Zdravotná poisťovňa Dôvera

macka10
29. aug 2013

Ahojte, aku mate skusenost so zdravotnou poistovnou Dovera?
Ja som momentalne poistena v Union, ale na zaklade reklamy o tom, ze poistovna Dovera prepraca mamickam a detom do 2 rokov vsetky lieky uvazujem, ze prejdem do Dovery a potom aj drobca by sme tam dali poistit.
Ake mate skusenosti s touto poistovnou, je pravda co reklamuju?
Co odporucate?
Dakujem za rady

zajkka
25. jún 2015

Prosím vas,nieje tu nejaká maminka,ktorá pracovala v poisťovni Dôvera? Potrebujem radu ohľadom vrátenia poistného,kedže mnazel pracuje v zahraničí

diabliq6666
28. sep 2018

Ja som aj s detmi v dovere ( 7 a 2 rocne,)
Dcere v pohode preplacaju vsetky lieky a malemu preplatili za 2 roky 6€ a to rocne doplacam za lieky o dost viac,kedze mavame stafylokoka...

ajjka20
10. dec 2018

Dobrí večer prajem! Mam takú otázku a chcela by som sa opitat či mi niekto vie pomôcť...!? Tohoto roku od Januara som odišla pracovať do Rakúska a neodhlasila som sa v zdravotnej poisťovni dôvera...bola som poistena zamestnávateľom v rakusku a teraz chcela by som si ísť si to doriešiť a zaplatiť nedoplatky kedy som nebola poistena v Rakusku( asi 2 mesiace som pracovala na cierno)...vibavila som si papier z rakuskej poistky na mesiace ktore som bola poistena. A teras otazka znie či náhodou neviete ci mi ten papier Dôvera uzná alebo si budem musiet celi rok zaplatit napriek tomu ze som bola pistena v Rakusku?
Za akukolvek odpoveď budemvelmi vdacna!

mirkastevko
16. sep 2020

@macka10 ahojj... Chcem sa ťa opytat na tu zdravotnu poistovnu dôvera... Teraz som porodila a dala som maleho do tej poistovne a dnes mi dali taky kupon s 50€ ...prihlasila som sa na stranku www.drmax/babybox nevieš mi s tym pomoct? 🙂