Ako to chodí na neurológii v DFNsP Kramáre?

tonita
7. aug 2008

Ahojte mamicky,
chcela by som sa informovat ci niektora nema skusenosti s Dr.Hricakovou alebo Dr. Viestovou.
Zajtra tam ideme ale neviem ako to tam chodi.Vdaka za poradenie 😉

lucika09
29. apr 2010

Ahoj jarabica, na neurológii sme boli pred 2 týždňami. Na termín sme čakali asi mesiac, takže to nebolo až také strašné. Hrozne zlatí lekári a dokonca nás uprednostnili, keďže som mala najmenšie (5-mesačné) bábätko 🙂 Do ambulancie sme sa dostali do 5 minút odkedy sme prišli. Držím palce 🙂

tyli
8. jún 2011

Ahojte, chodím so synom na neurológiu, na Kramáre (neurologia - ambulancie I. - II.). Zatiaľ sme boli na kontrole tri krát a zakaždým u inej doktorky. Chcela by som sa opýtať či je to takto bežné? Spokojná som bola s prístupom všetkých troch doktoriek, sú veľmi milé. Osobne si však myslím, že by sme mali navštevovať jedného konkrétneho lekára. Zakaždým sme počuli trochu odlišný názor, postup a rady.

hunnicat
3. júl 2011

my sme boli hosp. 3 dni a bol to des.neprijemne sestricky, lekar sa ukazal rano iba pri vizite,nemohli sme robit malej mlieko,ziadna termoska s vodou aby sme jej mohli spravit caj/mlieko,ziaden vlastny nocnik,jedlo,ktore by som nezjedol ani ja,nie to este 2 rocne dieta (cibulovo cesnakova pomazanka, extra kysla kapusta a pod.).mala jedla len pudingy a veci, co sme jej priniesli a "prepasovali" z domu.poziadavku na mlieko zadate mliecnej banke, napr. 3x 210ml, dostanete to rano a potom to cez den ohrievate (podla mna by dieta malo dostat cerstvo pripravene), ak vam dieta nevypije vsetko mlieko, mliecna banka vam automaticky znizi davku (napr. po 2 dnoch), pritom vase dietatko nemuselo byt zrovna v ten ten hladne...infuziu mala nechcela, plakala az bola skoro modra, ale lekarka trvala na tom, ze je to dolezite, pritom tam nemala lieky,iba vodu a cukor po anesteze t.z. radsej mate nechat dieta pomaly omdliet a vypotit len aby mu tri hodiny kvapkala kapacka, pritom, ked jej to na manzelkinu zodpovednost vybrali, mala pila ako o zivot...zaver: dufam, ze sa tam nikdy nevratime.

co sa tyka ambulantnej navstevy, boli sme 2x a lekarka bola super, myslim ze sa volala MUDr. Balažovjechová, profesionalny pristup, mila k dcerke...

carmen96
7. aug 2012

Ahojte, chcela by som sa spýtať či náhodou nejaká mamička nevie ako to teraz chodí na neurologickom oddelení v DFNsP. Či tam funguje niečo ako kuchynka, internetové pripojenie alebo ako to vyerá s personálom. Ďakujem 🙂

vvia
6. júl 2013

@carmen96 je tam kuchynka ale sluzi skor pre sestricky. internetove pripojenie je myslim na kazdom oddeleni v dfnsp treba pytat ale kazdy den heslo na wifi

dundy27
12. júl 2014

Najde sa tu niekto, kto ma za sebou cerstvu skusenost - hospitalizaciu na detskej neurologii na Kramaroch? Dakujem

nufacikmi
30. júl 2014

@dundy27 ano, my sme boli pred mesiacom a za 2m ideme zase

dundy27
30. júl 2014

@nufacikmi dakujem za reakciu, my sme sa vratili odtial pred necelymi 2 tyzdnami, len som este nemala kedy pridat svoju skusenost, snad to niekomu pomoze, kto sa chysta prvy krat

angieska
27. sep 2014

Mam otazku na skusene 🙂 Mame odporucenie ist na neurologicke vysetrenie s malou a nikde neviem najst, ako sa objednat na Kramare? Aka je cakacia doba? Plati sa nejaky poplatok? Caka sa dlho potom? Dakujem za vsetky odpovede.

hipuska
17. okt 2014

Prosim vas, kto bol v poslednom case hosp. na detsk neurologii ako to tam je s hospitalizaciou rodicov? Je problem? A ako je to so stravou pre rodica? Da sa ovjednat nemocnicna alebo je tam nejaky bufet?

nefertiti7
3. máj 2015

Ahojte, neviete kde konkrétne je ambulancia na ktorom poschodí, neviem to nikde nájsť. Idem zajtra na neurologické do DFN Kramáre, dr. Payerová....kde ju nájdem aspon poschodie prosím

ajabaja
11. jan 2017

Dobry den prajem. prosim vas o akekolvek info ohladom hospit na DFNsP Neuro odd. ma tam ist dcera /7r/, a ja, verim s nou kvoli epilepsii - vsetky vysetrenia. budem vdacna za akekolvek info. vsetko dobre prajem, zdravie najma..

emma_932
22. okt 2018

ahojte, aj mna by zaujimali nejake aktualne informacie. neviem sa rozhodnut ci ist na Kramare alebo do Sinalgisu. na tie Kramare sa treba objednat? ideme prvy krat. dakujem.