Zatvorená škôlka a ošetrovanie člena rodiny

zuzasza
13. apr 2012

už tu v diskusii rada bola ako na to ked vám zatvoria všetky škôlky - dobrá rada aj som ju tento rok vyskúšala ale......naše škôlky v celom meste boli zatvorené od vianoc až do 9.1.2012. tak od 1.1. do 8.1. šupom na očr z dôvodu uzatvorenia predškolského zariadenia atd...
9.1. už bola očr na sociálke vo februári čakám na euráče nič, len papier že chcú potvrdenie o uzavretí - dobre doniesla som ale pravdaže si ho vyžiadali až po 5-tom čiže neskoro. OK hlavne že bol odoslaný - v marci čakám , zasa nič - daľší papier že to nestačilo, tak znova po papier aký si priali v SP s podpisom riaditeľky školky, primátora , overený na matrike!!!!!!!!!!!! - to nebol moj nápad to už boli na mestskom zúfalí zo mna a ešte viac z milej " doležitej" pani v SP , tak to pre istotu poistili. :D Ok. papier zaslaný a čakám , kukám apríl zasa NIČ po euráčoch ani stopy , tak neviem teraz čakám papier kde si pani asi vymyslí že má za nou prísť osobne potvrdiť primátor že dal zavrieť školky - alebo KDE JE PROBLÉM ???????????? poradte ak tomu viac rozumiete? mne to vychádza tak že pani v SP sa s tým stretla prvý krát a je z toho veľmi zmatená alebo tomu výkladu zákona nerozumiem ja? prosím odpovedzte

liz_lemon
13. apr 2012

@zuzasza napis rovno riaditelovi socialnej poistovne, lubos.lopatka@socpoist.sk

zuzasza
autor
14. apr 2012

dík napíšem lebo dotyčná pani na SP ma už riadne štve