Detská neurologička MUDr. Alžbeta Szalaiová v Nových Zámkoch

andy1985
5. sep 2012

potrebujem názory na pani doktorku lebo akurat prechádzam z Ba do rajona s chorym dietatkom a neviem sa rozhodnut ci ostat v NZ alebo ist do NR, ake má pani doktorka vybavenie atd.....

andulka82
5. sep 2012

Dobrý deň, my sme chodili s malým k pani doktorke Szalaiovej, lebo keď sa malý narodil tak mu natiahli ručičku, tak sme museli chodiť na vyšetrenia, či je všetko v poriadku. Pani doktorka bola veľmi milá, my sme až taký veľký problém nemali chvalabohu, a neviem že vaše dieťatko je na tom ako, ale chodilo tam veľa detí a mamičky si ju pochvalovali, má aj dobré vybavenie a to je hlavné, že aj sestrička a doktorka sú hrozne milé k deťom. Jedna nevýhoda, je že tam chodí veľmi veľa ľudí a treba sa objednávať, keď potrebujete kontakt tak Vám viem dať a tam sa môžete aj potýtať na prístroje a tak. A pravdu vám poviem, že z NZ mám lepšie skúsenosti ako s NR, lebo malý mal aj iný problém, ale to tiež závisí od lekára. Dúfam, že som Vám pomohla a keď máte ešte otázky kľudne sa pýtajte. Pekný deň

andy1985
autor
7. sep 2012

@andulka82 dakujem 🙂 velmi ste mi pomohli mozem Vas poprosit o ten kontakt na nich a este to ze kde sídlia?pekny den

andulka82
8. sep 2012

Dobrý deň, to som rada🙂 Tel. kontakt je 035/6404317. No presne ulicu neviem, ale viem Vám to vysvetliť. Neviem nakoľko poznáte NZ ale tam kde je kruhový objazd pri Bernolákovom parku. A nie to ten výjazd na nemocnicu ani na mesto ani do teska ale tam ako je štadion to hneď nájdete, lebo prejdete kruhovým objazdom a je to ružový dom je tam len ten jediný. Na dverách má vypísanú menovku. Ak by ste nevedeli, tak napíšte a pohľadám Vám to na mape 🙂 Pekný deň aj Vám

andulka82
8. sep 2012

@andy1985 Ináč máte veľmi krásnu dcérku aj môj syn má tri roky 🙂

andy1985
autor
8. sep 2012

@andulka82 dakujem moja dcera má 3,5 🙂) poznám NZ viem kde to je som tusila ze tam treba aj na schody ist ze? dakujem velmi pekne mi sme na tom tak horsie máme vela vela prolémov a dgnoz....

andulka82
9. sep 2012

@andy1985 Nemáte začo 🙂 Ano treba tam ísť hore po schodoch. Všetko dobré Vám prajem a nech sa Vám darí a malinkej, že nech je veľmi šikovná, lebo tieto deti majú veľmi veľa energie a sily 🙂 A hrozne ich vieme milovať. Prajem pekný deň 🙂

moon1979
9. sep 2012

@andy1985
my s nou tiez máme skúsenosti, chodili sme len na pozorovanie, ci sa malý vyvíja správne, keďže mal svalovú hypertoniu, ale bola vzdy milá a aj sestričku má staršiu pani, ale velmi milú. Pre detičky majú vyhradený len jeden deň v týždni, ja osobne odporúčam zaplatiť si termín na čas, inak je to tam hrozne natrieskané. Ale ak máš dieťa, čo je pokojné a vydrží tak v pohode, no ja nerada čakám v preplnených čakarňach, takže radšej si zaplatim tých 7 EUR ... môžem odporučiť

andy1985
autor
10. sep 2012

@moon1979 dakujem ja tiez zaplatim termin aby potom malá mi neochorela lebo á oslabenu imunitu aj.

