Barter: Za ušitie šiat umyjem okná či ožehlím - Trnava

baska_von_trnava
3. jún 2019

Ahojte babulky,
hľadám nejakú dobrú dušu, ktorá mi pomôže ušiť šaty. Šaty veľmi jednoduchého typu (historické, jednoduché hladké, až po zem). Problém je ten, že ja vôbec neviem šiť. Chodievam na historické akcie a po toľkých rokoch som sa rozhodla že si jedny dobové šaty zaobstrám aj ja. Bohužiaľ mi moja krajčírka povedala až príliš vysokú sumu :( . Preto hľadám spriaznenú dušu tu. Rada pomôžem doma - postarám sa o deťúcha, umyjem okná, ožehlím, alebo čokoľvek s čím potrebujete pomôcť. Ak by sa tu teda našla jedna ochotná duša, čo by mi ušila šaty za tento výmenný obchod.
Bolo by ideálne ak by bola z Trnavy alebo okolia. Prípadne som vďačná aj za akúkoľvek radu ako si ich ušiť sama (nakoľko budú dvoje - spodničkové a vrchné). Prosím, prosím, pomôžte. Keď som si už kúpila látky, tak to nechcem nechať len tak. Ďakujem.

ink
3. jún 2019

Ahoj, ani ja vôbec neviem šiť, ja len, že je to sympatická myšlienka a držím ti palce 🙂

baska_von_trnava
autor
3. jún 2019

@ink Hii, Ďakujem 🐭

aniele
3. jún 2019

Škoda, že Trnava. Radšej šijem ako umývam okná. A už by sa im veru zišlo 😁. A históriu a dobovú módu mám rada.

baska_von_trnava
autor
3. jún 2019

@aniele Jooooj, Bystrica je ďalekooo :(

aniele
3. jún 2019

@baska_von_trnava No, to len cez prázdniny na víkend 😁.

baska_von_trnava
autor
3. jún 2019

@aniele A mimo nich ? 🙂

aniele
3. jún 2019

@baska_von_trnava No, do prázdnin učím a jediný voľný víkend mám 22. - 23. Tie predtým som mimo republiky (7. - 9. je PW výstava vo Fulneku a aj ďalší som mimo). A v júli som doma, do 14. Tak neviem, či by sa ti nejaký termín hodil.

macekovam
3. jún 2019

a keby si pozrela karnevalove kostymy???ja som aj tam videla.. tu bazar pozri