Pediater v Martine

hmka
10. okt 2011

Ahojte!
Presťahovali sme sa do Martina a hľadáme pre syna dobrého, empatického pediatra. Ak máte skúsenosť dajte mi prosím kontakt, budem vďačná za každý tip. Ideálne keby to bol pediater, ktorému príliš nevadia rodičia s alternatívnymi názormi na liečbu 🙂.
Ďakujem!

willi
20. okt 2011

@hmka odporucam Dr. Janikovu, Kosuty I., 043/4289 430

miss_shy
20. okt 2011

ja zas hladam nejakeho mladsieho pediatra...

modrofuzik11
20. okt 2011

veľmi odporúčam dr. Kosoňovú na Podháji. pracuje v ordinácii aj so svojou dcérou. kĺbia sa tam skúsenosti s mladším pohľadom na vec...

hmka
autor
21. okt 2011

Ďakujem! Modrofúzik asi vyskúšame teda Dr. Kosoňovú.

willi
23. okt 2011

@miss_shy aj napriek tomu, ze ju poznam od narodenia (najskor bola mojou pediatricou do mojich 18-tich rokov a teraz je pediatrickou nasej dcerky), nemam pocit, ze by niekde zostal "stat"...prave naopak, ide s dobou 😉

miss_shy
23. okt 2011

@willi tak to mas stastie, nasa je velmi mila k detom, ale to nestaci...

willi
24. okt 2011

@miss_shy a ku komu patrite do obvodu??? Ved sa to da urcite zmenit 😉

miss_shy
24. okt 2011

@willi no ja viem sa to da zmeit, len neviem ci je tu v Martine nejaky mlady pediater 🙂

willi
27. okt 2011

@miss_shy a ku komu momentalne chodite? skus ako odporucala modrofuzik11 Dr. Kosonovu, aj ked som o nej este nepocula...

ivus78
31. jan 2012

@willi ja som na tom rovnako ako hmka, práve sme prišli z TT a bývame na Severe. Dr. Janíková je staršia, tak by ma zaujímalo ako je to s liečbou. Nie som veľmi naklonená na bežné medikamenty, skôr homeopatiká a hľadanie príčiny choroby, nie liečenie príznakov, tej chémie máme dosť aj inde, tak keď to nie je nevyhnutné, nedávam ju drobcovi ani sebe. ďakujem - aj všetkým ostatným kočkám za rady
Iva

ivus78
31. jan 2012

@hmka boli ste u Dr. Kosoňovej ako Vám radili? Ste spokojná, ako je to s predpisovaním liekov?
Iva

medi
1. feb 2012

@hmka ja sa tiez velmi prihovaram za dr.janikovu (a pozdravujem niku s karolinkou 😉 )
rozhodne nemam pocit ze by sme nasilu brali antibiotika ked ich netreba, vlastne sme ich este nebrali a to budeme mat tri roky. vela veci riesim len telefonicky, aby sme v cakarni neochoreli este viac ako sme..

hmka
autor
1. feb 2012

@ivus78 - nie nie sme u Dr. Kosoňovej, nakoniec sme našli u nás v priekope rovno za domom Dr.Pedanovú, na cedulke mala homeopat tak sme ju skúsili. Zatiaľ sme u nej boli len 2x - prvý raz keď sme sa tam prišli prihlásiť, veľmi príjemná sestrička a doktorka tiež veľmi príjemná. Riško dostal obrázky, cukrík a išli sme domov. Druhý raz sme tam boli len na kontrole po kiahňach, skontrolovala či všetko OK a za pár minútiek sme odchádzali s vymalovánkou a bublifukom domov. Takže zatiaľ dojem dobrý, ako to bude pri nejakých horších infektoch neviem, ale možno ani nezistím, lebo ja pokračujem v liečení homeopatikami v spolupráci s inou homeopatkou, ktorá Riška pozná už pár rokov a sme moc spokojní.

@medi - tak teraz neviem, ktorú niku s karolínkou 😲 ... normálne sa mi z kečky parí, mala by som ich poznať?

medi
1. feb 2012

@hmka.. promin za dezinformaciu🙂)) myslela som willi, ktora tiez spominala dr. janikovu.. hlupo som to asi napisala.

willi
1. feb 2012

@ivus78 myslim, ze Dr. Janikova je skutocna odbornicka 😉 ...my budeme mat rocik a mala zatial nebola chora (klop-klop)...mozno je to aj vdaka kojeniu...raz mala dcerka nadchu a dr. to riesila len morskou vodou do nosteka...ale stretavam sa s mnohymi maminkami, ktore patria tiez do jej obvodu a myslim si, ze sa nesnazi deticky "napchavat" antibiotikami, pokial to nie je skutocne nutne 🙂

willi
1. feb 2012

a ako pise medi, vyhoda je, ze dr. je maximalne pristupna telefonickej komunikacii...cize nemusis travit cas s dietatkom v cakarni, kde su chore deticky 😉

norcima
25. okt 2012

@hmka prosim ta ako ste skojni s vasou pediatrickou, my by sme radi vymenili nasu a hladam nejaku vhodnu 🙂

hmka
autor
25. okt 2012

@norcima no referencií ti veľa nedám, lebo klop-klop sme boli u lekárky za celý čas naozaj asi 3x (za cca rok). Len raz sme boli kvoli riadnemu infektu, tam sme už ale dostali atb. Prístup fajn, sestrička aj lekárka príjemné. Ja som spokojná.

mirkas963
7. jan 2015

Prosím Vás, o tip na dobrého pediatra v centre Martina.

katuskalis
15. jan 2015

@mirkas963 ahoj...nasla si nejaku dobru pediatricku v MT ?? dik lebo aj ja hladam a neviem sa dopatrat.. 🙂

mirkas963
3. feb 2015

@katuskalis my už doktorku máme, ale vtedy ma fakt naštvala a chcela som vymeniť, ale nikto sa neozval, tak to už neriešim. Keď sú deti zdravé všetci lekári sú dobrí, ale ide mi hlavne o prístup a ochotu.

katuskalis
3. feb 2015

@mirkas963 a koho mate ???

nufinka1985
10. nov 2017

Ahojte, chcem sa spýtať aké máte skúsenosti s MUDr.Mankovou s Martina.Spadame pod jej obvod a čítala som aj recenziu že k nej chodi celý Ambrak aj s ciganmi.bola som sa pýtať aj doktorky janikovej ale ťa už neberie.dakujem za info