moon1979
10. sep 2012

@andy1985
ale rataj s tym, ze ta neobjedna na plateny termin skôr ako o 3 tyzdne, ma to dost narvane a blbe je to, ze pre deticky ma vyhradeny len ten jeden den - stredu ... ale tak ma vela pacientov a vzdy lepsie vyhradeny den ako sediet aj medzi dôchodcami v plnej cakarni 🙂

katka2808
19. sep 2012

Ahoj,
no ja k tomu len tolko, ze uz treti tyzden cakam na vysledok zo synovho EEG, ktore malo byt vyhodnotene na druhy den rano. Ked tam volam, niekedy sa nedovolam za cely den, a ked ano, len povedia, ze nech zavolam o par dni, zavolajte buduci tyzden a podobne... kontrola bola zrusena uz dvakrat v poslednom case, napriek tomu ze sme boli objednani. cakaren je naprosto preplnena vzdy. a ked sa clovek neobjedna, musi to cakanie s malym dietatom byt asi utrpenie... este k tomu tolko, ze dovnutra pustia s dietatom iba mamicku , ale s nou napr. babku uz nie, je to tam take malicke, cast, kde je sestra a kde sa vysetruje, su oddelene len plachtou... takze kazdy vsetko pocuje, ale videla som tam aj povyzliekane starsie tety a podobne... proste, chyba tam trosku sukromie...

gabuci
25. sep 2012

@moon1979 to som fakt nevedela,že ona má aj dospelých pacientov.Náš obvodák každého posiela /dospelého myslím)len za Drančíkom alebo Hagarovu,vraj Szalaiová má len detičky na starosti.a ostatné dni v týždni každý den je tam a má na starosti dospelých ľudí?

moon1979
25. sep 2012

@gabuci co ja viem, tak deticky ma len v stredu

inviav
21. aug 2013

@moon1979 prosim vas, ako je to...chceli sme sa k nej objednat, ale povedala, ze volny termin ma az o dva mesiace a nakolko malinka mi nevie obracat hlavicku, tak povedala, ze mame prist o dva tyzdne s tym,ze budeme cakat normalne v rade...teda v tu stredu, ked maju deticky do troch rokov prednost...byva tam vtedy vela takych deticiek? stane sa, ze sa aj niekto nedostane na rad? ak mate skusenosti, prosim poradte...neviem si totizto zivo predstavit, ako budem v cakarni cakat so 4 mesacnym babom, ktore neviem ako zvladne zaspinkavanie v preplnenej cakarni 😒 prosim poradte mi, ak viete, ze ako to tam chodi, lebo si to neviem predstavit...vopred vdaka

moon1979
21. aug 2013

@inviav ahoj ... no chodili sme k nej do 1,5 roka a veru jedine raz sa stalo, že bola prázdna čakáreň keď som prišla objednaná na konkrétny čas (aj tak som platila poplatok) inak to tam je vždy narvaté ... skús prísť skoro ráno, aby si bola medzi prvými, alebo potom po tej pol jednej ... možno sa to tam vyprázdni dovtedy ... ale teda dopredu ťa nikto nepustí, lebo tam chodí v ten den vela malých detičiek ☹

inviav
21. aug 2013

@moon1979 ide o to, ze mi sestricka povedala, ze mame prist medzi 8-12 hodinou a povedala, ze si ma zapise na ten den a potom zavola...ale to sa mi moc nezda, lebo to nie je plateny termin...ale ze aj mam cakat...tak som z toho zmatena...s takym malym babom skor, no neviem...asi teda poslem niekeho, nech mi zatial drzi miesto vo fronte
ja by som sa objednala aj na plateny..to nie je problem, ale nemozme cakat az tolko s tym, ze mi s hlavickou vobec nehybe...to je hrozne dlha doba..keby som aspon vedela, ze co mam s nou cvicit...ach jaaj

moon1979
21. aug 2013

@inviav tak keby mne povedala, že prísť medzi 8 - 12 a mám čakať, tak by som prišla po pol 12tej ... poobede to možno bude volnejšie ... zavolaj sestričke a povedz jej, čo je vo veci, ak je tam tá istá taká staršia velmi milá pani tak to určite pochopí ... povedz jej, že by si prišla po pol 12 aby si nemusela velmi dlho čakať s drobcom, lebo je precitlivelý na množstvo ľudí a hotovo ... ved normálny človek to pochopí ... a na platené termíny sa čaká velmi dlho, že by si si zaplatila, ale ked to nie je možné, tak musíš hľadať náhradné riešenie, aby bola spokojnosť na oboch stranách 🙂

