DemiDent Banská Bystrica

anuci85
12. jún 2020

Prosim vas ma niekto skusenosti s zub.amb.v demident banska bystrica?aky je tam pristup k detom?mam 6 r.syna a ma strach zo zubarky.

alchemilkazltozelena
12. jún 2020

@anuci85 do demindentu chodim ja, dcera ma tiez 6r a tiez strach.. planujem jej tam dat kartu, tiez som zvedava ci niekto napise skusenosti

anuci85
autor
12. jún 2020

A vy osobne mate aky pocit?su tam trpezlivy ci?

tosomja
12. jún 2020

Neviem ako v Bystrici, ale v Košiciach sú perfektní. Od sestričky po doktorov. Mám panicky strach. Oni ma hladkali, ukludnovali, injekcia nebolela, pred 4rokmi ... Sú fakt špičkoví, no aj drahí.

zlatovlaska123
14. jún 2020

@alchemilkazltozelena ja tiež uvažujem nad tým, že by som tam šla, len sa strašne bojím ceny...odpísali mi, že konzultácia 15 eur, čo je v pohode, len by som chcela vedieť z tvojej skúsenosti, koĺko sa tam platí za trhanie, plombu a pod. Príp.korunky ak s tým máš skúsenosti...budem veĺmi vďačná

alchemilkazltozelena
14. jún 2020

@anuci85
@zlatovlaska123

Doktor je Rus, tak ho malo rozumiem.. ale je sympaticky, prijemny.. v podstate som tam bola zatial len asi 2-3 krat.. trhal mi zvysky zubu, platila som podla cennika ako tam maju, bolo to v septembri cize neviem uz presne naspamat

Pozrite si cennik na ich stranke, lacne to nieje ale ja som rada ze ma vobec zobral, predtym som mala doktora ktory zrusil zmluvy so vsetkymi poistovnami cize som musela odist lebo tam by som platila za vsetky ukony plnu sumu

tosomja
14. jún 2020

@zlatovlaska123 ak majú cenník, tak podľa cenníku. Ja som za konzultáciu neplatila a trhanie jednej osmičky s injekciou 80€ 🙈

anuci85
autor
15. jún 2020

Dakujem za info.😊mne hlavne ide o pristup k detom.syn nemal problem kym sa nevymenila zubarka ta bola k nemu dost neprijemna a teraz ma problem otvorit usta.a uz ma dost pokazene stolicky.

monika7772
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bbalin
5. feb 2023

@monika7772 dobrý večer, ja som tento príspevok nekomentovala 🙂 komentovala som však dávnejšie jeden príspevok, kde sa pýtali na skúsenosti s ambulanciou Detadent, tak jedine k tomu vám viem napísať, s demident nemám skúsenosť 🙂

monika7772
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bbalin
7. feb 2023

@monika7772 poslala som Vám správu