Hemoroidy - proktológ

bigdream
17. apr 2021

Ahojte, s ktorou proktologickou ambulanciou - klinikou máte dobré skúsenosti?
Môže byť aj súkromná...
Ďakujem

nikoleta2010
18. apr 2021

@bigdream ahoj Košice Šaca tam sú najlepší proktologovia mne osobne iba tam pomohli

alihamed31
9. júl 2021

@bigdream určite doktor pro v Bratislave v Ruzinove

katulka94
13. aug 2021

@bigdream najlepšia proktologicka klinika v Bratislave je Proctocare v starom meste….vo vyššie spomenutom doktorpro ma veľmi bolestivo poškodil extrémne arogantný lekár ktorý na mna tlačil s rezaním a podobne a pýtal nehorázne peniaze…našťastie som vďaka zlému pocitu z tohto zariadenia išla na odporúčanie kolegyne do Proctocare a neľutujem, pán doktor nesmierne milý príjemný všetko citlivo vysvetlil a dokonca mi oznámil že žiadny predražený zákrok nie je nutný lebo žiadnu takú diagnózu ako mi povedali nemám !!! Nakoniec mi tu od krvácania a bolesti pomohli hneď pri prvej návšteve 🙏🏼 Tehotná kolegyňa si to tam tiež nevedela vynachváliť

katulka94
13. aug 2021

@alihamed31 horšiu kliniku ako tuto naozaj nepoznám mna poškodili oklamali a ešte som aj trpela vďaka ich “bezbolestnemu” vyšetreniu takými bolesťami že som v noci utekala na pohotovosť 🙊

oskyk
25. okt 2021

@nikoleta2010 ahoj, prosím ťa ktorý doktor konkrétne v šaci, prípadne kontakt by si mi nemohla poskytnúť? ďakujem 🙂

nikoleta2010
1. nov 2021

@oskyk ahoj už si nepamätám ,ale je to hneď na prízemí a sú tam iba dvaja proktologovia.Skus tam zavolat

stellaaa
13. nov 2021

@nikoleta2010 prosim ta nemas cislo na toho proktologa z kosic.vdaka.

fibi21
17. nov 2021

@katulka94 Dobrý večer , prosím môžem sa spýtať o ktorého lekára išlo ? Ja sa práve odhodlavam s týmto problémom sa objednať na vyšetrenie a pozerala som kliniku doktorpro a teraz som si prečítala tvoju recenziu a má strach . Chcem sa vyhnúť takémuto zážitku aj tak mám dosť veľký problém s bolesťou. Prosím kľudne mi môžete napísať súkromnú správu . Veľmi pekne ďakujem 🙏🏼

pbra40
17. nov 2021

Www.assiduo.sk

katulka94
17. dec 2021

@fibi21 doktor Molnár 🤮

jaaanetka
6. jan 2022

@katulka94 ja suhlasim DoktorPro sa zienky oblúkom vyhnite to su zdieraci z Ukrajiny ktorým ide len o to aby vytrieskali čo najviac penazi ale reálne nepomozu nijak ešte aj recenzie si pisu sami lamavou slovencinou jednu za druhou aby prekryli tie zle čo tam majú od ozajstnych pacientov. Mna tiež oklamali o peniaze tvrdili že mám hemoroidy 2 stupňa a nakoniec sa zistilo že to bol podvod aby zarobili a žiadne hemoroidy nemám ale niečo iné čo zistili az doktor v PC. našťastie manžel to nenechal tak a nakoniec mi vrátili peniaze ti podvodnici síce nie všetky ale aspoň niečo !!!!

kejjjtiii
16. máj 2022

Ahojte baby! Ake sú ceny v proctocare? Na ich stranke je uvedena iba cena konzultacie. Ak mate niekto skusenosti bola by som vdačná! Staci cca 😊

zuzanka560
6. nov 2022

@pbra40 prosím vás boli ste spokojna s vyšetrením?

ivka1163
22. jan 2023

@nikoleta2010 zdravím, chcem sa informovať o proktologoch v saci, neplatí sa za vyšetrenie? A aký bol pooperačný priebeh u teba.

vladkapri
21. aug 2023

@nikoleta2010 môžem sa opýtať treba sa tam objednať?