Dobrý zubar v Bratislave

cigaretka5
5. jan 2008

viete mi nejakeho sukromneho doporucit? kolko asi stoji u takehoto zubara 1 vytrhnutie zuba?

mircalla
29. okt 2017
jankaga
29. okt 2017
barumila
28. nov 2017

Dobrý deň,
máte prosím niekto skúsenosti s dr. Zaťkovou alebo Yurchenko z 3Sdentu prosím? Veeeeľmi dlho už hľadám zubára pre dieťa.. už som načítala aj dosť recenzií - k nim som zatiaľ nenašla nič.. Vopred ďakujem za každú skúsenosť.

sasha07
16. mar 2018

Ahojte..máte niekto bližšiu skúsenosť s dr. Šebestovou? Ceny pístup k deťom atď..ďakujem za odpovede..😉

bublinka127
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bublinka127
19. mar 2018

@barumila ahoj ja chodim k dr. Zatkovej....ale asi len pol roka...robila mi jeden zub...mala som tam ist na cistenie korenovych kanalikov ale ochorela som...navrhla mi liecbu nejakych zubov...
tiez by ma zaujimalo ci ma niekto viac skusenosti s nou...

lu4444
24. nov 2018

Ahojte odlomilo sa mi zo zuba som v 9 mesiaci tehotenstva nejaký dobrý zubár v ba? Alebo jednorazové ošetrenie......

rudolfinahatalova
27. nov 2018

Nedá mi nepridať aj svoj komentár na Schilla a spol.
Bola som objednaná na presnú hodinu na 1. návštevu.
Chcela som predovšetkým kvalitu, keď si mám priplatiť.
Avšak ani po pol hodine čakania si ma nik nevšimol.
Vraj ma má Dr. Domšic ošetriť, ale mal akútny bolestivý prípad.
Sestier je tam ako hadov, ale ani jednu nenapadlo, že by mi to mali telefonicky oznámiť ešte pred mojím príchodom - telefónne číslo na mňa mali, lebo včera mi volali a chceli môj termín zmeniť.
Ja som sa ponáhľala a stresovala, aby som neprišla neskoro na vyšetrenie (môj čas je tiež drahý) a potom toto.
Hľadala som Dr. Domšica na internete, ale akosi sa mi to nepodarilo.
Spoliehajú sa na svoj imidž, ale v tomto prípade je imidž na nič! ! ! !
Odišla som a už sa nikdy nehodlám vrátiť.

pralinka86
27. nov 2018

Freshdent, na Teslovej ul

lu4444
27. nov 2018

@rudolfinahatalova .........no schill ceny často nezodpovedaju kvalite .....

katkaivanco
21. máj 2019

Ahojte Pani doktorka MDDr. Theodora Chatzisotiriou je úžasná. Som veľmi spokojná. Kontakt chatzisotirioudora@yahoo.com

rudolfinahatalova
22. máj 2019

@katkaivanco OK. Dík.🙂

magdalinka
22. máj 2019

@janaondrasova ahoj, neviem či tam ešte chodís, ale ja hladam noveho zubara. NIe som uplne sttotoznena s tym, ze zubarka si nevymiena rukavice medzi pacientami, len umyje ruky v rukaviciach. Preto sa chcem spytat, ako je to tu - u tohto pána Dr. Dakujem.

katkaivanco
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janeczka1
9. júl 2019

Ahojte, máte niekto skúsenosti so zubárkou Dirgovou (klinika dr Rosa)? vyzerá byt nie dlho po škole, tak mam mierne obavy... ďakujem

kvetinka2505
31. mar 2022

@raffaella ano pristup super,ale ceny neskutocnr vysoke!!!Uplne prehnane.Drtsky kaz 100 eur plus obyc snimka 50 eur a ak mu das aj premedikaciu dalsich 100 eur.Cize jeden detsky kazik ta vyjde 250 eur