Detská gynekologička v Bratislave

annada
28. máj 2020

Ahojte maminy, hľadám dobrú, citlivú gynekologičku pre 12 ročnú dcéru. Má problémy s menzesom. Môže byť aj súkromná, ale musí byť empatická a citlivá. Má, prosím, niekto nejaký tip?
Všetko čo som tu k tejto téme našla, bolo starého dáta. Ďakujem aj za prípadné negatívne skúsenosti, nech sa viem zorientovať.

marci77
28. máj 2020

myslim, ze oficialne detskych gynekologiciek je v BA malo, ale urcite sa vyhnite Dr.Ferakovej na Kramaroch, ta pani doktorka mala byt uz davno na dochodku
potom urcite lepsia volba je pani doktorka Niznanska na antolskej, ta je velmi empaticka, bola pri mojom porode, tu by som urcite odporucila, v poliklinike na antolskej ordinuje v nejake dni, ale ci ma aj sukromnu ambulanciu, neviem

aylinn
28. máj 2020

@marci77 to suhlasim, u nej som bola este ja ako dieťa a uz vtedy bolo neskoro aby isla do dôchodku.

eliska13
28. máj 2020

@annada a aké má problémy?nepravidelný menzes je v tomto veku bezny

annada
autor
28. máj 2020

@eliska13 má ho už mesiac. A to je príliš.

annada
autor
28. máj 2020

@marci77 Na väčšinu gynekologiciek som čítala zle referencie. Aj my sme už boli pred pár rokmi v Ružinove, meno si nepamätám, ale doktorka nemala vôbec záujem dieťaťu vysvetliť čo ju čaká, zobrali jej ster (vtedy išlo skôr o kožnú záležitosť, a bolo to negatívne). Malá bola vystrašená, zahanbena... nechápem tie doktorky. Taká citlivá vec, a ony sa k deťom správajú, ako keby na kozu liezli každý deň...

zdena1990
28. máj 2020

@annada viem že je to dost daleko ale velmi dobra detska gynekologička je v Leviciach Ďurovska chodia k nej aj z inych okresov

eliska13
28. máj 2020

@annada tak to áno môže byť anemicka
Tvoja pediatricka nevie niekoho odporučiť?

kiki68
28. máj 2020

Asi by som to riesila tak, ze by dom si hodila najprv konzultaciu a az potom vzala dieta. A za mna skor chlapa, mne sa zdaju byt o dost ohladuplnejsi, moj gyndos so mnou furt tak zaobchadza, ze ma na vsetko upozorni co ide robit. So zenami mam velmi zle skusenosti, prva gynekologicka v 16tich bola zena a po pol roku som presla k chlapovi. Neporovnatelne.

s_a
28. máj 2020

@kiki68 podľa mna sa to nedá takto generalizovat, môj prvý gynekológ bol chlap a bol to otras, druhý a poslednýkrát co som u neho bola som odchádzala skoro s plačom, kvôli jeho prístupu a teraz mam gynekologicku a je úplne úžasná 🙂

kiki68
28. máj 2020

@s_a no ved preto by som volila tu konzultaciu. Samozrejme moze byt aj chlap uplne drbnuty.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annada
autor
28. máj 2020

@zdena1990 skúsim sa na ňu pozrieť... ďakujem za tip

annada
autor
28. máj 2020

@kiki68 jasné, že najprv zavolám, a podľa reakcií sa rozhodnem. Dcérka má 12, záleží mi na tom, aby jej to nespôsobilo traumu

aylinn
28. máj 2020

@annada a nemôžeš sa opýtať svojej gyn? Či by ju nezobrala? Mňa mamina raz vzala aj k svojmu a raz som bola na antolskej asi v 14 nepamatam si meno ale velmi mily doktor. Okolo 40r. Tmavé vlasy vraj je aj velmi dobry porodnik ak by ho niekto podla opisu spoznal tak napiste meno 😊

annada
autor
28. máj 2020

@aylinn ja mám chlapa...a to by mala nešla

s_a
28. máj 2020

Ak by vam nevadilo ísť do Pezinka, tak skúste zavolať do gyn pk, su tam dve doktorky asi ešte stále, zažila som obe a obe su super.. Veľmi milé a priateľské a samozrejme aj odborníčky. Len neviem ci ešte berú nové pacientky a ci berú deti, ale aspoň sa opýtajte 🙂

petkaaa
28. máj 2020

Ja by som ju určite nebrala k lekárovi - mužovi... Môže jej to byť nepríjemne, môže byť zahanbená, no neviem... takéto dieťa by som asi vzala k žene gynekologičke

zdena1990
28. máj 2020

@annada mam na nu t.č.ak by ste chcela😉

annada
autor
28. máj 2020

@zdena1990 budem vďačná za akýkoľvek kontakt 🙂

annada
autor
28. máj 2020

@s_a nie každý gynekológ môže vyšetriť aj dieťa. Aké skúsim. Ďakujem

zdena1990
28. máj 2020

@annada pošlem ip

lulu0123
28. máj 2020

My sme boli pred par mesiacmi prave v Ruzinove a doktorka aj sestricka boli super.Bola som so 4 rocnou a tiez jej brali ster.Dokt.jej dopredu povedala co ide robit,este aj tu palicku jej ukazala.
Bola to MUDr.Fellnerova,kora robi pondelky.

luccija
29. máj 2020

@annada Antolská, ale over si to môže to byť starší udaj

danielik76
29. máj 2020

Prosím vás, kto ste boli v tom Ružinove, nemáte telefonne číslo? Skúšam už odvčera volať na 02/ 48 234 763 čo majú na nete a stále neberú.

lulu0123
29. máj 2020

@danielik76 Na toto cislo som volala a dovolala som sa tam v pohode.

danielik76
29. máj 2020

tak skúsim v pondelok

8611
3. apr 2024

@annada dobry den..Prosim Vas ake mala dcera problemy? Ja mam tak s dcerou...dva krat menzes do meaiaca...teraz siesty deň ma
...nasli ste schopnu dr prosim?

marci77
3. apr 2024

@8611
Dr.Niznanska z Antolskej alebo Dr. z Ruzinovskej nemocnice su fajn
vyhnite sa Dr.Ferakovej z Kramarov (ta pani doktorka mala byt uz davno na dochodku)

https://www.unb.sk/detska-gynekologia/

8611
3. apr 2024

@marci77 dakujem Vam zo srdca❤

annada
autor
3. apr 2024

@8611 zdravím, dcérka mala v kuse niekoľko týždňov ....boli sme na poliklinike v Ružinove. Meno doktorky neviem. Poslala ju na sono, a keďže bolo všetko v poriadku, dala jej injekciu, po ktorej dostala normálny menzes, ktorý trval týždeň a potom to prestalo. Nemôžem povedať, že by v ambulancii bol mimoriadne citlivý personál, ale pomohli.