Hľadám detskú kožnú lekárku v Bratislave

miskka
5. mar 2013

Dobrý deň, hľadám dobrého detského kožného lekára v Bratislave. Máte nejaké osobné skúsenosti a viete mi poradiť, za kým ísť, resp. komu sa vyhnúť 🙂? Ďakujem pekne za vaše názory.

liz_lemon
6. mar 2013

@miskka MUDr. Holobradá na Kramároch, je priamo v Detskej fakultnej

luliu
6. mar 2013

@miskka Ahoj, ambulancia Dermason - sú tam 2 dr., obe su fajn. Som spokojna, vzdy uspesne pomohli 🙂

miskka
autor
6. mar 2013

Dakujem vam. Kedze som nevydrzala cakat a hlavne som uz chcela s malou niekam ist, tak som sa nakoniec objednala na Vajnorsku. Snad bude vsetko ok. Ak nie, skusim vase tipy. Este raz dakujem 🙂.

adka83
6. mar 2013

urcite Dermason..vrelo odporucam, inde nam nepomohli tu v priebehu 2 tyzdnov bolo po probleme...

rainee
21. mar 2013

@adka83 @luliu ahojte, prosim vas ako to funguje v dermasone, citala som ze sa plati nejaky rocny poplatok + za objednanie kedze je to sukromna ambulancia. ja potrebujem len jednorazove vysetrenie pre dceru....

evuu84
28. jan 2014

@adka83 ahoj, zvažujeme Dermason, kedze obe dcery maju z casu na cas extremne suchu az atopicku pokozku... Chcem sa Ta opytat, lekarky su tam 2? Pristup je fajn? Lebo mame jednu starsiu v Devinskej a veru uz ma tam nik nedostane.. 😅

kahlan1
11. okt 2018

@liz_lemon ahoj pomohla Vám pani dr?

liz_lemon
11. okt 2018

@kahlan1 ano, ja som k nej chodila ako dieta, je to naozaj odbornicka

kahlan1
11. okt 2018

@liz_lemon ďakujem

nevesta100
8. júl 2022

Ahojte, plati sa nieco u MUDr. Carskej (happyderma)? Nema niekto tel kontakt do ambulancie prosim? Ste spokojni s nou, co ku nej chodite? Vdaka za odpoved!