Dobrý detský zubár v Košiciach. Kam ísť s dieťaťom?

ajka72
22. dec 2009

ahojte maminy začínam tuto temu i keď neviem či už niekde nie je ale skusim to, neviete mi poradiť nejaku dobru detsku zubárku v Košiciach, ktorá má šetrný prístup k detičkám jednoducho to s nimi vie a zároveň je aj dobrý odborník
mám 2 ročné dvojičky a rada by som s nimi absolvovala zubnu prehliadku, za tipy ďakujem

panda2000
24. sep 2016

my sme chodili s detmi do hugodentu na poliklinike juh, ale tam nemaju cas na deti. maju naterminovane na minuty a ked sa osetrenie pretiahne napr. preto ze 6 rocny syn pri blombovani nie velmi spolupracoval (kvôli bolestivosti), tak su vsetci hned velmi nervozni, co situaciu nijak nevylepsi, prave naopak. presli sme k dr. ohlasovej na krivu, ma aj laser na blombovanie co nam maximalne vyhovuje, lebo je to bezbolestne a aj moja 3 rocna dcera, ktora so ziadnym dospelakom nekomunikuje v pohode otvorila pusu na preventivke. stale ked tam prideme, nevychadzam z uzasu aka je pani doktorka k detom uzasna 🙂 pre tych co chcu vediet ceny, zrejme bude patrit k tym drahsim, no ked som videla synovu nespolupracu u predchadzajucej zubarky, stres, plac, cirkus a ten rozdiel ako sa da komunikovat a detom blombovat tak, ze su vyrehotane a kecaju so subarkou ostosest, zaplatim a neriesim.

gydy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kicilanka
25. sep 2016

@gydy a si s jej prácou teraz spokojná? ja som k nej chodila ešte predtým než porodila chalanov - dvojičky a potom jak začala zas pracovať, tak som s ňou už nevedela nájsť spoločnú reč 😒

gydy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronika713
26. sep 2016

Jednoznačne odporúčam pani doktorku Stanku Puškášovú, v Cassovare...
http://provitaedent.sk
Jedinečný prístup, moja malá je veľký bojko, nikomu nechcela usta otvoriť len jej...robila jej 2 kaziky, na 2x...na 2x uz isla mala s úsmevom...dostala vzorky, pozornosti vseliake, pani doktorka ma úžasný prístup...ambulancia prenádherná...platila som 8€ za zúbok, čo je uplne normálna suma! Ja nedám na túto ambulanciu dopustiť...parkovať sa da dole v garáži Cassovaru, kde hodina je zadarmo a vzdy sme sa do hodiny aj vošli...

kicilanka
26. sep 2016

@gydy tak som rada, že nie som sama, čo mám na ňu takýto názor 🙂 Bola pecková zubárka, než porodila 😒

gydy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronika713
26. sep 2016

@gydy skúste Puškášovú v Cassovare...

gydy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kicilanka
26. sep 2016

@gydy skús a daj vedieť potom 🙂

gydy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gydy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kicilanka
27. sep 2016

@gydy 😵 😵 😵

gydy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patriciavanova
29. nov 2017

Ahojte,viete poradit dobru detsku zubarku?

kicilanka
29. nov 2017

My už potrebujeme dobrú, ale cenovo normálnu ortodentistku - na strojček...
Viete niekto odporučiť?

Tie čo ste dávali deťom strojčeky na zúbky (malá má 10 rôčkov) - koľko to všetko teraz stojí?

zenabla
29. nov 2017

My máme na Poliklinike nad Jazerom, MUDr. Kovácsová Lucia. Aj doktorka, aj sestrička majú trpezlivý a otvorený prístup.

kicilanka
30. nov 2017

@zenabla ale máš zubárku, alebo orto?

mravvcek
30. nov 2017

@veronika713 ahoj este tam chodite?

mravvcek
30. nov 2017

@panda2000
@panda2000 prosim ta chodite k dr.jane ohlasovej? Co znamena drahsie? Kolko stoji prosim ta osetrenie?

panda2000
3. dec 2017

@mravvcek
tak vrtanie laserom nie je hradene poistovnou, takze ku blombe treba priratat nieco naviac.

mravvcek
3. dec 2017

@panda2000 ale kolko je to horibilna suma? Je to tajomstvo?

panda2000
4. dec 2017

@mravvcek
Fakt si nepamatam..naposledy blombovala synovi asi pred dvomi rokmi..ja neviem cca 20-30€?niekto hovori ze je to vela..mne to za ten pristup stalo.skus najst ich cennik na webe.

macinkaa
13. feb 2019

Detsky zubar kosice

ateirneh
21. feb 2019

Dobrý deň. Obnovujem danú tému. Viete o trpezlivom zubárovi, najlepšie na Terase? Ďakujem.

nika332
8. sep 2022

Ahojte tiež chcem odísť od Jutkovej tie ceny sú hrozné...kto ešte berie nové deti a má super prístup pri deťoch s veľkým strachom? A aký je postup treba ísť aj po kartu k Jutkovej či ako to funguje? Ďakujem

makodob
13. sep 2022

@nika332 odporúčam Rusinko Milko, skvelý zubár, ozaj robí zuby precízne, má aj pristeľský prístup k deťom. Ceny má primerané, nie je predražený a robí úkony, ktoré sú potrebné. Za mňa jeden z najlepších zubárov po veľmi dlhom čase, čo som striedala zubárov po Košiciach, čo vie robiť zubarinu kvalitne a poctivo. Mojej mamke robil zub na dvakrát (veľmi dlho by to trvalo na jeden raz) a to ho mala v takom stave, že už ani nedúfala, že jej ho niekto dá doporiadku. Zapotil sa zubár síce, ale zub bude mať mamka dobrý snáď do smrti, mamka bola nadšená z výsledku. Je ale na Furči. Chodíme k nemu celá rodina. Objednáva sa na čas, v čakárni sa nečaká a ak náhodou, tak pár minút. Dvíhajú telefóny, dokonca chodí pripomienková sms, že je dohodnuté stretnutie u zubára. Ja odporúčam 120% 😊

makodob
13. sep 2022

@makodob chodia k nemu aj moje 2 deti a radi k nemu chodia 😊

xima
24. nov 2022

@veronika713 Ahoj,berie pani Puskasova aj 5 ročne deti?si s nou spokojna?

peknyzivot
25. nov 2022

Zdravím, tiež hľadáme dobrého, milého a ľudského zubára k deťom, ktorý by to s deťmi vedel. Potrebovali by sme dcérke opraviť 2 zúbky, ale chýba nám dobrý detský zubár. Neviete nám poradiť, ktorý by bol naozaj dobrý, aby sa ho deti nebáli. Najlepšie v Košiciach, ďakujem 🙏🙏🙏