Zmena poisťovne

9. máj 2024

Baby, mala som poisťovňu Union a viem, že Union musí mať aj matka aj otec ( keď chcete monitor dychu zadarmo do nejakého 6mesiaca dieťaťa..) potom sme ju odovzdali. A ja som si následne po pár mesiacoch zmenila poisťovňu na dôveru.. ešte stále mám Union, ale v Decembri už budem patriť oficialne do Dôveri... A pred pár dňami, som sa dozvedela že čakáme bábätko ♥️.. a teraz tak premýšľam, že keď sa narodí, už budem vlastne patriť do Dôveri. A neviem či aj tá dáva ten monitor dychu. Asi by som mala zavolať do Union že chceme tam zostať či ? Vie mi niekto poradiť ? 🙏

ibrunova
9. máj 2024

V novej poisťovni budeš až od januára.

autor
9. máj 2024

Ale myslím že aj tak mi nepožičaju ten monitor, keďže uvidia že od nich odchádzam

amonet
9. máj 2024

nepozicaju, a teda za mna je union aj pre deti lepsia

autor
9. máj 2024

@amonet fakt ? Tiež som si to myslela lenže potom každý že dôvera je lepšia tak som sa dala presvedčiť. Teraz to aj ľutujem

amonet
9. máj 2024

ja ako sprostredkovatel viem porovnat obe poistovne a sama som mna a malu presunula do unionu

union_zp
AMBASÁDORKA
9. máj 2024

@amonet
Dobrý deň,
Vážime si, že ste našim poistencom a mrzí nás, že ste sa rozhodli pre inú poisťovňu. Máme najviac výhod pre rodiny s deťmi - https://www.union.sk/vyhody-pre-poistencov/
Samozrejme pripravujú sa aj ďalšie výhody a zľavy pre našich poistencov výmenou za zrušený zubný benefit. Čoskoro ich budeme komunikovať.
V prípade, že máte zotrvať v našej poisťovni, je možné podať späťvzatie prihlášky s kópiou občianskeho preukazu na poisťovni, kde ste si prihlášku podali. Je potrebné však, aby takéto späťvzatie bolo doručené príslušnej poisťovni do konca októbra.
Ďakujeme za pochopenie.