Hľadám zubára/zubárku - Bratislava Dúbravka, Karlova Ves, Devínska Nová Ves

summergirl
16. júl 2018

Ahojte maminky, vedeli by ste mi, prosím, poradiť naozaj dobrého zubára/zubárku v Dúbravke, Karlovke alebo Devínskej, ktorý berie nových pacientov a neskrachujem pri ňom? Momentálne mám zubára, u ktorého som nechala na jeden šup 112€ a pri našej "závratnej" výške rodičovského príspevku je to dosť veľa. Ten môj nemá zmluvu so žiadnou poisťovňou a preto by som chcela niekoho kto má zmluvu s Unionom. Ďakujem 🙂

evakalna
16. júl 2018

Keď som ešte bývala v Dúbravke, tak som chodila do ZS Saratovská k zubárke MUDr. Kozová. Bola som s ňou veľmi spokojná. Dala mi zuby dosť do poriadku.

liv1
16. júl 2018

Trochu mimo temy, ale ja som dnes dala za dva zuby 159. A to mi nerobila vyplne, len plomby. Brutal toto.

marylis
17. júl 2018

@summergirl Dental Care na Nam. sv. Frantiska v Karlovke.. tu je link http://www.dentalcare-rosa.sk/ Maju zmluvu s Unionom a Doverou. Zatial som tam bola len na preventivke (to som neplatila nic), ale je to tam pekne, zubar bol neskutocne mily. Akurat tete na recepcii chybal zmysel pre humor, ale inac uplne v pohode. Mozno len nemala svoj den. Okrem toho zuby mi ona risit nebude, takze dolezite aky je lekar.

maminecka2
17. júl 2018

@marylis Skoda ze nemaju aj so vseobecnou, mam trochu strach ake by boli ceny... Inak by som tam sla s detmi, a mozno casom aj ja sama.

summergirl
autor
17. júl 2018

@marylis ďakujem 🙂 a išli ste tam na základe odporúčaní?

marylis
18. júl 2018

@summergirl ano, chodi tam znama s dcerkou a spokojne boli 🙂

mamina2676
18. júl 2018

Ahojček. Som tiež z Dúbravky . Ja a syn chodíme do Karlovky k p. doktorke Pristášovej. 02/602 643 45 - sídli v Poliklinike v nižšej budove. Príjíma nových pacientov, je dobrá a lacná. Syn platí za plombu 16,50 ja tušim raz toľko (😉už som dlhšie nebola).

summergirl
autor
22. júl 2018

@mamina2676 ďakujem 🙂

amelie00
20. dec 2018

Ahoj,.my chodime do www.stomatorodinka.sk, maji aj fb stranku. Pani doktorka je uzasna osoba, naozaj hlavne maminka, ktora vsetko preziva s detmi, malemu ked trhala zub, tak.ho potom objimala a bozkavala...vzdy vravim ze to treba proste zazit a nebudete verit ze ste na svk

amelie00
20. dec 2018

Aha ale teraz citam ze ty hladas dospelych, ona robi aj dospelych ale.specializuje sa na deti

summergirl
autor
22. dec 2018

@amelie00 dakujem 🙂 ja som si už zubárku našla, ale možno využijeme pri našej malej 🙂

zaburiatko15
21. jan 2019

@summergirl mozem sa opytat, ku komu komu ste isli nakoniec??dakujem

summergirl
autor
22. jan 2019

@zaburiatko15 nakoniec som išla k p. doktorke Pristášovej...zatiaľ som bola len na preventívnej prehliadke, ale vyzerá byť milá...ja som za preventívku platila, lebo som minulý rok bola u súkromného zubára na prehliadke a to sa vraj neráta, ak on nemá zmluvu s poisťovňami

konik43
6. dec 2020
Používateľ konik43 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od konik43.

Odporúčam Risorius dental care, Saratovská 24, Dúbravka. Vždy veľmi dobre odvedená praca. 5/5

summergirl
autor
7. dec 2020

@amelie00 prosím vás, keď chodíte s malou k "Rodinke" riešili ste aj plombovanie na mliečnych zuboch? Aký majú k tomu postoj? Dcéra má 3 roky a má kaz na stoličke (nechápem, ako sme k nemu prišla, lebo zuby poctivo čistíme a ja mám dobré zuby, manžel horšie, ale aj tak, v takom veku nechápem :( ...naša zubárka to nechce teraz riešiť, lebo toto bola ešte len naša prvá návšteva u nej, lebo predtým mala dcéra paniku z lekárov, teraz je už v pohode, aj sa nechá pekne vyšetriť, ale zubárka povedala, že to zatiaľ necháme tak a máme prísť až v júni na preventívku a dovtedy nič...okrem toho povedala, že pravdepodobne sa jej spraví o chvíľku aj na stoličke na druhej strane kaz a s tým tiež nič nejde robiť...takýto prístup sa mi vôbec nepáči, lebo si neviem predstaviť, že ju ten kaz začne bolieť - veď také malé dieťa mi tu vyskočí z kože :(