Dobrý detský logopéd v Bratislave

klaopatra
18. okt 2016

Dobry den prajem, viete mi prosim doporucit dobrého detského logopeda v Bratislave? Dcera ma 4 1/2 roka. Dakujem

esterka2013
27. nov 2018

@ajka006 dobrý deň. Ako ste spokojná s pani logopedickou? Dakujem

ajka006
27. nov 2018

@esterka2013 dobrý večer, boli sme u nej len jeden krát na vyšetrenie, takže ťažko posúdiť.

esterka2013
27. nov 2018

@ajka006 a už viac ste nepotrebovali ísť, ci?

ajka006
27. nov 2018

@esterka2013
Nie, potrebovala som od nej len vyjadrenie, resp. jej názor a ten mi dala, takže už ďalšie návštevy neboli potrebné.

esterka2013
28. nov 2018

@ajka006 a aký ste mali z nej pocit?

ajka006
28. nov 2018

@esterka2013 n ani neviem aký, lebo sme boli u nej len jedenkrát a krátko, takže sa je ťažko k tomu vyjadriť, treba asi vyskúšať osobne, lebo sto ľudí, sto názorov - neviem, či som pomohla 🙂

rendicka
30. nov 2018

tiež potrebujeme pre synčeka 4r. kvôli r,l a hlavne on niekedy chce rýchlo niečo povedať tak to vyzerá že " jazyk nestihá myšlienkovým pochodom" na záporožskej majú plno nových neberú a rajónne spádame pod strečianskú polikliniku. a zvažujeme teda na szu Dr. Štenclovú alebo p. Hudecovú hoci v Dúbravke.. neviem kde skôr berú

karidap
23. jan 2019

@ajka006 ahoj prave som sa k p. Dresslerovej objednala s dcerkou vies mi dat nejaku referenciu.
Bolo to ok?

ajka006
23. jan 2019

@karidap ako som už písala vyššie, ťažko sa vyjadriť, lebo sme u nej boli veľmi krátko a len 1x, takže nemôžem moc hodnotiť

sandri
5. feb 2019

Ahojte, chodime odoktobra 2017 ku Gramblickovej na Kramaroch, ale za mna velke sklamanie. Ano, sice pismenka naucila, ale vobec neriesila, ze maly zacal suslat (zacal suslat po tom, ako sa u nej naucil č, š, ž). Nakoniec som paralelns popri Gramblickovej zacala chodit aj k Hudecovej do Dubravky, kde sme spokojni, ale ide to do penazi ☹ rec stale nie je uplne ok, hlavne L, pricom R este nevie vobec. Gramblickova od aprila 2018 snim stale cvici len R, doma ho necvicime,lebo som odstranovala to suslanie. Po tomto vsetko chcem od Gramblickovej odist a skusit inu statnu logopedicu v dubravke alebo na kramaroch. S tym, ze u Hudecovej isto zostavame. Koho by ste mi odporucili? A ako ste riesili zmenu logopeda? Odhlasovali ste sa, alebo ste tam proste prestali chodit?

karidap
5. feb 2019

@sandri my mame tiez prvy termin u Hudecovej cca marec, tiez som to pocitala ze to pojde do penazi :(. Tiez hladam stastnu a je to hrozne narocne . Dresslerova nam dala termin ale prave mi mala ochorela takze nejdeme. Avsak v telefone mi neprisla nadsena lebo ona ma hlavne deti z nemocnice. Ale ze chape ze logopedov je malo a nemaju cas... Skusala som normalny a vsetci ze 6 mesiacov cakacka...

sandri
5. feb 2019

@karidap ano, tie cakacky su strasne ☹ my sme kvoli tomu ako prve zacali chodit k Hudecovej, lebo ku Gramblickovej sme na prvy termin cakali 3 mesiace. Tak som povodne myslela, ze zacneme u Hudecovej a potom prejdeme ku Gramblickovej. Lenze ked som videla, aka je Hudecova precizna, nakoniec som si povedala, ze zostane u oboch, vdaka comu mal maly sedenie raz do tyzdna (lebo ku kazdej sme chodili kazde dva tyzdne). Ale ta uroven sukromna vs statna ambulancia sa neda porovnat ☹ a to sme predtym skusali este v Petrzalke statnu, ale to som zabalila po 2 sedeniach, to bola uplna katastrofa.

esterka2013
6. feb 2019

@sandri Ahoj, prosím ťa, koľko stojí jedno sedenie? Neviem to nikde nájsť. Ďakujem

sandri
6. feb 2019

@esterka2013 18 eur

esterka2013
6. feb 2019

@sandri a platí sa iba za sedenie, ci aj nejaký jednorazový vstup? Koľkokrát do mesiace je to sedenie?
Ďakujem za info.

sandri
6. feb 2019

@esterka2013 vstupne vysetrenie stalo pred 2 rokmi 50 eur, neviem kolko stoji teraz. Potom za kazde sedenie 18 eur, chodime kazde 2 tyzdne.

esterka2013
6. feb 2019

@sandri ďakujem, prosím nevieš, kde by som našla cennik?

sandri
6. feb 2019
ankamamicka
3. okt 2019

@klaopatra dobry den, prosim Vas, viete mi posunut kontakt na logopeda v Pod.Biskupiciach, popr.ako ste tam boli spokojna?

ivka2112
31. jan 2023

@chrenik a kam ste chodili prosim?

chrenik
2. feb 2023

@ivka2112 súkromná školka ASOBI - tá nám neskutočne pomohla. Sú to súkromníci, drahší, ale stáli za každé jedno euro. Dcéra má poruchu reči a oni boli prví, čo si to všímli, ktorí stanovili diagnózu a niečo aj urobili. Ja som im neskutočne vďačná.

babyttcirl
24. aug 2023

@chrenik a odstránili jej to? Môj syn ma 2.5 a začal koktat. V asobi mam termin o mesiac na drtsky psychológiu a aj na logopediu 🙂

chrenik
25. sep 2023

@babyttcirl porucha reči je celoživotná diagnoza. Pri intezivnej terapii a pravidelnej práci sa dá výrazne dieťatu pomôcť, ale nie je to nádcha...z toho nikdy nevyrastie. Dcéra išla do ASOBI so slovnou zásobou 500 slov (toľko má vedieť 1 rocné dieťa, ona vtedy mala 4 roky). Odchádzala po 3 mesiacoch a vedela tvoriť 3-4 slovné vety. Teraz má 12, diagnóza nás trápi stále, slovnú zásobu, porozumenie ani reč nemá ako jej rovesníčky, ale už je to výrazne lepšie.
V 3 rokoch sme si mysleli, že nikdy nebude rozprávať. Teraz sa vie so mnou hádať ako bežný tínedžer a ja sa teším z každej výmeny názorov.

babyttcirl
27. sep 2023

@chrenik skvelé. Teším sa.