Dobrý detský logopéd v Bratislave

klaopatra
18. okt 2016

Dobry den prajem, viete mi prosim doporucit dobrého detského logopeda v Bratislave? Dcera ma 4 1/2 roka. Dakujem

esther03
18. okt 2016

dr. Stenclova, ale nie kazdemu sadne 😉

pribinak
18. okt 2016

kazda mestska cast ma vlastne CPPP centrum/poradnu, tam su tiez dobri logopedi

esther03
18. okt 2016

@pribinak tam su skor specialni pedagogovia nie logopedi. Resp. netvrdim, ze niekde nie su, ale je to skor vynimka.

pribinak
18. okt 2016

@esther03 o niektorych viem, ze logopeda na 100% maju

jasminet
18. okt 2016

ivana papsova a danica trancikova... my chodime k p. papsovej, ale aj jej kolegynu sme raz vychytili a obe super... v ruzinovskej poliklinike

tappetty
18. okt 2016

My riesime logopediu 3ti rok, a este som ani na jedneho dobreho logopeda nenarazila, vyskusali sme 4 roch. Resp u ziadneho sa nam nepodarilo vyriesit nas problem, dcera nevie sykavky a,,R,, . Sykavky specialne potrebujem doriest kedze ma kvoli tomu 4rky z diktatov. Logopedia je hlavne o tom ze budete kazdy den doma trenovat a precvicovat. Ak chces ozaj dobreho logopeda skus institute detskej reci { kde nas bohuzial uz druhy rok nevzali} beru velmi malo deti, ale vraj problem odstrania. Aktualne sme v dialogu , co je vraj najvychyrenejsie centrum v BA pre decka s podobnymi poruchami, chodime tam rok a absolutne ziadny efekt . Nechcela som ta zdemotivovat ..:} Drzim palce

esther03
18. okt 2016

@tappetty v Dialogu je dobre sanatorium nie logopedia samotna.... Institut detskej reci na moj vkus pridrahy... Ono rec sa my vyriesit do nastupu skolskej dochadzky, lebo potom su naozaj problemy...
@pribinak netvrdim, ze nemaju, ale je to skor vynimka ako pravidlo

3009
18. okt 2016

@klaopatra dopručujem logopédku na Záporožskej v Petržalke MUDr. Sečanská - je to staršia pani ale má skúsenosti s deťmi.

klaopatra
autor
16. nov 2016

Dajuhem VAm velmi pekne za infosky, uz sme objednani v podunajských bisk. ale az na januar co je vsade plno...tak som zvedava

chrenik
26. jan 2017

@tappetty my sme tiez mali nervy z Dialogu, potom sme nasli ASOBI. maju minimalne 3mesacne pobyty a nam to velmi pomohlo. A to ma dcerka uplne naruseny vyvin reci. Skuste si tam zavolat. je to sice sukromne, ale pojdeme na dalsi pobyt v maji.

tappetty
26. jan 2017

@chrenik dakujem pekne za odporucanie ulozim si aspon informacne, mala zacala konecne vyslovovat sykavky ale trvalo to 3 roky v dialogu a ani sme sa nemohli prihlasit na tie ich letne tabory ci sustredenia lebo ich neotvorili :{. Drzte sa

chrenik
26. jan 2017

@tappetty dakujeme. Dcerka po 3mesiacoch hovori uzasn L, R.tvori cele vety. Az sa clovek rozplace od stastia.

tappetty
26. jan 2017

@chrenik parada !!! uprimne vam to prajem:}} !!

chrenik
27. jan 2017

@tappetty dakujeme. Napodobne prajem rychle a lahke napredovanie

vintage_lady
27. jan 2017

@chrenik Ahoj, prosím ťa, ja sa do toho asobi neviem dovolať, aká je tam čakacia doba?

chrenik
28. jan 2017

@vintage_lady my sme cakali 2 mesiace, ale my koncime ted k 31.1. Viem, ze riaditelka dviha, vzdy ked moze. len skusaj, pripadne jej nehaj sms.

