Detská neurologička MUDr. Alžbeta Szalaiová v Nových Zámkoch

andy1985
5. sep 2012

potrebujem názory na pani doktorku lebo akurat prechádzam z Ba do rajona s chorym dietatkom a neviem sa rozhodnut ci ostat v NZ alebo ist do NR, ake má pani doktorka vybavenie atd.....

miruska4
28. aug 2017

Dakujem pekne, no vidim, ze si pockame. Neskutocne toto nase zdravotnictvo 😖

zzuzulinka
11. sep 2017

No ja mam zrovna zle skusenosti..cakame na vysledky EEG uz 3tyzden co nie su schopny ich spravit. Uz som tam spravila cirkus,aby clovek cakal 3tyzdne pre dieta na vysledok. A ked sa ho dockame nam povie,ze mame prist v stredu do telefonu to rozoberat nebude(tak pardon,nepovie vam vysledok pre maleho),tak nakoniec tam isiel muz a odmietli mu ho povedat,ze dva krat to pani doktorka nebude opakovat(dnes a v stredu). Katastrofa,keby je v Nz ina detska neurol.v momente odchadzam 😔

charlie1980
11. sep 2017

@zzuzulinka Oni tie vysledky niekam posielaju, nerobia ich oni, nie oni ich vyhodnocuju. Pokial viem, tak po EEG sa ide este raz donutra k lekarke s dietatom, maju vecne obsadeny telefon, vecne plnu cakaren, natresk v knizke, kde zapisuju terminy.
Je tam jedna sestra, ktora nataca EEG, cakaren plno autistickych ludi, ktori raz nerozumeju cakat...
My tam chodime a vzdy sa s nimi normalne dalo o problemoch diskutovat.

katka2808
12. sep 2017

Ahojte,
ak je to mozne, dajte si plateny termin. My to vyuzivame aj ked ideme na EEG aj na kontrolu. V cakarni je vzdy plllllno ludi (dospeli aj deti) a neviem si predstavit hodiny tam cakat s mojim neposednym dieťaťom, ved by sa tam unudil...

denca76
16. nov 2017

Viem že tu su príspevky staršieho data ale neodporúčam tuto akože pani doktorku.
Dali nam termin ked sme tam prišli dali sme papiere a za chvilku mi oznamila že či mam na dnes termin lebo niesom zapísana ,to bolo prve čo ma naštvalo .A ako by nestačilo tak som tam 3,5 hod. čakala v čakárny z dvomi deťmi od rana a odchadzali sme okolo 11 hodiny.Tie mamičky čo mali zapísane bral poporadi takže ja som nebola napísana tak na mna kašlali ,a ked sme sa konečne dostali k lekárke tak mi povedala že mali bude rozprávať a to bolo všetko (mali mi nerozpráva ako by mal ) že kontrola až za rok .Neviem či toto je lekárka ktora sa rozumie svojmu remeslu.Neodporúčam ju vôbec .

nikyci
3. jan 2023

@andulka82 dobry den mohla by ste mi napisat tel.c. na pani doktorku, dakujem