Hľadám dobrého detského psychológa v Košiciach

viktoria12
21. mar 2012

ahojte mam 3 rocnu dcerku a mame problem zmenila spravanie zacala sa mlatit v skolke a odporucala nam ucitelka aby sme zasli za psychologom narodila sa nam druhe babo a nasa 3 rocna bambulka sa zmenila ak viete niekoho v ke budem vdačna

ivana680
25. feb 2014

@slava76 zdravím ťa..u nás sa to prejavovalo tak, že Kubko proste v škole nerozprával, nereagoval veľmi na oslovenia, deti, proste v škole iba tak bol...učil sa normálne, ale ked ho vyvolali, stal a pozeral do zeme, nečítal, nedopovedal ústne...zmenili mu hodnotenia, mal úľavy, ale už sme prešli na druhý stupeň a škola začala byť netrpezlivá, predsa len na druhom stupni sa aj naroky zvyšili...on skratka aj doma sice rozprával, ale len minimum, čo musel, nemohla som sa dotknut jeho osobných vecí, pozrieť zošity, objať ho len tak ked som to ja chcela, všetky také spontánne a normálne prejavy mal zablokované...existoval pasívne, nepotreboval kamošov na navštevy, oslavy, nikoho nespomínal, hoci všetkých vnímal a registroval....vyriešili sme to tak, že začal chodiť k p. Lipanovej, ona s ním robila terapiu hrou...zdanlivo sa spolu iba hrali, ja som vždy čakala v čakárni cca hodinu, ale ked vyšiel doslova mal ružové líca, stále po 3-4 sedeniach som tam šla ja alebo s mužom, ona nám stále ukázala čo postavil a všetko vysvetlila, pochopila som že tie veci majú svoj význam, že sa nič nedeje v hre len tak, že si tým rieši svoje vývinové bloky, ktoré bohužiaľ súviseli aj s nami, so mnou, tým, ako som si ho nechala doslova "ukradnúť" svokrou a svokrom, ktorí si na ňom kompenzovali svoje výchovné neúspechy a ja som bola slabá a tak sa syn na mňa nemohol vnútorne spoľahnúť tak sa uzatváral....postupne cez tú terapiu začal hovoriť...najskôr prišli zo školy prvé správy, že sa ozval, dokonca viem, že pani lipanová bola taká zlatá a šla do školy, hovorila s učiteľkou, vysvtelila jej postup, dala jej aj nejaké tipy ako ho zapájať, skrátka spolupracovala aj s Kubkovou učiteľkou a boli spolu v kontakte...čo neviem, či je až taký štandard, ja si fakt myslím že ho vtej hre nejako odblokovala, pomohla mu niečo zvládnuť a náms mužom dala strašne veľa sebavedomia, aby sme aj napriek svojím chybám máme byť pri ňom blízko...ja ti ani neviem, či som to popísala dobre, hlavne som sa rozpísala🙂...ale dnes Kubo telefonuje s kamošmi, dohaduje si s nimi čo donesú zajtra do školy, odpovedá normálne pred tabuľou, číta nahlas ppred triedou, len ked má ťažšie obdobie sa prechodne blokne ale vtedy ho nechajú tak, netlačia na neho a ono to po pár dňoch prejde....takže tak...držím ti palce aby ste aj vy s
malou našli riešenie

lindsey
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana1223
14. jan 2015

ahojte, ja s dr. Reichelovou nemám dobré skúsenosti. bola dosť odmeraná. nemala som z nej dobrý pocit

david93
26. jan 2015

potrebujem poradiť naozaj dobrého odborníka na takýto problém - dieťa je typickým obejktom manipulácie, má spolužiaka, ktorý ho manipuluje a navádza na skutočne zlé veci, potrebujeme riešiť to, aby sa dokázal rozhodovať sám za seba, aby dokázal manipulátorovi vzdorovať a naučil sa rozlišovať dobré od zlého, na koho by sme sa mohli v KE obrátiť? ďakujem vopred

livia4285
11. feb 2015

Nam naozaj velmi a promptne pomohla p.Lipanova. Pre viac informacii skuste aj Mgr. S.Simkovu,na stranke www.centrumedizon.sk ma uvedene oblasti,ktorym sa venuje. Vela stastia 🙂

intens
3. aug 2016

Chcel by som sa opytat ci ma niekto v kosiciach skusenost s psychologickou phdr julianou mayerovou . Dakujem

abigael
7. apr 2017

prosim vas poradte psychologicku v Ke vdaka

ludkabetkova
9. apr 2017

Baby, ja neviem, ci sa tento psycholog orientuje aj na deti, ale podla mojich skusenosti najlepsi psycholog v Kosiciach je Langer. Jeho stranka je www.paralelnysvet.sk a mne s partnerom pomohol velmi a ma take krasne domacke prostredie a dlho sa necaka, objednava takmer ihned, aj po veceroch, ci cez vikendy, ked clovek potrebuje pomoct...

abigael
11. apr 2017

@ludkabetkova dakujem za odpor

ludkabetkova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikolas2006
15. jún 2017

@sonaocka dobry den tak ja mam problem s vacsim synom ide do piateho rocnika a teraz sa v poslednom case zhorsil v skole mal jednotky ale ake teraz ma znamky je mi stoho do placu moze vplyvat aj rozvod na neho alebo nieco ine tam moze byt co by ste mi poradila

ludkabetkova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teodozia
14. máj 2018

Psychológ Robo Langner, prosím Vás, má s ním niekto skúsennosti? Mám 13 ročnú pubertiačku, ktorú si myslím, že už nezvládam a potrebujem odbornú pomoc...
Doporučili mi MUDr. Reichlovú, ale k nej sa nedá dovolať...

lilysk
25. nov 2018

@viktoria12 ako sa vola ta na Bielej ?Je ich tam viac

filiada1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monic14
30. jún 2020

@mirina2 ahoj, kto Ťa prosím zastupoval na súde? Ona Vám robila psych.posudok? Ďakujem.