Poradíte pri výbere šiat?

lucka2727
25. feb 2016

Ahojte, už tak len pomaly dopredu rozmýšľam nad šatami na stužkovú. Úplne som si jedny zamilovala, no je vysoko pravdepodobné, že ich nikde nezoženiem, a ak by bolo možné, rada by som si ich dala ušiť. Máte niekto skúsenosť so šitím šiat, resp. nejaký spoľahlivý kontakt, resp. myslíte že by sa podobné šaty dali niekde ušiť? Koľko by asi tak mohlo stáť ušitie podobných šiat? A boli by takéto šaty vhodné na stužkovú?
Ďakujem krásne za každú odpoveď 🙂

lintu
25. feb 2016

sukňa je zozadu zbytočne dlhá, inak sú na stužkovú použiteľné 🙂 s ušitím by nemal byť problém (počítaj s tým, že už len tá nariasená sukňa "zožerie" kus materiálu ( mrkni na ceny tylu (?)) a tzv. spoľahlivé kontakty hľadaj najmä niekde vo svojom okolí

maria117
26. feb 2016

@lucka2727 myslim,ze viac by ti poradili na mojasvadba.sk (nick mas ten isty), tam su i speci kategorie pre svad saty a spolocenske saty a pomaly kazda druha riesi nieco podobne ako ty 😉 saty su nadherne, mozes sa v nich i vydavat 😉 tu vlecku by som asi zrusila, aby si nezametala poflahu, ja som z toho dovodu nechcela ani na svadobnych a pritom tie to zvyknu mat aspon nejako vymyslene pripinanim al odopinanim, aby sa potom dalo tancovat 😉

miadi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
seahorse27
26. feb 2016

Saty su pekne, aj ked na moj vkus prilis objemna sukna - dost rozsiruje. Tu vlecku by som ale urcite nedavala, je to neprakticke a bude ti len zavadzat. Usitie nebude lacne podla mna - pojde tam vela latky na suknu, plus zdobeny vrch (vysivka, flitre).

terezka1947
26. feb 2016

ked uz chces v podobnom style,tak jednoduchsiu verziu....a bez vlecky,tak ako ti uz poradili baby

inak,ja som tiez za mladistvejsie,lebo tieto su sice pekne,ale na mlade dievca a stuzkovu=hmmm,chcelo by to ozivit niecim,hoci styl by ti ostal trebars hore lodickovy vystrih,pastelova farba,aj trebars cipka,rukavy tak hmm tristvrtove a dole menej objemna sukna .....a samozrejme,zalezi aj od postavy=tento styl siat vynikne na vyssej a stihlejsej....

darina1952
26. feb 2016

Ahoj, šaty sú krásne ale ako ti už dievčatá radili, vyber si niečo mladistvejšie 🙂 môžeš ostať pri týchto šatách no v krátkej sukni nad kolená/cez kolená. Tak by si vyzerala úplne super - boli by to nádherné koktejlky.

cerez
26. feb 2016

Sú krásne, ale skôr plesové.

vierka74
26. feb 2016
Používateľ vierka74 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vierka74.

velmi pekne saty 😉

slivka11
26. feb 2016
Používateľ slivka11 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slivka11.

su pekne ale dost prehnane si myslim na stuzkovu

lucka2727
autor
26. feb 2016

Áno, určite by som šaty chcela bez vlečky, len ma strašne zaujal motív, farba strih, jednoducho si ma získali. Nebola som si len istá, či sa niečo podobná dá vôbec ušiť a či by na stužkovú boli vhodné🙂