Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Centrum reči Dialóg v Bratislave. Máte skúsenosti?

katrin
24. aug 2009

Ahojte, máte niekto skúsenosť s týmto centrom v BA na Jelačičovej? Ďakujem

petramurinova
20. jan 2019

@dami23 aha takže tam môže byť dieťa dlhšie ako mesiac? Ubytovanie si kazdy zháňa sám?

dami23
21. jan 2019

@petramurinova ubytovanie neviem my sme z BA, je to podla poistovne ale zatial co sme boli skupinka tak zatial vsetci boli 2 mesiace a potom sa opat caka na termin

petramurinova
21. jan 2019

@dami23 Aha tak to mi asi viac povedia pri diagnostike. Ďakujem zatial

dami23
23. jan 2019

@petramurinova Určite ano po diagnostike Vam povedia co a ako ale viac menej su to zakladne veci..

erika12345
9. máj 2019
jitus2
16. sep 2019

Ahojte, mam 4 rocnu, ktora ma naruseny recovy vyvin. Sme v cakacke do Dialogu. Pomohli Vam tam prosim, popripade nakopli dieta k rozpravaniu? Dakujem

petramurinova
16. sep 2019

@jitus2 ahoj ja mám tiež 4 ročnú dcérku, momentálne sme začali 3 týždeň. Ak chceš info napíš mi správu. Dik Peťa

chiarav
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
chiarav
29. nov 2020

Ahoj. Ja mam 4r. chlapca.kt. nerozpráva.
Prosím napis mi na seba kontakt.Pomohlo Vám to?

ohnivka
29. nov 2020

My máme velmi zlu skúsenosť. Čakali sme rok než nás zobrali. Najprv sme išli ku psychologické, dcéra mala vtedy 3,5 roka. Zostala sama s psychozkou a asi po 10 minútach už bolo počuť plač tak ma zavolala. Pani nám povedala ze dcéra je asi autista, pretože nechcela sa s nou rozprávať, chcela sa hrať s hračkami a jej mobilom. Keď som som jej v šoku povedala ci to myslí vážne, že po 10 min určila diagnózu, tak mi nato povedala ze to si ona len myslí ved ona na to nemá ani atestáciu... Ale do papierov nám to dala, a k logopedicke nás neodporúča pre nespolupracu. Takže po roku čakania nás na základe 10 minut vyskrtli. Škoda ze som nemala dosť síl narobiť tam vietor, a nechala som sa ľahko odbiť ale bola som v takom šoku že... Apropo... centre pre autistov dcére autizmus nediagnostikovali. Takže taka naša skúsenosť a rok čakania v prde.i

artmaka
30. nov 2020

Baby hlavne len tak nečakajte. Ja som sa chcela dostať do centrum reči TT a keby som čakala tak sme sa nikam nepohli a prešli 3r.
Vtedy syn nerozprával, nespolupracoval, nám pomohla ABA terapia, ba všetko, reč, spoluprácu, porozumenie. Chodíme stále 1x za mesiac, za mňa👌

jitus2
30. nov 2020

Ahojte, ja odporucam na 100 %
Nasu krasne nakopli, v januari ani ahoj nevedela povedat. ako tam zacala chodit tak nam ju krasne rozrospravali. Vysledky boli uz po 2 tyzdnoch. Mame absolvovane 3 mesiace za tento rok ( podla poistovne ), tak dalsi nastup opat po novom roku. Zobrali nas takmer hned po vstupnych testoch.
Ucitelky vsetko mlade a usmiate

Tu začni písať odpoveď...

Odošli