Chcem sa naučiť háčkovať

5. apr 2022

Ahojte. Chcela by som sa naučiť háčkovať, máte nejaké tipy,knihy,prípadne videá ako na to?
Som úplný začiatočník,nikdy som háčik nedržala v ruke,väčšinou som počula že to ženy učili ich mamy,babky,mňa nikto,neviem ani šiť,takže budem to skúšať úplne od nuly.
Ako ste sa naučili háčkovať vy,bez predošlých skúseností?
Ďakujem 🙂

monro
5. apr 2022

youtube...je tam všetko možné

tosomja
5. apr 2022

Youtube háčkovanie základy. Ja som robila kurzy v práci , neviem odkiaľ si, ale galantéria Lintex majú ochotne predavačky a radi naučia. My v KE sme učili zadarmo, stačilo si u nás kúpiť jeden háčik a jednu priadzu. A ešte sme aj kávu spravili 😊

petronellla87
5. apr 2022

Ja som sa tie z youtube naucila🙂

ckocka
5. apr 2022

Podla videa to zvládneš. Ja som sa učila ešte podla návodov na papieri, tiež ma nemal kto učiť.

autor
5. apr 2022

@tosomja wau,to su vymozenosti :D pekny pristup

tosomja
6. apr 2022

Mali sme super šéfov, vlastne iní ešte majú, ja som musela odísť. Kvôli dochádzaniu, ináč by som tam asi aj zostarla 😃 jednu pani som naučila hackovat úplne od prvého uzlika, po mesiaci prišla s tým, že ona chce vedieť hackovat kabátiky pre psa, keďže mala maltezaka. A "musela" kupovať odo mňa za ...XX eur....
O mesiac na to už sa prišla pochváliť že svoje svetriky pre psa predáva v Amerike jednej známej do psieho salónu 😱 čiže odo mňa kúpila za pár eur a ona predávala za pár sto eur a aj dôkaz dala. 🤣🤣
Som mala také nervy, ale aj ma potešilo že som ju tak dobre naučila

agajka22
6. apr 2022

ak ste z nitry a okolia ja Vas naucim zadarmo a rada

autor
6. apr 2022

@agajka22 vy ste priamo z nitry?

agajka22
7. apr 2022

ano priamo

ivettstar
26. aug 2022

Ak je tu niekto z okolia L.Mikuláša a naučil by ma hačkovat rada zato aj zaplatím, ja sa vo videách uz v 3min strácam a neviem čia som 😀