Hľadám dobrého pediatra v centre Martina

martin_1
10. sep 2015

Ahojte, poznate dobreho pediatra v Martine - centre? Dakujem za tip!

lusiliu
10. sep 2015

Tak to by zaujímalo aj mňa. Našla som tri pediatričky na Murdoňovej - MUDr. Lýdia Lichnerová, MUDr. Šarlota Rusňáková, MUDr, Danica Maňková- ale netuším, ktorá je aká. Kto má skúsenosť?

lajlilinka
10. sep 2015

😁😁😁 budeš rada keď v MT nájdeš dobrého pediatra (ktorý ešte berie nových pacientov) a nieto ešte v centre...
Tieto čo si vymenovala sú staršie ročníky... Mňa okrem tohto odradilo aj to, že je tam zlý prístup autom a parkovanie, ze k nim chodia celé Bambusky a Ambra Pietra.... Nič v zlom,ale čakať tam hodiny v nie veľmi voňavej čakárni...

My máme Mudr Janikovu,spokojnosť veľká. Pozorná, dáva si záležať, vysvetlí, ATB nedáva ako cukríky, babo prezrie zo všetkých strán dôkladne,nikam sa neponahla, je aj kardiologicka... Krásna ambulancia, veľká čakáreň, k dispozícii kocikaren, wc, umývadlo s mydlom... Kultúra proste...

lusiliu
10. sep 2015

@lajlilinka To verím, že je super, ale ja bývam na Mudroňovej a nemám auto. Takže ja problém s parkovaním mať nebudem, mám to minútu pešo. a bolo by to komplikované pre mňa chodiť až k Vašej pani doktorke. Preto by som ocenila názory na tieto pani doktorky, čo som spomenula. A nás napr. MUDr. Lichnerová musí zobrať lebo pod ňu spadáme ako obvod.