Čo potrebujem do pôrodnice v Galante?

voluntas
2. júl 2021

ahojte co sa realne potrebuje do porodnice v galante momentalne? nechcem ist ako na dovolenku

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
voluntas
autor
2. júl 2021

@bambulienka25 maju ale ci to aj realne potrebujem napriklad oblecenie pre dieta ci davaju alebo si vsetko treba doniest

petamich
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lvula
2. júl 2021

@petamich Galanta bola vtedy súčasťou tej reality show co rodili pred kamerami, robili myslím celkovú rekonštrukciu porodnice, tak zrejme zainvestovali aj do tohto a je to super, takto by mala poskytovať informácie (a snad aj sluzby) kazda pôrodnica.

nika82
2. júl 2021

100% istotu mas ked si zavolas a popytas sa

petamich
2. júl 2021

@lvula som ja sikovna nejako zmazala komentar? no nic 🙂 kazdopadne hej velmi dobre vyzera ta porodnica

annnna18
2. júl 2021

@petamich zdanie klame 🤣 jedine co je tam pekne su porodne boxy ale izby, wcka, kupelna podobne ako v kazdej inej porodnici

annnna18
2. júl 2021

@voluntas ahoj, nuz potrebujes vsetko, vlozky, podlozky pod seba, pribor, pre male plienky kremik na ritku. Jedine co davali boli gazove stvorce na pupcek. Oblecenie ti daju oni. Potrebujes akurat na cestu domov, ale ak chces svoje kludne si mozes priniest nerobili s tym problem 🙂

voluntas
autor
3. júl 2021

@annnna18 dakujem toto som potrebovala vediet 🙂 🙂

mahtobka
14. júl 2021

@annnna18 mne oblecenie nedali. a to som sa ich pytala pred porodom, ze ci si mam zobrat a ze netreba. po porode na mna sestra iba zazerala, ze akoto ze nemam oblecenie pre dieta. citila som sa ako najhorsia matka na svete.

elenita
14. júl 2021

@voluntas Ahoj, a kedy rodis? 😊

voluntas
autor
14. júl 2021

@mahtobka rodila si prirodzene alebo cisarskym?

mahtobka
14. júl 2021

@voluntas prirodzene a bez epiny. Lebo lekar tam je nejak do 15:00 az 16:00.
Po porode som myslela nejak cca den. Ked uz malu kupali na sestonedeli.
Urcite druhe tam rodit nebudem. Ale musim pochvalit lekarov. Ti su super.

akab
9. sep 2021

@voluntas sestra sa vrátila pred týždňom. Potrebuješ vsetko, len vecičky pre dieťa kto nemal poskytli. Je sama sestrička, čisté psycho, hlavne sestričky a primár .Nikdy viac. .”