kristina9876
13. feb 2017

ahojte. taktiež odporúčam PhDr. Štenclovú zo SZU na Kramároch. Môj 4-ročný syn k nej chodí pol roka a naozaj badať viditeľné zmeny k lepšiemu. Doktorka sa špeciálne zaoberá aj disfluenciou reči. Okrem disfluencie však riešime aj výslovnosť R, L, rozvoj prejavu. Vrele odporúčam!

klaopatra
autor
20. feb 2017

Dakujem vam velmi pekne, uz sme zacali chodit do podd. biskupic 🙂

mwt
2. máj 2017

@kristina9876 ahoj kristina, akurat zhanam logopeda pre dcerku, bude mat uz 5 rokov, zial dnes som dostala az hnusnu sprchu od pani riaditelky ( ked sme odovzdavali prihlasku do MS)ze dieta je z tohoto hladiska zanedbane, normalne som na to vobec nevedela reagovat. Takze narychlo zhaname. Ma problem s L,R a sykavkami, pani Dr. Stenclova riesi aj vyslovnost? Dakujem!

kristina9876
4. máj 2017

@mwt ahoj. ano riesi. my teraz riesime napr. R v hrdle.... alebo s L sme mali problem. Ma rozne pomocky, cvicenia na vyslovnost... skus jej zavolat. cislo je na nete. vela stastia.

kudrlina85
21. okt 2017

Dobry den mozem sa spytat ako sa k vam dr.stenclova spravala?lebo sa som z nej bola velmi sklamana.dostali sme odporucanie na nu ohladne diagnostiky zajakavost od nasej logopedicky aby vedela ako s nim a ci vobec ma pokeacovat salej.ci sa skor nejedna o psychicky problem.dr.stale odbiehala,zadala ulohu a tukala do mobilu, telefonovala.maly sa hanbil nechcel s nou spolupracovat a ona ho hecovala slovami nech rychlo robi ze za 10 min.ma dalsieho chlapceka ci jej ukazuje aky je dilino.no cele zle.v podstate sa mi ani nevyjadrila co si o nadom problme mysli.dala nam termin o mesiac a ze uz budeme platit 10eur.myslim ze na prve sedenie bola dost drsna.nehovorim ze nieje odbornik ale jej pristup k malemu sa mi vobec nepacil.maly ma 4,5roka.

martinazz
21. mar 2018

@kudrlina85 Dobrý deň, p. Štenclová je súkromný logopéd prosím?

kudrlina85
21. mar 2018

Dobry den myslim ze nie je sukromna.my sme sa na nu obratili na doporucenie nasej rajonnej logopedickykvoli diagnostike zajakavosti.sidli v ba priamo na slov.zdravor.univerzite

natadamik
21. mar 2018

PhDr. Iveta Dresslerová na Kramároch - dcérka sa naučila R počas 5 sedení / trénovali sme samozrejme veľa aj doma, ale ten prístup bol na nezaplatenie

ajka006
25. apr 2018

@natadamik dobrý večer, chcela by som sa opýtať, či sa u nej platí (ak áno, cca. koľko) alebo berie aj na poisťovňu? ďakujem za odpoveď.

natadamik
25. apr 2018

@ajka006 neplatili sme nic. Normalne cez poistovnu. Volala som je prvykrat ci nas zoberie a dala mi termin.

ajka006
26. apr 2018

@natadamik ďakujem. práve pred chvíľou som jej volala a mám už aj termín.

natadamik
26. apr 2018

@ajka006 tak zelam vela stastia. Verim, ze pomoze aj vam

alicamamulienka
18. máj 2018

My chodíme s malou k logopedke k pani Daniele Hudecovej do Dubravky a malá ju má veľmi rada, lebo používa veľmi hravé spôsoby keď ju učí písmenká. Potom chce malá aj cvičiť pre tetu Danku. Takže sme s manželom veľmi spokojní, že sme ju našli.