Hľadám dobrú detskú psychologičku v Bratislave, v Senci

moonlightka
3. okt 2012

Ahojte, hladam dobru detsku psychologicku pre skolkara. Poprosim ak ste mali dobru skusenost dajte vediet.

titkovamiriam
3. okt 2012

@moonlightka senec- mgr.Ivana mosná-02/459 267 08 a Bratislava: http://www.klin-psycholog.szm.com/

moonlightka
autor
3. okt 2012

@titkovamiriam ahoj mas s nou skusenost,ako to u nej prebieha? mame 3 roky a problem s adaptaciou v kolektive.

titkovamiriam
3. okt 2012

@moonlightka uou tak to mas problem ako som mala ja,ale riešila som to ked mal marek 4,to som bola u tej v bratislave,uplne super psychologička-boli sme tam všetci traja,nás sa pytala a potom komunikovala s Marekom-ten tam robil rozne ulohy,aj nam doporucila ako riešit problem s inými malými detmi a už ona nam doporucila odložit mu o rok skolu.Vlani ked sme boli na zapise,ale potrebovala skola vysetrenie od svojho a to je psychologicka v senci,chodi do skoly a tam marek už robil test zrelosti-samozrejme ze ho spravil on nemal problem s ucenim ale zaradením sa medzi deti-tak nakoniec odklad dostal a som velmi rada že sme to tam riešili,hlavne ked aj ucitelky videli ten rozdiel po par mesiacoch...tebe psychologicku doporucila skolka-nezvladol adapacny čas?,lebo marek prvu triedu v skolke zvladol ale v strednej nastali problemi

moonlightka
autor
3. okt 2012

@titkovamiriam ano nezvlada skolku,nevie sa zaclenit medzi deti...jeho jediny problem je ze tam nemozem byt s nim...nechce sa hrat, ani vnutri,ani vonku, len sedi alebo postava...a ta v BA bola dobra?

moonlightka
autor
3. okt 2012

Nepoznate este niektora nejaku?

titkovamiriam
3. okt 2012

@moonlightka suprova,ak budem niekedy este potrebovat,urcite za nou pojdem..

sisaha
3. okt 2012

@moonlightka ja si myslim, ze je priskoro po mesiaci v škôlke zhodnotiť, že je problem s adaptaciou. 3-ročne deti maju maloktore kamaratov. Na zaclenenie do aktivit je tam ucitelka...chyba je skôr v nej, ako v dietati.

raszuz
4. okt 2012

@moonlightka skús tu http://www.vudpap.sk/, to sú všetko väčšinou detský psychológovia, sedia v Rači ... celkom faj je PhDr. Smiková

zkad
17. jan 2013
sviezost
27. máj 2014

Neviete mi poradit. Hladam pre 5 rocneho syna trening grafomotoricke zrucnosti ktora psychologicka to roby ? Som z Bratislavy

tilda
27. máj 2014

@sviezost to moze byt aj pre specialneho pedagoga...nepises co konkretne,ani ci uz ho niekto diagnostikoval,ale super je aj Sindelar centrum alebo v poradniach skus

sviezost
27. máj 2014

Dakujem vam velmi pekne za rady 🙂

milkac
14. jan 2015

Psychologicka ktora robi pripravu deti na skolu je aj nedaleko Bratislavy, v Dunajskej Luznej, najdes ju na www.detsky-psycholog.sk.