizbak.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janai1
4. máj 2022

@michaela567y aha, zaujimave... Reaguje na mňa a ohľadne mojej splátky ale píše o tvojom byte? 🤦‍♀️

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vikisukik
4. máj 2022

vsetko je to podla mna o standarde, ktory mas, niekto nema ani taky cisty prijem, ktory tebe ostane po odpocitani vsetkych vydavkov

hellwant
4. máj 2022

@michaela567y no a co, ze iba 1 izba oddelena, chvilu sa uskromnis, ale budes mat viac financii. Život nie je len pohodlie. Napr. na rok a zdvihnu ti mozno plat, potom už mozes zit sama.

janno31
4. máj 2022

@michaela567y ahoj ja takto žijem už dva roky, rozpočet mám cca rovnaký a úplne v pohode aj odložim niečo do rezervy. MHD jazdím fakt výnimočne na párty ináč všade autom. Akurát ak chces kúpiť byt v novostavbe, ak bude treba všetko zariaďovať, tak sa priprav nato že to budú dosť pecky na rozpočet. Hlavne kuchyňa. Ale potom sa to ustáli a už bude dobre 🙂

michaela567y
autor
4. máj 2022

@hellwant ja to myslim tak že mám len kuchyňu kde sa mi zmestia spotrebiče jedálenský stôl a stoličky plus komoda, predsieň a jednu izbu .. nemam v podstate čo prenajať

hellwant
4. máj 2022

@michaela567y ja viem co je 1 izbak, dotycna by spala v izbe s tebou, 2 oddelene postele. Neviem ake rozmery mas tej jednej izby. Ano, bolo by to stiesnenejšie, ale ak by bolo zle pomoze to a nemusis tahat 2 prace ak by ti to nevychadzalo.

michaela567y
autor
4. máj 2022

@hellwant nepoznam osobu ktorá by chcela s cudzou osobou spat v jednej izbe😁

kikanik
5. máj 2022

Veď si to vyskúšaj na pol roka žiť z tej sumy a uvidíš potom. Úplne jednoduché.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slavomira236
6. máj 2022

@michaela567y ja mám menej keď poplatim účty a využijem plus estee 2 deti 5 a 8 sem

siskapav
6. máj 2022

@michaela567y dobrý deň, napíšte mi správu

zobaka
9. máj 2022

vyzijes, my sme traja a ja muz, syn a po zaplateni hypoteky, najmu, povinnych poplatkov nam ostane 200 e na mesiac aj menej a zatial zijeme, sice je to depresivny zivot, s takym zostatkom budes ako kralovna, neboj sa 😎