moon1979
21. aug 2013

@inviav ale druhá vec je, že keby si prišla skoro ráno a bola napr. prvá, tak sa dostaneš dnu skôr ... nie všetci pacienti sú platení ... tých je len zopár

inviav
21. aug 2013

@moon1979 no ťa druhá možnosť sa mi pozdáva viac...tam je väčšia šanca, ze sa aj vybavime...sestricke som hovorila, ze čo je čo vo veci a možno preto si nas zapísala...ci to si zvykne zapisovat všetkých?

moon1979
21. aug 2013

@inviav tak to netuším ... nás si písala, pretože sme vždy boli na platený termín ... nebola som ochotná čakať ani 5 minút

inviav
21. aug 2013

@moon1979 tak to ani u nas nehrozi...uz na kontrolu sa urcite objednam...ale teraz sa to zial neda...no budem musiet nieco vymysliet...dakujem 😉

inviav
21. aug 2013

@moon1979 este par otazociek a uz vas nebudem otravovat..od kolkej ordinuje? neviem to na internete najst? myslite ze by nas zobrala aj iny den, ci babatka berie len v stredu a ordinuje kazdy den?

moon1979
21. aug 2013

@inviav ordinuje každý deň, ale deti berie len v stredu ... skús sa opýtať sestričky, či by zobrali aj iný deň ale pochybujem ... na nete som našla ordinačné hodiny každý den od 8 - 16 hod

inviav
21. aug 2013

@moon1979 aha,,dobre teda, tak ja pockam..ked povedala, ze 4-teho, tak nebudem vymyslat...hadam dovtedy vydrzime..este raz vdaka a prajem vsetko dobre 🙂

moon1979
21. aug 2013

@inviav podobne 🙂
a môžeš zatial drobca motivovať hračkami aby otáčal hlavičku do strán ... polož raz na jednu stranu raz na druhú, aby sa za nimi otáčal 🙂 chce to trošku motivácie a hračky (šuštiace, farebné, zvukové) sú najlepšia motivácia 🙂

magda1953
22. aug 2013

teda aj dospelí ľudia sa môžu objednať?

wwerika
29. feb 2016

Pisete tu same kladne recenzie na pani doktorku,chodila som k nej aj ja ,je naozaj velmi mila a ustretova len jedno nechapem preco treba platit 10eur poplatok za to ze som z ineho okresu.Ked som volala pre termin sestricka sa ma spytala odkial som a ked zistila ze som z ineho okresu tak sa ma spytala co tu chcem...nechapala som otazku vsetkych lekarov mam v NZ a nikto nemal problem a nepytal peniaze za to ze som z ineho okresu.A sestricka vobec nebola mila surovo sa ma spytala ci som ochotna zaplatit.Mam take skusenosti ze ked je lekar mili a ustretovy sestricka je opat toho......

daakotaa
2. aug 2017

Baby, ked sa chcem vybavit u dr medzi prvymi o kolkej musim stepovat pred ambulanciou? Dnes som sa chcela objednat ale termin bol az za mesiac a pol. A vsetky tu pisete ze sestricka je mila..no nepovedala by som 🙂

miruska4
24. aug 2017

Daakotaa mozem sa spytat ci ste uz bola u dr. Szalauovej? Mam ist aj ja s 3 mesacnym babom a neviem kedy mam ist stepovat pred ordinaciu. Ordinacne ma od 8 ale moznonuz o 7 je to tam plne... prosim napiste skusenost ak mate

daakotaa
24. aug 2017

Ano bola som..Povodne som tam chcela poslat babku uz o 6:30 ale nakoniec som zbalila deti a boli sme tam o 7:20 a uplne stacilo. Boli sme prvy, mamicky prichadzali az pred osmov....aj sestricka a ta otvorila čakareň. Vybavili sme sa az o 9:30 nakolko pani dr. meskala.