Dobrá detská zubárka v Petržalke. Poznáte?

havedka
7. jan 2010

Potrebujem ist s dcerkou k zubarovi,skolskeho uz nemaju,neviete mi poradit daakeho dobreho zubara v Petrzalke?

jazminn
26. jan 2010

Tak to neviem, ale poradte ako dostať skoro 5 ročnú dcéru k zubárovi, alebo zubárke. My sme boli už u obidvoch, ale len po prah dveri, ďalej ani krok. Zubky ju už aj bolia, ale do kresla ju nemôžem dostať žiadným spôsobom.

babulina
26. jan 2010

my sme boli u dr.thaszeirovej na zaporozskej a uz nikdy viac tam nepojdeme, aby na dvojrocne dieta ktore sa boji zrukla ze prestan hystercit a nerev mi tu tak to sa mi zda dost silne kafe, nebolo to moje dietata na ktore kricala ale boli sme s tou maminkou spolu v ordinacii ale nechcela som zakrocit ale keby to skusila na nasu bambulu tak by som sa urcite neovladla

rainee
27. jan 2010

dr. haringova na hrobakovej je super, chodim k nej od skoly az doteraz

babulina
30. jan 2010

tam som chcela prihlasit malu ale neberie uz novych pacientov ☹

tajga
31. jan 2010

strečnianska- mudr. puhovič 🙂

capy
31. jan 2010

ja chodim s detmi aj so sebou k mudr. Janečkovej na Haanovu. podla mna je super. mojmu Tomaskovi ked mal 1,5 roka, tak mu brusila zubky lebo si ich vyrazil a inak len 2x do roka na preventivnu.

a starsiemu vikinovi uz aj vrtala a blombovala dva zubky a dokonca naraz lebo je vraj statocny 🙂 .

ked sme tam boli prvy krat tak mu dovolila vsetko vyskusat. vsetky vrtacky,vzduchotecniku,vodu, povozil sa na stolicke a tak. a vzdy dostanu neaku hracku (z kinderka), omalovanku, ze su statocny . a aj malu pastu elmex sme uz dostali, ked mu vrtala tak dostal kefku elmex. ja som vyfasovala lacalut ustnu vodu a gel aj pastu. proste sa snazi byt vzdy mila a tak. no ja som s nou nadmieru spokojna

babulina
31. jan 2010

capy, na haanovej v skole ma ambulanciu?

capy
1. feb 2010

ano v skole. v tej prvej od alberta 😉

babulina
1. feb 2010

viem kde, dakujem

leteku
1. feb 2010

janečkovú odporúčam aj ja, mňa zbavila panického strachu zo zubárov a malú tiež spracuváva, síce k vrtaniu sme sa ešte nedostali ale je naozaj super.

capy
1. feb 2010

babulina nemas zaco 😉

kacicicka
5. nov 2010

radsej sa obratte na zubarov mimi slovenska v eisenstaste osetrili manzela ihned a je spokojny.

kacicicka
5. nov 2010

viaceri ma odmietli poslali prec s bolestou, dnes uz ledva dycham od bolesti a utrpenia.

zuzkat1
7. mar 2011

baby chcela by som ozivit temu🙂 volala som janockovej kedze ju odporucate a ta nas nezobrala kedze tam mala nepatri☹ neviete niekoho ineho ... sme od technopolu...neviete kam teda patrime? ku komu?

kika6
8. mar 2011

@zuzkat1 Ja chodím s dcérou k MUDr. Kraupovej, myslím že je to Vlastenecké námestie. Je strašne milá na deti. Je to súkromná zubárka. Ak chceš skús jej zavolať na tel. 0907 751 745.

zuzkat1
8. mar 2011

@kika6 ahoj takze sa u nej vsetko plati?

kika6
8. mar 2011

@zuzkat1 áno.

cicimon
3. júl 2012

@zuzkat1 nasli ste nejakeho zubara?

ma niekto skusenost so zubatom na fedinke? detskym..

svetielkoand
3. júl 2012

@cicimon ak mas na mysli Pachotu, ja som k nemu chodila, je to sice trosku razny pan, ale vyhrady voci nemu som ziadne nemala, cennik tiez v pohode - celkovo sa neda porovnavat so super zariadenymi ambulanciami sukromnikov ale aj o to menej u neho zaplatis 😉 Inak ze je zamerany na pedostomatologiu

cicimon
4. júl 2012

@svetielkoand diki moc,... a pristup a pod? dieta sa ho nezlakne? neviem, ci si moja necha pozriet do ust, tak ci ju nevykrici... a co som bola kuknur len v cakarni tak deti som tam nevidela...

svetielkoand
4. júl 2012

@cicimon no ja by som ho opisala ako velke hlucne dobracisko 😀 ale vykricat ju urcite nevykrici, ja som tam dovliekla kamosku, ktora ma panicky strach zo zubarov, tyzden chodila opuchnuta a dala si u neho zalozit kartu, zuby jej uz porobil a teraz chodi len na preventivky 🙂

cicimon
4. júl 2012

@svetielkoand tak odporucas pre male deti?

svetielkoand
4. júl 2012

@cicimon no ak mas dost penazi, tak pohladaj nieco ine, ale pokial ide aj o cenu vykonov, tak pokojne pachota 🙂

cicimon
4. júl 2012

@svetielkoand Tak nie zeby sme kradli 🙂) ale tak hlavne na zaciatok aby aspon u dajakeho zubara bola a tiez nechcem niekoho na druhom konci mesta

svetielkoand
4. júl 2012

@cicimon pokojne chod k nemu, ved ked by nahodou vam nevyhovoval, tak mozete vymenit, ale nemyslim ze budes nespokojna 😉 🙂

mariabilla
9. júl 2012

Najlepsia je MUDr. Weinerova na Paankuchovej uzasny pristup k detom ceny podla mna v norme....
Ku Pachotovi by som nesla bola som u neho dva roky stale plno ludi a znamych berie prednostne a ceny ma nehorazne za vypis z karty si vypytal 10 eur
Nema trpezlivost je to stary pan mal by ist do dochodku....